Editörler :
14 Haziran 2019 08:22   

Cumhurbaşkanlığı kamu çalışan anketi lütfen destek önemli !

Arkadaşlar lütfen bu anketi boş geçmeyelim çok önemli gerek kadrolu gerek ise sözleşmeli arkadaşlarımızada doldurtalım Allah'ın izniyle faydası olacak.

"https://anket.cbiko.gov.tr/

14 Haziran 2019 09:15

mügs
Aday Memur

İnşallah faydası olur doldurmamızın. Sürekli bir umut beklemek çok yoruyor...

14 Haziran 2019 13:40

cedruss
Aday Memur

ankete katılım sözleşmeli olan herkes doldurmalı !!!!!!!!! arkadaşlar bende doldurdum . özellikle kurumunuzla ilgili pozisyonunuzla ilgili memnun olmadığın ya da talebiniz la ilgili 4b lileri tayin hakkı ile ilgili görüşlerinizi de yazabiliyorsunuz

14 Haziran 2019 13:42

cedruss
Aday Memur

ankete katılım sözleşmeli olan herkes doldurmalı !!!!!!!!! arkadaşlar bende doldurdum . özellikle kurumunuzla ilgili pozisyonunuzla ilgili memnun olmadığın ya da talebiniz la ilgili 4b lileri tayin hakkı ile ilgili görüşlerinizi de yazabiliyorsunuz

14 Haziran 2019 21:02

amacvakitgecirmek
Aday Memur

Katıldım

17 Haziran 2019 09:23

abbmuhendis
Aday Memur

arkadaşlar anketi unutmayalım kurumunuzdaki diğer arkadaşlarada bildirelim hatta kadrolulara bile

17 Haziran 2019 10:26

mhnds-muratt
Aday Memur

doldurmayan kamasın mümkünse.korkmayın birşey olmaz

17 Haziran 2019 14:00

huseyinert
Aday Memur

bende doldurdum arkadaşlar, burada korkulacak ne olabilir ki bizim tek talebimiz var KADRO bunu her yerde dile getirirken Cumhurbaşkanlığımız bu imkanı sunmuş memnuniyet duymamız gerekir. Ayrıca Özel İdare Personelleri Bakanlık olarak Yerel Yönetimleri önce seçmeleri gerrekitor İçişleri nden çıkmıyor....

Hakkımızd hayırlısı olur inşaallah

17 Haziran 2019 15:25

harrykewell01
Aday Memur
bende doldurdum inşallah katkısı olur
17 Haziran 2019 19:13

kermejin
Şef

ben doldurdum korka korka doldurdum. içimi yakan her maddeyi işaretledim.

Toplam 9 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?