Editörler :
14 Haziran 2019 01:06   

15-20 Net
Arkadaşlar bana Matematikte 15-20 net lazım problemlere mi ağırlık vereyim yoksa eşitsizlik rasyonel mutlak filan mı ? Sınava az kaldı ne yapsam kafam çok karışık
14 Haziran 2019 10:00

cetinmucahit
Kapalı
alt yapın yoksa 15 20 net problemler yapamazsın. problemlere kadar olan konuları ve mantık çalış
14 Haziran 2019 17:39

abdullah769
Aday Memur
Olasılık fonksiyon kümeler hiç bakmadan problemlere geçtim.sözeli bitiriyorum kalan sürede matematiğe bakıyorum . Az da bir zaman kaldı arada kaldım . Problemlere mi yüklensem yoksa öteki konulara nı mı başlasam
20 Haziran 2019 13:54

tonsed
Şef

matematikde durumun ne bilmiyorum ama göz gezdirip yapabilirim diyorsan problem haricindekiler ile ilgilen diğer türlü öğrenerek yapmak istiyorsan imkansız birşeyi istiyorsun öyle bir şey yok

21 Haziran 2019 09:27

yargıc034
Müsteşar Yardımcısı
Olasılık fonksiyon kümeler hiç bakmadan problemlere geçtim.sözeli bitiriyorum kalan sürede matematiğe bakıyorum . Az da bir zaman kaldı arada kaldım . Problemlere mi yüklensem yoksa öteki konulara nı mı başlasam
abdullah769, 1 ay önce - Alıntıya git

problemlere hiç girme derim hocam eğer alt yapınız yoksa problemler başlı başına zaten bir dünya onun için ilk konulara ağırlık vermenizi öneririm

Toplam 4 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?