Editörler :
15 Haziran 2019 20:15   

Kapalı
Saçma sapan konular

Bu forumda çok saçma sapan konular açılmaya başlandı. Gerçekten hayret ediyorum bu konuları açanlara. Biri meclis tatile giriyor bu yüzden alımlar ertelenebilir mi yazmış. Bir başkası yks yüzünden kılavuz açıklanmıyor yazmış. Yani bu arkadaşlarımız bu konuları açarken gerçekten cidi ciddi düşünüp mü açıyor bunları. Eğer böyleyse yazık. Gerçekten forum kabak tadı vermeye başladı. Eskiden böyle değildi burası. Mantıklı konuşan insanlar vardı.

15 Haziran 2019 20:18

Williiam Smith
Kapalı

Arkadaşlar lütfen biraz düşünüp öyle konu açın. Öyle aklınıza her gelen şey için konu açmayın

15 Haziran 2019 20:54

carlsagann
Aday Memur

Atama bu kadar uzarsa insanlar da saçmalamaya başlar haliyle

15 Haziran 2019 21:03

Elifhmsire
Memur

Aslinda bu yazdığınızdan anlayabilirsiniz, insanlar beklemekten mantıksizda olsa her gün biseye umutlanıyo saçmalamak cok normal bizim yerimizde taş olsa çatlardi

15 Haziran 2019 21:11

hilalby
Aday Memur
saçmasapan bir konu daha..
15 Haziran 2019 21:18

eyfel555
Aday Memur
cunku bu insanlar bu kadar beklemenin nedeni olarak bi bahaneye siginiyorlar
15 Haziran 2019 22:47

ortradyoloj
Memur

canları sıkılıyor insanların beklemekten, saçma geliyorsa tıklama olsun bitsin morukcuğum

16 Haziran 2019 02:18

viiyan
Aday Memur

Evet ben de hak veriyorum. Cevaplara bak tabi zaten tek bi kişiden çıkamaz böyle saçma başlıklar. Zor bi süreçse herkes için zor. Madem sabrınız kalmadı faaliyet gösterin, ama lütfen forumda saçma başlıklarla göz yormayın

16 Haziran 2019 23:48

Williiam Smith
Kapalı

+++

Toplam 8 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?