Editörler : smtvs
13 Haziran 2019 15:12   

İzmirde KPSS Kurs Önerisi Hk.- İktisat-

Pamukkale üniversitesi iktisat bölümü yeni mezunuyum.Memleketim olan şehire geldim.KPSS'ye hazırlanmak istiyorum ve bunun için bir destek gerekli , dersane önerilerinizi yazarsanız bana çok yardımcı olmuş olursunuz. Çok teşekkür ederim :)

17 Haziran 2019 14:22

Cemilsürmeli

kesinlikle yargı akademi. Ganime hoca ve üzeyir hoca üzerine başka hoca tanımam.

24 Haziran 2019 11:41

hakanizmir7

Bende iki dersane arasında kaldım. daha önce giden varsa yediiklim ve yargıya yorum yapabilir mi?

09 Temmuz 2019 13:49

oguzinn16
Aday Memur

kesinlikle yargı akademiyi tercih etmelisin. ben geç kayıt oldum ve geç kayıt olmama ragmen hiçbir şekilde eksiğim kalmadı. bence isim yapmıs söyle böyle dıye dusunme hoca kadrosuna bak. hocaların hepsı kendı alanlarında uzman ve her sekılde yardımcı oluyorlar sadece ders anlat gec dıye bir olay yok. onun dısında spesifik olarak belirtmek gerekirse tartısmasız gidebilecegin en iyi kadro burada.. sımdıden basarılar dılerım..

10 Temmuz 2019 01:06

riza.ceylan
Aday Memur

Dershane hakkında bir bilgim yok ama bir kaç gün önce şöyle bir kaynak kitap listesi buldum. Faydalı olabilir. https://datavergi.com/2018/10/12/kpss-a-kadro-kaynak-kitaplar/

Toplam 4 mesaj

ANKET
Bir acil durum halinde, mahallenizdeki toplanma alanlarının neresi olduğunu biliyor musunuz?