Editörler :
15 Haziran 2019 13:16   


GYS Başmemurlar kendi memleketinde görev yapabilir mi?

Geçen dönem GYS ile başmemur olan arkadaşlarımız kendi memleketinde görev yapabilirken bu dönemde ise bazı arkadaşlar yapamaz diyor bazıları ise yapabilir diyor bilgisi olan var mı?

16 Haziran 2019 00:01

x250
Aday Memur

ben vekil olarak yaptım. o bile yapılmaz.değil ki memleketine gidemiceksen hiç yapma bence.Bu şartlarda katiyen çekilmez.

17 Haziran 2019 01:26

KILICBEY3636
Aday Memur

vanda erzurum narmanda vb kendi memleketine atanan GYS ile arkaşlarımız var ama buradan onlara ulaşmaya çalışıyorum

17 Haziran 2019 10:52

Mültetif

Son Havuz Tayinlerinde Atama Yönetmeliğin 33.maddesine göre

Nufus 1 Milyondan azsa Çalışamıyosun memleketinde

İ

19 Haziran 2019 17:42

KILICBEY3636
Aday Memur

33.madde tam uygulanmadı çünkü 15 yıl bitiren başmemurlarımızda var Erzurum da vs. Kendi memleketine 2018 GYS ile atanan başmemurlarımız da var bunu çözemedik.Nasta atamadı ama Şuan 13 aydır kendi memleketinde 1 milyonu bir kenara bırakın 100 bin olmayan şehirler de çalışın Başmemurlarımız var.Ayriyetten başmemurlukta 15 yıl bir fiil çalışıp da halen devam eden var arkadaşlar

21 Haziran 2019 00:27

İnfazkoruma5241
Aday Memur
Benımde merak ettiğim 1 milyon nufusu aşan illlere gidilebiliyor bunu biliyoruz pekı kendı ilçene gidebiliomusun bu ilde 33. Maddeye aykırı olurmu kendı ilçende çalışman
25 Haziran 2019 07:16

KILICBEY3636
Aday Memur

arkadaşlar 2018 görevde yükselmede İKBM için kendi memleketinde görev yapma imkanı verdiler.Tercih klavuzu yayınlanırken idare memuru v başmemur için tercih klavuzunda 1 milyon olayına takılmadılar. umarım bu yıl da aynı olur

Toplam 6 mesaj
 
ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?