Editörler :
15 Haziran 2019 21:47   

25 haziran hk.
Birkaç forum da 25 haziran söylentisi gördüm. Bunun doğruluğu hakkında bilgisi olan var mı?
15 Haziran 2019 21:54

Laboratuvarim
Aday Memur

Geçen biri yazdı eniştem bakanlıkta çalışıyor kesin bilgi dedi 25 haziran için 2dk sonra yazdığını korkup mu kaldırdı trol muydu küfür yiyeceğini anladı kaldırdı anlamadim

15 Haziran 2019 21:55

Hmsir11
Aday Memur

Siz nerede gördünüz link var mı acaba

15 Haziran 2019 22:03

eyfel555
Aday Memur
inanmayin bence bu soylemlere forumda herkes bisey biliyor biri 25 haziran der biri 17 agustos der milletin dediklerine kulaklarinizi tikayin en dogru soylem bakanligin beklemekten baska caremiz yok !
15 Haziran 2019 22:03

SinemSavas
Aday Memur

Siz nerede gördünüz link var mı acaba

Hmsir11, 2 ay önce - Alıntıya git
Herhangi bir dayanağı olan link atamam. Çünkü okuduğum yerlerde burası gibi yorumlar üzerine bir site. Bende o sebeple sizlere sorma gereği duydum :)
15 Haziran 2019 22:05

SinemSavas
Aday Memur
inanmayin bence bu soylemlere forumda herkes bisey biliyor biri 25 haziran der biri 17 agustos der milletin dediklerine kulaklarinizi tikayin en dogru soylem bakanligin beklemekten baska caremiz yok !
eyfel555, 2 ay önce - Alıntıya git
Sanırım en mantıklısı bu :)
15 Haziran 2019 22:05

Laboratuvarim
Aday Memur

Tek çare bekleyip görmek inşallah temmuza bile kalmayiz

15 Haziran 2019 22:26

Hmsir11
Aday Memur
Herhangi bir dayanağı olan link atamam. Çünkü okuduğum yerlerde burası gibi yorumlar üzerine bir site. Bende o sebeple sizlere sorma gereği duydum :)
SinemSavas, 2 ay önce - Alıntıya git

Olsun hocam ben yalan da olsa bir şeylere inanmak istiyorum :) özelden atar mısınız

15 Haziran 2019 23:31

Allahcoksükür
Aday Memur

Geçen biri yazdı eniştem bakanlıkta çalışıyor kesin bilgi dedi 25 haziran için 2dk sonra yazdığını korkup mu kaldırdı trol muydu küfür yiyeceğini anladı kaldırdı anlamadim

Laboratuvarim, 2 ay önce - Alıntıya git
O yazıyı paylaşan bendim.Bizde yalan olmaz kardeş.Gönderiyi sayfa editörü kaldırmış.Eniştem bakanlıkta üst düzey kadroda.Onu yaptığı görüşmeler ve aldığı duyumlara güvenerek yazdım fakat biraz tepki aldı.bende daha fazla üstelemedim
15 Haziran 2019 23:39

Laboratuvarim
Aday Memur

25 hazirani göreceğiz Allah'ın izniyle o zaman görüşeceğiz herkes trol yapıp canimizi sıkı yolar niye onları değilde senin yorumunu kaldırıyorlar isterim ki 25 haziran bir açıklama gelsin ama bu forumda o kadar bu sıkıntılı halimizle dalga geçiyorlar Allah'a havale ediyorum

15 Haziran 2019 23:42

eyfel555
Aday Memur
peki editor neden kaldirir sayfayi bilen var mi ?
Toplam 10 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?