Editörler : E.Kayı Han

iMAJJJ TURK
Yasaklı
20 Haziran 2019 23:28

anlasildi fark artmis ekrem oldukca önde

yalaka avcısı
Yasaklı
21 Haziran 2019 11:08

Sana cevap vermek ve seviyesizliğine ortak olmak bana zul geliyor ama yinede kendime hakaret olarak gördüğüm halde cevap vereceğim. FETÖ ile zamanında iltisakın oldu mu olmadı mı ben olduğunu biliyorum nokta.

Sakaryaafirat
Yasaklı
21 Haziran 2019 11:37

Benim adim sanim adresim is yerim hersey ortada

Feto ile ilgili hicbir islem,ifade,sorusturma,kovuşturma gecirmedim

Hicbir alakamda yok

Senin bildiklerin varsa git en yakin savciliga bildir

Yoksa iddialarin sonrasi sessiz kalirsan teroru,teroristi bildirmezsen bu ne insanliga , ne vatandasliga ,ne vatanseverlige sigar

Hatta bildigin halde ihbat etmezsen suclu olursun

Ben soyle diyim

Benim herseyim ortada , yiyorsa bi tarafin sende cik adinla ,saninla,adresinle

Bildigini savciliga bildirmeyen serefsiz olsun nokta

yalaka avcısı, 5 yıl önce

Sana cevap vermek ve seviyesizliğine ortak olmak bana zul geliyor ama yinede kendime hakaret olarak gördüğüm halde cevap vereceğim. FETÖ ile zamanında iltisakın oldu mu olmadı mı ben olduğunu biliyorum nokta.

yalaka avcısı
Yasaklı
21 Haziran 2019 11:48

Zamanında bunların dershanelerinde çalışıp sonra bunlardan ayrıldım diye paylaşım yapan o zaman başkasımı?

Sakaryaafirat
Yasaklı
21 Haziran 2019 12:13

Sana bunlari soracam

Cumhurbaskanina ettigin hakaretlerinde hesabi sorulacak

Ayni canaktan yedi ha ..cumhurbaskani kopekmi bunu sorarlar adama

Teskilatinida sorarlar !!!

Zamanında bunların dershanelerinde çalışıp sonra bunlardan ayrıldım diye paylaşım yapan o zaman başkasımı?

yalaka avcısı
Yasaklı
21 Haziran 2019 12:19

1- Cumhurbaşkanında nerede ne zaman hakaret etmişim?

2- Aynı çanaktan yemek yiyenler dediğimde cumhurbaşkanı neden direkt aklına geldi cumhurbaşaknı neden aklına geldi.

3- FETÖ piçi ile fink atan uçaklar ile halkı bombalayan kursun sıkan bu şerefsizlerden bahsettiğimi bildiğin halde neden cumhurbaşkanına olayı bağlamaya çalışıyorsun.

4- Teşkilatım T.C. dir ve bu böyle kalacaktır nokta.

yalaka avcısı
Yasaklı
21 Haziran 2019 12:20

Sümüklü mendiline, pis ayaklarını yıkadığı suya yemek yediği kabı çanağı kaşığa tapacak yalayacak kadar FETÖ biatçılarının hedefinde isem Allahıma şükürler olsun ki doğru yoldayım nokta.

Sakaryaafirat
Yasaklı
21 Haziran 2019 12:22

Savunmani kendine sakla lazim olacak

1- Cumhurbaşkanında nerede ne zaman hakaret etmişim?

2- Aynı çanaktan yemek yiyenler dediğimde cumhurbaşkanı neden direkt aklına geldi cumhurbaşaknı neden aklına geldi.

3- FETÖ piçi ile fink atan uçaklar ile halkı bombalayan kursun sıkan bu şerefsizlerden bahsettiğimi bildiğin halde neden cumhurbaşkanına olayı bağlamaya çalışıyorsun.

4- Teşkilatım T.C. dir ve bu böyle kalacaktır nokta.

yalaka avcısı
Yasaklı
21 Haziran 2019 12:23

Sana karşı T.C. ve öz vatanımı savunmak boynumun borcudur.

muhyul
Daire Başkanı
21 Haziran 2019 13:23

Bi keresinde burada yazmıştın.. "konuşun abi konuşun niye konuşmaktan korkuyosunuz " gibi bi laf etmiştin ya, ha işte bundan.. biz burada bişey yazdığımızda fikirlerimizi söylediğimizde, hakaret etmemiş bile olsak, sizin gibi devletin tüm güç unsurlarını arkasına almış kişiler hemen bizlere fetocü pkk li terörist yakıştırması yaparlar.. ne dün ne de bugün feto ile bağlantımız olmamasına rağmen hem de.. hemen savcılık karşısında kendini savunursun dersin sonra ama dün feto için ağlayıp zırlayanlar ve methiyeler düzenler için ise kandırıldı Allah affetsin dersiniz.. peki kul affediyo mu? Kul halkının müslümanlik için ne olduğu bilirsin herhalde..yazık gerçekten sizlere.

Sakaryaafirat, 5 yıl önce

Sana bunlari soracam

Cumhurbaskanina ettigin hakaretlerinde hesabi sorulacak

Ayni canaktan yedi ha ..cumhurbaskani kopekmi bunu sorarlar adama

Teskilatinida sorarlar !!!

Sakaryaafirat
Yasaklı
21 Haziran 2019 13:52

Bana saldirilmadigi surece hic kimseye bulasmam

Amma saldirilirsa , iftira atilirsa , dinime ,devletime,devletimin cumhurbaskanina kufur ,hakaret,saldiri olursa karşılığını veririm

Ben burda yazdiklarimin hepsinin altina imzami atarim

Aman , pardon , sinirle yazdim diyecegim hicbir seyi yazmam

Adim,sanim,telefon numaram,adresim ..herseyim meydanda isteyene veririm ...bazilarina verdimde

Saygi cercevesinde ,hakaret ve kufur etmeden ,iftira atmadan herkes herseyi yazabilir

Yok ben kafama gore istedigimj yazarim derse biriniz , hesabi soruldugundada verir hesabinj

Ayni sekilde bende hesabini veririm.

Hesabini veremeyecegim,vermekten korktugum birseyide zaten yazmam

Avukatligina soyundugun eleman bana fetocu dedi

O zaman gereginj yapacak

Yoksa ben kizarim

Haa sahsima yapilan saygisizligi affetmesinide bilirim

Amma dinime,devletime,devlet buyuklerime yapilanlari affetmem

muhyul, 5 yıl önce

Bi keresinde burada yazmıştın.. "konuşun abi konuşun niye konuşmaktan korkuyosunuz " gibi bi laf etmiştin ya, ha işte bundan.. biz burada bişey yazdığımızda fikirlerimizi söylediğimizde, hakaret etmemiş bile olsak, sizin gibi devletin tüm güç unsurlarını arkasına almış kişiler hemen bizlere fetocü pkk li terörist yakıştırması yaparlar.. ne dün ne de bugün feto ile bağlantımız olmamasına rağmen hem de.. hemen savcılık karşısında kendini savunursun dersin sonra ama dün feto için ağlayıp zırlayanlar ve methiyeler düzenler için ise kandırıldı Allah affetsin dersiniz.. peki kul affediyo mu? Kul halkının müslümanlik için ne olduğu bilirsin herhalde..yazık gerçekten sizlere.

Sakaryaafirat
Yasaklı
21 Haziran 2019 13:55

Niye ben teroristmiyim

Sana karşı T.C. ve öz vatanımı savunmak boynumun borcudur.

yalaka avcısı
Yasaklı
21 Haziran 2019 14:01

Çok şükür hamd olsun ki kimsenin avukatlığına ihtiyacım yok. Bana her keresinde adını duymaktan bile rahatsız olduğum FETÖ piçinin eneği, kripto, vb. hakaretler edersen benden alacağın vecap sende o zaman fetöcüsündür derim. Yıllardan beri yazarım burada ve veled-i zina FETÖ ve P.K.K. H.D.P. vb. şerefsiz itlerin hakaret dolu tehdit dolu laflarına ve mesajlarına her zaman cevap verdim vermeye devam ederim nokta. Beni H.D.P. li P.K.K. LI hele hele Hain FETÖ ile yan yana koyacak adamında alnını karışlarım. Kendi düşüncesinden olmayan herkesi PKK lı FETÖ fetöcü terörist ilan eden benim gözümde tüm saydığım terörist örgütlerin uşağıdır...

yalaka avcısı
Yasaklı
21 Haziran 2019 14:02

Bana FETÖ eneği kripto dediğinde ben teröristmiyim peki?

Sakaryaafirat
Yasaklı
21 Haziran 2019 14:20

Sen bana fetocu dedin once ve bu feto eniklerinin taktigi

Iftira ile kendine savas acmis insanlari lekelemeye calismak

Bu iftiralari atanlarda feto enigidir

Bana FETÖ eneği kripto dediğinde ben teröristmiyim peki?

yalaka avcısı
Yasaklı
21 Haziran 2019 14:37

Asıl sen her defasında kendi düşüncende olmayanları P.K.K. lı H.D.P li ve FÖTÖcü olmakla suçladın AK partili olmayan herkesi teröristlerle işbirliğinde olmakla suçladın nokta. Bunları sen yazmadın mı kendi düşüncenden olamayanları, hükümeti eleştirenleri hep teröristlerle işbirliği yapmakla suçladın...

Bana her şeyi de ama son kez söylüyorum sakın ola ki P.K.K lı H.D.P li hele hele Şerefsiz FETÖ ile yan yana anma nokta.

Sakaryaafirat
Yasaklı
21 Haziran 2019 14:51

Sen yaptin o adiligi

Iftira atarak

Asıl sen her defasında kendi düşüncende olmayanları P.K.K. lı H.D.P li ve FÖTÖcü olmakla suçladın AK partili olmayan herkesi teröristlerle işbirliğinde olmakla suçladın nokta. Bunları sen yazmadın mı kendi düşüncenden olamayanları, hükümeti eleştirenleri hep teröristlerle işbirliği yapmakla suçladın...

Bana her şeyi de ama son kez söylüyorum sakın ola ki P.K.K lı H.D.P li hele hele Şerefsiz FETÖ ile yan yana anma nokta.

Toplam 117 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi