Editörler :
14 Haziran 2019 17:21   

Sivil memur var mı ?

Arkadaşlar Jandarma ve sahil güvenlik akademisi personeli ya da herhangi bir TSK personeli sivil memurun tayin hakkı konusunda bilgisi olan var mı? Gittiğiniz şehirde ömür boyu çalışırsınız Sivil memurlara tayin hakkı yok gibi söylemler duyuyorum ama tam bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi?

BİR KAÇ SORUM DAHA OLACAK YARDIMCI OLABİLECEK VAR İSE

15 Haziran 2019 01:19

ataalperen
Şef

Tayin hakkınız var ama boş yer olacak ve biraz daha zor. Omur boyu çalışırsınız diye birşey yok.

15 Haziran 2019 02:03

muhhendisbey
Aday Memur

Tayin hakkınız var ama boş yer olacak ve biraz daha zor. Omur boyu çalışırsınız diye birşey yok.

ataalperen, 1 ay önce - Alıntıya git

Ya boş yer olması lazım ya da tayin isteyeceğiniz yerden birinin de sizin bulunduğunuz kuruma gelmesi şartıyla yani karşılıklı transfer olarak düşünebilirsiniz. O şekilde görev yeri değişikliği yapılıyor diye biliyorum.

15 Haziran 2019 08:09

osmanşah
Memur

teşekkürler. Uzman memur olarak atanma durumum var jandarmaya. Maaşları hakkında bilginiz varmı acaba.Birde iş ortamı olarak nasıl çünkü şuan özel şirkette çalışıyorum ankaradayım ancak memur olursam çok yüksek ihtimal doğuda bir şehir olacak . Sizce ailemi evimi taşımaya değer mi.

15 Haziran 2019 08:11

osmanşah
Memur

Ya boş yer olması lazım ya da tayin isteyeceğiniz yerden birinin de sizin bulunduğunuz kuruma gelmesi şartıyla yani karşılıklı transfer olarak düşünebilirsiniz. O şekilde görev yeri değişikliği yapılıyor diye biliyorum.

muhhendisbey, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam sizede teşekkür ederim ilginiz için. Bilginiz var ise arkadaşa sorduğum sorular hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

16 Haziran 2019 14:11

ataalperen
Şef

Ben memur değilim, kismimda çalışan uzman memur 4500 civarı alıyor. Karşılıklı tayin demis arkadas ama aynı kurumun başka bir görev yerine yer boş ise gidersiniz. O konuda cekinceniz olmasın. Naas bakanlıklara göre fark edebiliyor onun için net bişey demek güç. 4500-5000 arası olur ama.

17 Haziran 2019 10:34

osmanşah
Memur

Ben memur değilim, kismimda çalışan uzman memur 4500 civarı alıyor. Karşılıklı tayin demis arkadas ama aynı kurumun başka bir görev yerine yer boş ise gidersiniz. O konuda cekinceniz olmasın. Naas bakanlıklara göre fark edebiliyor onun için net bişey demek güç. 4500-5000 arası olur ama.

Alperen bey, teşekkür ederi bilgi için ancak sizin söylediğiniz sanırım kariyer uzmanlığı. Benim sorduğum ise düz memurluğun uzmanlığı.

17 Haziran 2019 11:38

ataalperen
Şef

Kariyer uzmani değil. Askerlik subesinde uzman memur, aile yardimi yok, oyak uyesi 4300 civarı maas.

17 Haziran 2019 11:48

ataalperen
Şef

Derece kademe 2/2

17 Haziran 2019 12:14

osmanşah
Memur

Derece kademe 2/2

alperen bey;

jandarma ve sahil güvenlik akademisinde yeni işe başlayacağım. İlk defa memurluğa atanıyorum derece ve kademe olayını bilmediğim için soruyorum ilk defa atanan birisi için derece ve kademe nasıl oluyor ona göre maaş ne kadar değişiyor acaba.

17 Haziran 2019 16:06

ataalperen
Şef

4000 civarı olur. Sene ile derece kademe değiştiği için sizin biraz düşer. Oyak uyesi olmayan, bekar ve çocuksuz memur için verdigim rakam.

17 Haziran 2019 17:19

osmanşah
Memur

4000 civarı olur. Sene ile derece kademe değiştiği için sizin biraz düşer. Oyak uyesi olmayan, bekar ve çocuksuz memur için verdigim rakam.

Alperen bey şahsi bir kaç sorum daha olacak özelden mesaj attım size forum'u meşgul etmemek için.

26 Haziran 2019 12:07

mervenıhal
Aday Memur

jandarma da çalışan sivil memur var ise bilgi almak istiyorum

12 Temmuz 2019 11:33

ggrkn
Aday Memur

jandarma da çalışan sivil memur var ise bilgi almak istiyorum

mervenıhal, 4 hafta önce - Alıntıya git
Yardımcı olabilirim
12 Temmuz 2019 13:37

mervenıhal