Editörler :
«34567891011121314»
27 Ağustos 2019 15:37

yasminym
Daire Başkanı

o zaman perşembe mi diyorsunuz yani?

elifarzella, 3 ay önce - Alıntıya git

cuma tatıl tatıle 1-2 gun kala yaparlar yanı bugun acıklayıp pazartesı son demelerı sacma olur cuma tatıl.persembe acılır haftaya carsamba bıter yarın da olabılır yarın olursa haftaya salı son gün olur.bu en erken en gec de artık haftaya eylul basında acıklamak zorundular.

27 Ağustos 2019 15:41

muhammed42.40
Aday Memur

bugun acıklanmayacak arkadaslar beklemeyın uyduruyor bana da bu kişi özelden yasemınım yazmıs ne haddıne

yasminym, 3 ay önce - Alıntıya git

o ayrı o ayrı yaseminnnnnnn

27 Ağustos 2019 15:43

muhammed42.40
Aday Memur

cuma tatıl tatıle 1-2 gun kala yaparlar yanı bugun acıklayıp pazartesı son demelerı sacma olur cuma tatıl.persembe acılır haftaya carsamba bıter yarın da olabılır yarın olursa haftaya salı son gün olur.bu en erken en gec de artık haftaya eylul basında acıklamak zorundular.

ya bu yasemnm sallıyo ya şuan yükleme yapıyorlar açıklanması an meselesi .mesaileri 6 da bitiyor .birazdan açıklanacak

27 Ağustos 2019 15:43

yasminym
Daire Başkanı

o ayrı o ayrı yaseminnnnnnn

muhammed42.40, 3 ay önce - Alıntıya git

sapık

27 Ağustos 2019 15:50

muhammed42.40
Aday Memur

o zaman perşembe mi diyorsunuz yani?

elifarzella, 3 ay önce - Alıntıya git

perşembe değil 2 saat içinde açıklanacak

27 Ağustos 2019 16:01

büsalih
Aday Memur

Bende bugün öğleden sonra yönetim hizmetleri genel müdürlüğünü aradım,gün içerisinde münhal kadroları açıklayacaklarını söylediler.

27 Ağustos 2019 16:03

büsalih
Aday Memur

perşembe değil 2 saat içinde açıklanacak

muhammed42.40, 3 ay önce - Alıntıya git

sonuçlar ne zaman açıklanır bir bilginiz var mı?

27 Ağustos 2019 16:08

muhammed42.40
Aday Memur

sonuçlar ne zaman açıklanır bir bilginiz var mı?

büsalih, 3 ay önce - Alıntıya git

şuan sisteme yüklüyorlarmış yukardaki kız beni yalanladığı için tekrar aradım öyle söyledi.

27 Ağustos 2019 16:43

Fy57
Aday Memur

Arkadaşlar iller arası atama için kadro bugün mü açıklanacak

27 Ağustos 2019 17:14

dextroll
İnş doğrudur okullar açılcak bekliyoruz dört gözle
27 Ağustos 2019 17:35

yasminym
Daire Başkanı

İnanmayın arkdslar yalan söyluyor özelden de Mesajlar atıp eahatsız edıyor sapık bu kişi söyledıklerı de dıkkat cekmek ıcın ve kadınları rahatsız edıyor

27 Ağustos 2019 18:03

Veysi.21
Aday Memur

Hayırlısı bakalım

27 Ağustos 2019 18:09

büsalih
Aday Memur

İnanmayın arkdslar yalan söyluyor özelden de Mesajlar atıp eahatsız edıyor sapık bu kişi söyledıklerı de dıkkat cekmek ıcın ve kadınları rahatsız edıyor

Bende aradım banada bugün açıklanacak dediler,yönetim hizmetleri genel müdürlüğüne ait olan 0312 585 16 80 olan numarayı aradım 2 kere bugün yayınlanacak dediler
27 Ağustos 2019 18:29

Fy57
Aday Memur

Sanırım bu saatten sonra olmaz artık yarına kaldı

27 Ağustos 2019 19:01

yasminym
Daire Başkanı
Bende aradım banada bugün açıklanacak dediler,yönetim hizmetleri genel müdürlüğüne ait olan 0312 585 16 80 olan numarayı aradım 2 kere bugün yayınlanacak dediler
büsalih, 3 ay önce - Alıntıya git

Sende aynı kişisin bugun acıklanacak dıyen kişinin fake hesabısın işiniz yok mılletı kandırıyorsunuz hıc bı konuya yazmamıssın yorum yok burdakı kişiyi yalanlayınca fake hesaptan bıtane öesaj bende aradım bugun acıklanacakmıs amacınız nedır mılletın beklentısı ıle oynamakla sıtede bu mesaj dısında bıtane yorumun yok yonetım hızmetlerı de her arayan telefonu açıyor nazik bır sekılde cvp verıyormus gıbı burada bekleyen kişileri kandırmak için bende aradım bugun yayınlanacakmıs dıyorsunuz herkes bın kere arıyor ulasamıyor bı allahın kulu sız mı ulasıyorsunuz yazık sızın gıbı ınsancıklara burada colugu cocugu olan ınlatca ınsan münhal yerlerı beklıyor sızler ıse dalga prsındesınız allaha habalelıksınız de bunca ınsanı kandırarak ne ıkı yakanız bır araya gelır ne işiniz rast gıder yazık sıze

27 Ağustos 2019 19:22

huhuu
Aday Memur

Sende aynı kişisin bugun acıklanacak dıyen kişinin fake hesabısın işiniz yok mılletı kandırıyorsunuz hıc bı konuya yazmamıssın yorum yok burdakı kişiyi yalanlayınca fake hesaptan bıtane öesaj bende aradım bugun acıklanacakmıs amacınız nedır mılletın beklentısı ıle oynamakla sıtede bu mesaj dısında bıtane yorumun yok yonetım hızmetlerı de her arayan telefonu açıyor nazik bır sekılde cvp verıyormus gıbı burada bekleyen kişileri kandırmak için bende aradım bugun yayınlanacakmıs dıyorsunuz herkes bın kere arıyor ulasamıyor bı allahın kulu sız mı ulasıyorsunuz yazık sızın gıbı ınsancıklara burada colugu cocugu olan ınlatca ınsan münhal yerlerı beklıyor sızler ıse dalga prsındesınız allaha habalelıksınız de bunca ınsanı kandırarak ne ıkı yakanız bır araya gelır ne işiniz rast gıder yazık sıze

Eyvallah kardeş, duygularımıza tercüman oldun. Yalanlarının çıkacağını bile bile üçkağıt peşindeler. Aha söyledin yalan onca insanı kandırdın ümit verdin, ya gerisi hepsi beddua ile olmadı küfür ile karşılık veriyor, kimse Allah razı olsun, işin gücün rast gelsin demiyor. Ya sabır diyelim elbet açıklanacak ama bir ümit işte bunlarda bu beklentiyi kullanıp kendilerince alay ediyorlar.

27 Ağustos 2019 19:35

büsalih
Aday Memur

Nasıl bi insansınız anlayamadım size özelden msj yazan insanlara istediğinizi söyleyebilirsiniz ama bana sallayamazsınız ,ben fake hesap flan değilim 2013 yılında atandım o zamandan beri uyeyim memurlar nete,şimdiye kadar hiç tayin istemedim ilk kez tayin isteyeceğim ilk kez bir başlığı takip edip yorum yazdım,okul açılacak okula gidecek cocuklarim var hayatımız tamamen değişecek herkes gibi bende sabırsızlıkla bekliyorum bugün 2 kere aradım 0312 585 16 80 bu numarayı ve ulaştım bugün açıklayacaklarını söylediler işi gücü evi bıraktım bütün gün hatta hala siteyi takip ediyorum bana söylenen buydu bende merak edenler için yazdım,edilen küfürleri ve hakaretleri hiç üzerime alınmıyorum,herkes kendi seviyesine ahlakına göre hareket eder, ama bu sanal ortamda olduğu gibi çalışma ortamındaysa bu tarz negatif ve saygı yoksunu insanlar var yeni atanacagimiz yerlerde rabbim böyle insanlarla çalışmaktan bizi ve ailemizi korusun.
27 Ağustos 2019 19:45

büsalih
Aday Memur

Eyvallah kardeş, duygularımıza tercüman oldun. Yalanlarının çıkacağını bile bile üçkağıt peşindeler. Aha söyledin yalan onca insanı kandırdın ümit verdin, ya gerisi hepsi beddua ile olmadı küfür ile karşılık veriyor, kimse Allah razı olsun, işin gücün rast gelsin demiyor. Ya sabır diyelim elbet açıklanacak ama bir ümit işte bunlarda bu beklentiyi kullanıp kendilerince alay ediyorlar.

huhuu, 3 ay önce - Alıntıya git
Asıl sizin yaptığınız ayıp tanımadığınız insanlari uckagitla sucluyorsunuz,karşınızdaki bayan mı erkek mi annemi babamı bilmeden hakaret ediyorsunuz,herkes gibi bende sabirsizlikla munhal kadroları bekliyorum çocuklarımın okulu acilacak 13 gun kalmis surda herkesin kendine gore bekledigi birsey var bu yuzden bende aradım 2 kere 2sindede bir bayan çıktı bugün açıklanacak dedi biri kandırıyorsa o bayan beni kandırdı,hala siteyi güncelleyip duruyorum bi ihtimal açıklanır belki diye,başkaları beni bağlamaz ben gerçekten aradım bana söylememi yazdım asıl siz benim hakkıma girdiniz uckagitci yalancı diye hakaret ederek
27 Ağustos 2019 19:52

büsalih
Aday Memur
Arkadaşlar herkes sabırsızlıkla münhal yerleri bekliyor,herkesin hayatı degisecek,kimi hayaline kavuşacak kimi hayal kırıklığı yaşayacak,herkes bekliyor gerginlikle ama hepimiz belli eğitimden geçmiş belli bi seviyeye ulaşmış kamu sektöründe çalışan devlet memurlariyiz,seviyeyi düşürmeden iletişim kurmaya çalışalım,sanalda kimse kimseyi görmüyor kim olduğunu bilmiyor diye hakaret ve küfür etmeyelim... Inşallah rabbim herkesin gonlundekini hayırlısı ile nasip eder
27 Ağustos 2019 19:55

muhammed42.40
Aday Memur

öncelikle yasmnm ve huhu nickli arkadaşa şunu belirtmek isterimki sizi hayatınız boyunca size yetecek kadar beddua ve küfre doyurdum içiniz rahat olsun...yalancı ve iftiracı olan birşeye emin olmadan konuşan sizlerin gerçek hayatta karşıma çıkarsanız birgün sizin her pozisyonda röntgeninizi çekeceğime emin olmanızı isterim.ne demek istediğimi anladınız umarım.

Toplam 472 mesaj
«34567891011121314»

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;