Editörler :
14 Haziran 2019 00:48   

Temel komando kursu ve brövesi almayıp kol komutanlığına atandım

Komando olur raporunu aldıktan sonra atamam Kol Komutanı olarak çıktı. Eğirdir'de Temel Komando Kursu'nu sağlık problemi nedeniyle bitiremedim.Refüze oldum ve bröve alamadım.Kol komutanı olarak görevime devam eder miyim yoksa geri hizmette mi görevimi icra ederim ?

14 Haziran 2019 17:00

P.Tgm

Kol k olarak devam

15 Haziran 2019 14:10

M Can
Şube Müdürü

Kola devam... Kendini ve sana emanet edilen gençleri iyi koru.

15 Haziran 2019 21:18

çivonügzö
Memur
Kol komutanlığına devam tabi . . Brove alamamış olman atandığın görevi yapamazsın anlamına gelmez
19 Haziran 2019 11:47

mahoni2555
Aday Memur
Burada karı gibi ağlayıp durmayın kimse silah dayamadı sizin başınıza git asker ol diye, girmeden önce size ne vaadettiler bilmiyorum ama beklentileriniz karşılanmadı muhakkak, hepiniz Eğirdir de eşşek gibi yattınız bilerek bröve almadınız ki bizi komando birliklerinde çalıştırmasınlar ama bir siz akıllısınız. Git sivil ünü oku gel 6 ay da subay ol sonra da götümü devirip yatim bok yatarsın.. memnun değilsen 1 yıl garanti belgen var bırak git
19 Haziran 2019 21:28

çivonügzö
Memur
Sanane kardeş . Milletin derdi Senı mi gerdi . 6 ayda kim Subay oluyo ?? 6 ay sutasak 9 ay sınıf okulu 3,5 ay Isparta'yı sayarsan yaklaşık 1, 5 yıldan fazla yapıyo .
20 Haziran 2019 11:07

mahoni2555
Aday Memur
Ooooo 1,5 YIL MAŞALLAH ÇOK FAZLA, YAZIK ULAN VALLAHİ YAZIK TM DEVLET SANA BU İMKANI VERMİŞ YAPACAK BİR ŞEY YOK 6 AYDA SUBAY OLDUN AMA BARİ AĞLAYIP DURMA MİLLET 8 sene sadece OKULUNU OKUYOR ADAM 3 ay 5 ay diye sayfiye burda utanmadan hadilan ordan işinize bakın.... YOK KOMANDO OLMAYI BECEREMEDÜM 2 AY GÖTÜMÜ SIKAMADIM BRÖVE ALAMADIM YADA SIRF OPERASYON BÖLGELERİNDE GÖREV YAPMAMAK İÇİN BİLEREK BRÖVE ALMA, GERÇİ BUNDAN DA HABERİ YOK BRÖVESİ OLMAYANLARIN BODRUMDA MARMARİS TE GÖREV YAPACAĞINI SANIYOR MUHTMELEN SONRA DA BÖYLE FORUM SİTELERİNDE AĞLA KURUMU REZİL ET
20 Haziran 2019 23:25

çivonügzö
Memur
Ooooo 1,5 YIL MAŞALLAH ÇOK FAZLA, YAZIK ULAN VALLAHİ YAZIK TM DEVLET SANA BU İMKANI VERMİŞ YAPACAK BİR ŞEY YOK 6 AYDA SUBAY OLDUN AMA BARİ AĞLAYIP DURMA MİLLET 8 sene sadece OKULUNU OKUYOR ADAM 3 ay 5 ay diye sayfiye burda utanmadan hadilan ordan işinize bakın.... YOK KOMANDO OLMAYI BECEREMEDÜM 2 AY GÖTÜMÜ SIKAMADIM BRÖVE ALAMADIM YADA SIRF OPERASYON BÖLGELERİNDE GÖREV YAPMAMAK İÇİN BİLEREK BRÖVE ALMA, GERÇİ BUNDAN DA HABERİ YOK BRÖVESİ OLMAYANLARIN BODRUMDA MARMARİS TE GÖREV YAPACAĞINI SANIYOR MUHTMELEN SONRA DA BÖYLE FORUM SİTELERİNDE AĞLA KURUMU REZİL ET
mahoni2555, 1 ay önce - Alıntıya git
İçinde kalmış bişeyler . . Okumasaydı kardeşm 8 sene . . Herkesın kendi tercıhı . . 8 sene okudu da ne oldu ? Millete tankla topla saldırdılar . . Bu iş eğitim süresine bakmaz . .
21 Haziran 2019 07:33

keskeolaydı
Aday Memur
İçinde kalmış bişeyler . . Okumasaydı kardeşm 8 sene . . Herkesın kendi tercıhı . . 8 sene okudu da ne oldu ? Millete tankla topla saldırdılar . . Bu iş eğitim süresine bakmaz . .
çivonügzö, 1 ay önce - Alıntıya git
Ne demek okumasaydı 8 sene, mekteb-i Harbiye ve şanlı liseye nasıl dil uzatırsın sen be edebsiz. Ne şehitler verildi haberin var mı o yuvalarda! Orda okuyanlar, sizin gibi işsiz kalıp birde bunu deneyeyim diye katılmadı giriş sınavlarına. Neyse cahile ne kadar dil dökerken dök sadece yankı yaparmış. Bu teşkilata bir şey söylerken iki de yetmez bin kere düşüneceksiniz
Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?