Editörler :
15 Haziran 2019 10:47   

POMEM Sağlık Tek Başlık Altında

23. Dönem kardeşlerim öncelikle hepinize hayırlı olsun Şafak 55 Samsun heyette bütün bölümlerden sağlam alıp tekrar sağlığına çağrılan var mı ? Yada direkt olumsuz rapor alan var mı ? Böyle gir şey olması çok zor böyle balon haberler yapılıyor inanmayın ikincisi sağlık yönetmeliği kapmasındab dilimi alanlar polisliğe engel alıyor bazı okullar tedavisi kesin olmayan şeylere direkt olumsuz vermiş eleme olmuş , kolestrol gibi alt gibi durumlarda hakem hasteneye gitmişler benim sizlere tavsiyem bu süreçlerde balon haberlere itibar etmeyin strese girmeyin her polikinlikten sağlam alan adayın işi bitmiştir zaten pskiyatri ve nöroloji geçmş dönem hastalıkları inceliyor öyle sağlam veriyor .. Tekrar devrelerime hayırlı olsun sağsağlim son 2 ay diliyorum , böyle durumlar olursa bu konu altında yorum yapabiliriz :)

15 Haziran 2019 12:18

alperen271
Aday Memur

Bende sağlıkta sıkıntı yaşadım. Nörolojide en son sağlığa gittiğimiz için biraz stres yaparak gittik ve sol elde yüzük parmağımın hafif seğirmesi yüzüne hafif tremor yazdı. 24 kişi farklı sebeplerden doları Hakem hastaneye yönlendirildik bayramdan önce emar, kan tahlili ve bir çok teest yapıldı heyetten sağlam raporu aldık. Çok şükür bunu atlattım. Fakat hakem hastaneye gönderilmeden direkt ilişiği kesilen arkadaşlarım oldu.Bunların elenme sebebi karaciğerde hemanjiom ve psikloljiden olumsuz alanlardı. Okul bitene kadar hiç kesin gözüyle bakılmıyor. Çünkü güvenlik soruşturması, Eğitim sonu sınavı gibi bir sürü şey var. Herşey için Allahtan hayırlısını istiyoruz. Allah herkesin, devrelerimin sağ sağlim mezun olmasını nasip etsin.

15 Haziran 2019 12:40

blackle
Aday Memur

Bende sağlıkta sıkıntı yaşadım. Nörolojide en son sağlığa gittiğimiz için biraz stres yaparak gittik ve sol elde yüzük parmağımın hafif seğirmesi yüzüne hafif tremor yazdı. 24 kişi farklı sebeplerden doları Hakem hastaneye yönlendirildik bayramdan önce emar, kan tahlili ve bir çok teest yapıldı heyetten sağlam raporu aldık. Çok şükür bunu atlattım. Fakat hakem hastaneye gönderilmeden direkt ilişiği kesilen arkadaşlarım oldu.Bunların elenme sebebi karaciğerde hemanjiom ve psikloljiden olumsuz alanlardı. Okul bitene kadar hiç kesin gözüyle bakılmıyor. Çünkü güvenlik soruşturması, Eğitim sonu sınavı gibi bir sürü şey var. Herşey için Allahtan hayırlısını istiyoruz. Allah herkesin, devrelerimin sağ sağlim mezun olmasını nasip etsin.

alperen271, 1 ay önce - Alıntıya git

Geçmiş olsun Devrem bende Gözde -1 -1.25 miyop polis olur aldım darısı mezuniyete inşallah

15 Haziran 2019 12:42

alperen271
Aday Memur

Sağol devrem inşallah herkese nasip olur mezun olmak..

18 Haziran 2019 08:41

GENCO002
Aday Memur

Geçmiş olsun Devrem bende Gözde -1 -1.25 miyop polis olur aldım darısı mezuniyete inşallah

blackle, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim bende de sağ 1.25 sol 1.25 uzağı bulanık görme var. astigmatta varmış. Polislik için toplam 4 dereceye kadar sıkıntı olmuyor diye duydum. Bilgin var mı bu konuda ?

18 Haziran 2019 20:08

adayogrenc
Aday Memur

23. dönem arkadaşlar hayırlı olsun umarım sağ salim mezun olursunuz , size iki sorum olacak birincisi halk tabiriyle bel açıklığı diye bilinen Spina Bifida Okülta ile ilgili elenen oldumu gördünüz veya duydunuz mu ? bu rahatsızlık doğuştan anne karnında oluşuyor ve ilerlemiyor benim ki tek seviye solda s1 s2 lumbalizasyon ve sakralizasyon diye geçiyor skolyoz vb kesinlikle yok bende fıtık vb. pomem sağlık yönetmeliğini okuduğumda s1 s2 sakralizasyon ve lumbalizasyonda tek seviye raporu alan adaylar polis olur yazmış yardımcı olur musunuz bilginiz varsa

21 Haziran 2019 18:36

Jullyoss
Aday Memur

23. dönem arkadaşlar hayırlı olsun umarım sağ salim mezun olursunuz , size iki sorum olacak birincisi halk tabiriyle bel açıklığı diye bilinen Spina Bifida Okülta ile ilgili elenen oldumu gördünüz veya duydunuz mu ? bu rahatsızlık doğuştan anne karnında oluşuyor ve ilerlemiyor benim ki tek seviye solda s1 s2 lumbalizasyon ve sakralizasyon diye geçiyor skolyoz vb kesinlikle yok bende fıtık vb. pomem sağlık yönetmeliğini okuduğumda s1 s2 sakralizasyon ve lumbalizasyonda tek seviye raporu alan adaylar polis olur yazmış yardımcı olur musunuz bilginiz varsa

adayogrenc, 1 ay önce - Alıntıya git
Dediğin olayı bilmiyorum fakat senin teşhisin ve yönetmelikte yazan olay aynı ise kafan rahat olsun elensen dahi yönetmelikte yazdığı için Ankara bölge idare mahkemesine dava açar sağlam Bi dilekçe ile yürütme durdurma ve iptal alırsın. İş o durumlara kalmaz inşallah da hakem hastane vs bunlardan olumlu alırsan sorun yok ama bazen hakem hastaneye gitmeden de elenme durumu olur bir olumlu bir olumsuz elenenler oldu. Mahkeme talebi ile hakem hastaneden olumlu alanlar da devre kaybı olup bir sonraki döneme yada hızlı yürürse işler kendi dönemine yetişti.. ALLAH yardımcınız olsun..
21 Haziran 2019 19:39

blackle
Aday Memur

Sağlık yönetmeliği şartlarında a dilimdeyse korkma inşallah sıkıntı çekmezsiniz hayırlı olsun

21 Haziran 2019 23:22

GazKesmez
Aday Memur

Heyete girmeden Okulun 2. Gününde istifa eden kişinin Sağlık raporu kayıt altına alınır mı ? Yeni dönemde kişinin karşısına bu olumsuz rapor cıkar mı ? Hakem hastaneye eski rapordan dolayı kişi sevk edilir mi ?

Toplam 8 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?