Editörler :
«67891011121314151617»
01 Eylül 2019 19:55

büsalih
Aday Memur

Yarın açıklanır mı acaba. Bilgisi olan var mı

ybzkrt46, 2 ay önce - Alıntıya git
inşallah açıklanır munhal yerler geciktikce sonuçların aciklanmasida hergecen gün gecikecek çocukların okulları açılmış olacak
01 Eylül 2019 20:00

yasminym
Daire Başkanı

Ekim ayına sarkmaz sonuclar eylul sonu acıklanır 20eylulden oncede acıklanmaz sonuclar. Munhal yerlerYarın öğleden sonra acıklarlar

01 Eylül 2019 20:07

yasminym
Daire Başkanı

Toplam 8-9 bin kadro acılacakmıs arkadaslar ınternette bı haber okudum agustosta kurumların ıhtıtac lıstelerını verecegı eylul ayında da 8-9 bin kadro yerlerı acılacagı yazıyor

01 Eylül 2019 22:59

mutluebe19
Aday Memur
İller arası atama sözleşmeli sağlık çalışanlarını da kapsıyor mu sadece kadrolu çalışanlar mı yapabiliyor
02 Eylül 2019 01:09

büsalih
Aday Memur
İller arası atama sözleşmeli sağlık çalışanlarını da kapsıyor mu sadece kadrolu çalışanlar mı yapabiliyor
mutluebe19, 2 ay önce - Alıntıya git
sadece kadrolu olanlar tercih yapabiliyor
02 Eylül 2019 07:22

Mynet12
Kapalı

bu hafta kesin umarım tayinim olur diğerinde iptal oldu

02 Eylül 2019 12:44

büsalih
Aday Memur
Yönetim hizmetlerini sabah aradık arkadaşlarla bugün yarın diye net bilgi veremeyeceklerini bu hafta sonuna kadar açıklanacağını söylediler,cuma günü de pazartesi açıklanacak demislerdi
02 Eylül 2019 12:52

yasminym
Daire Başkanı
Yönetim hizmetlerini sabah aradık arkadaşlarla bugün yarın diye net bilgi veremeyeceklerini bu hafta sonuna kadar açıklanacağını söylediler,cuma günü de pazartesi açıklanacak demislerdi
büsalih, 2 ay önce - Alıntıya git

gecıstırmek ıcın rastgele söyleyıp kapatırıyorlar ıtıbar etmeyınız o telefondakılerın söyledikleri tarihlere.ben daha once aradıgımda baglanamamıstım dolaylı yoldan ıletısıme gectım bagladılar adamın söyledıgı evet bılerek acmıyoruz her telefonu acsak baş edebılırmıyız bılerek acmıyoruz acmak cevap vermek zorundamıyız demıstı acık acık söylemıstı bu sözlerden sonra bana 5 dakka sonra acıklanacak dese telefondakı kişi inanmam:)

02 Eylül 2019 13:28

Gizmo45
Aday Memur
Bu kadar düşüncesizlik olur mu çocugun okuluna karar veremiyoruz nerede yasayacagımız belli degil
02 Eylül 2019 13:44

ccengiz1288
Memur
Bu kadar düşüncesizlik olur mu çocugun okuluna karar veremiyoruz nerede yasayacagımız belli degil
Gizmo45, 2 ay önce - Alıntıya git

Tayin dönemi şu günlerde belli olsa bile sonućlanmasi ekim ortasini bulur... kayıt işlemi için siz ya yaptırın yada başka formül düşünün...

02 Eylül 2019 13:45

tavernaci
Aday Memur
Gizmo45, 2 ay önce - Alıntıya git

Okula gidecek çocuğu olanlar maalesef haziran dönemlerini beklemek zorunda kalıyor.

02 Eylül 2019 14:17

mutluebe19
Aday Memur
Arkadaşım geçen yıl iller arası tayin ile yer değiştirdi şuan çalıştığı hastanede bir yıl oldu yeniden tayin isteyebiliyor mu yoksa belli bi zaman geçmesi gerekiyor mu 2 yıl diye duymuş ama doğru mu
02 Eylül 2019 14:26

Kadir. KÜLYUTMAZ Ki
Kapalı
Arkadaşım geçen yıl iller arası tayin ile yer değiştirdi şuan çalıştığı hastanede bir yıl oldu yeniden tayin isteyebiliyor mu yoksa belli bi zaman geçmesi gerekiyor mu 2 yıl diye duymuş ama doğru mu
mutluebe19, 2 ay önce - Alıntıya git

iki yıl

02 Eylül 2019 14:27

09512601
Aday Memur

tayini çıkana başhekimden muvafakat gerekiyor mu

02 Eylül 2019 14:40

Gizmo45
Aday Memur

Tayin dönemi şu günlerde belli olsa bile sonućlanmasi ekim ortasini bulur... kayıt işlemi için siz ya yaptırın yada başka formül düşünün...

ccengiz1288, 2 ay önce - Alıntıya git
Evt ama koca agustos ayı geçti boşu boşuna
02 Eylül 2019 16:55

mk88-92
Aday Memur

Merhabalar, Ben aralık 2018 de sağlık bakanlığı adına üniversite hastanesinde görevimi tamamlayarak ilçe deki görevime başlangıç yaptım. Daha sonra ilçeden il deki hastaneye kadrom naklen taşındı. Yani naklen merkeze atamam yapılmış oldu. Kefaret senedine tabi olarak çalışmaktayım. Üniversite hastanesinde iken fillen çalışmamış mı oluyorum. Atamaya girebiliyor muyum. il içi atamada 10 ay olmuş. Bilgisi olan varsa çok sevinirim. Saygılar.

02 Eylül 2019 16:59

songülix
Aday Memur
ne zaman aciklanacak
02 Eylül 2019 17:04

mk88-92
Aday Memur

yenı gorev yerınıze baslayıs yaptıgınız tarıhten ıtıbaren 2 yıl sartı.14 eylul de yenı gorev yerınıze baslayıs yaptınız dıyelım 14 eylul baz alınır 2 yıl sartı aranır

yasminym, 3 ay önce - Alıntıya git

Merhabalar, Ben aralık 2018 de sağlık bakanlığı adına üniversite hastanesinde görevimi tamamlayarak ilçe deki görevime başlangıç yaptım. Daha sonra ilçeden il deki hastaneye kadrom naklen taşındı. Yani naklen merkeze atamam yapılmış oldu. Kefaret senedine tabi olarak çalışmaktayım. Üniversite hastanesinde iken fillen çalışmamış mı oluyorum. Atamaya girebiliyor muyum. il içi atamada 10 ay olmuş. Bilgisi olan varsa çok sevinirim. Saygılar.

02 Eylül 2019 17:42

yasminym
Daire Başkanı

mk88-92, 2 ay önce - Alıntıya git

Tercıhler acıldıgında sısteme gırersınız sıstem herkese acılıyor zaten orada en son ki gorev yerınızde fiilen 2 yıldan az calısmıs bulunmaktadınız uyarısı cıkarsa tercıhınız olmaz surenız dolmamıs demektır bu yazı cıkıyor ama tercıhte yaptırıyor da dıyebılırsınız bu yazı cıkıp tercıh de yaptırır fakar kabul red de red edılır bu yazı cıkmazsa kabul red donemınde red edılmez

02 Eylül 2019 18:40

rb21
Aday Memur

Tercıhler acıldıgında sısteme gırersınız sıstem herkese acılıyor zaten orada en son ki gorev yerınızde fiilen 2 yıldan az calısmıs bulunmaktadınız uyarısı cıkarsa tercıhınız olmaz surenız dolmamıs demektır bu yazı cıkıyor ama tercıhte yaptırıyor da dıyebılırsınız bu yazı cıkıp tercıh de yaptırır fakar kabul red de red edılır bu yazı cıkmazsa kabul red donemınde red edılmez

yasminym, 2 ay önce - Alıntıya git
Tercih yaptırıyor ama Red geliyor. İtiraz edince yine Red geliyor
Toplam 472 mesaj
«67891011121314151617»

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;