Editörler :
14 Haziran 2019 23:02   

MSB sivil memur (mühendis)

Merhabalar,

Heyetten verilen raporda ileri derece miyop+astigmattan dolayı aşağıdaki şekilde rapor verildi.

TSK da beden ağırlıklı işlerde sivil personel olamaz

TSK da fikir ağırlıklı işlerde sivil personel olur.

Sorun olur mu acaba bilgisi olan var mı?

14 Haziran 2019 23:26

samurayınız
Aday Memur

Uygun bir birime verirler diye düşünüyorum yönetmeliklerine uyan

15 Haziran 2019 01:29

Qwertmuh
Aday Memur

Arkadaşlar bende bir konu hakkında yardımınızı istirham ediyorum. Ben de msb sivil memurluğa başvurdum ve kurula girdim.Karar kısmında "T.S.K S.Y.Y'nin 23 ve 24. MADDELERİNE GÖRE EK-D UZMAN ERBAŞ OLUR KOMANDO OLUR PARAŞÜTLE ATLAR" kararı mevcut fakat ben sivil memur adayıyım bu şekilde karar yazması normal mi sınıf ve rütbesi sivil memur yazıyor fakat karar dediğim gibi raporda bu şekilde yazılmış beni aydınlatırsanız minnettar olacağım.

15 Haziran 2019 13:09

Dnzkzltp
Merhabalar; Miyop ve astigmat dereceleriniz nedir
15 Haziran 2019 14:56

Ameliyathane tknr
Memur

Gözünüzü cizdirebilirsiniz ve miyop ve astigmat geçer göz doktoru ile görüşün derim.

16 Haziran 2019 02:11

natre34
Aday Memur

her iki gözde de 6,5 miyop 1,5 hipermetrop

18 Haziran 2019 14:02

Dnzkzltp
Ne yaptınız?Bir sorun olup olmadığını öğrenebildiniz mi?
18 Haziran 2019 21:46

natre34
Aday Memur

mevzuatta fikir ağırlıklı işler için sorun olmayacağı yazıyor. beden ağırlıklı işlere red verilmiş.

24 Haziran 2019 14:27

kfynr
Aday Memur

Arkadaşlar bende bir konu hakkında yardımınızı istirham ediyorum. Ben de msb sivil memurluğa başvurdum ve kurula girdim.Karar kısmında "T.S.K S.Y.Y'nin 23 ve 24. MADDELERİNE GÖRE EK-D UZMAN ERBAŞ OLUR KOMANDO OLUR PARAŞÜTLE ATLAR" kararı mevcut fakat ben sivil memur adayıyım bu şekilde karar yazması normal mi sınıf ve rütbesi sivil memur yazıyor fakat karar dediğim gibi raporda bu şekilde yazılmış beni aydınlatırsanız minnettar olacağım.

Qwertmuh, 1 ay önce - Alıntıya git

sevk kağıdında hangi maddeler için rapor alınacağı yazıyor. farklı bir maddeye göre karar nasıl verdiler ki hastaneyle görüşmelisiniz bence.

24 Haziran 2019 14:30

kfynr
Aday Memur

her iki gözde de 6,5 miyop 1,5 hipermetrop

natre34, 1 ay önce - Alıntıya git

sevk kağıdında 1. maddede ilgi b gereği sevk edilmiştir diyor. ilgi b de fikir ağırlıklı işler. sorun olmaz diye düşünüyorum. pertemden bilgi almak daha doğru olur.

Toplam 9 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?