Editörler : hopaliSafak Vaktii
16 Haziran 2019 19:44   

Beyan ederim kutucuğu isaretlenmiyor

Doğruluğu beyan ederim kutucuğu isaretlenmiyor işaret leğen varmı

17 Haziran 2019 08:13

My Names Khan
Aday Memur

Ben işaretleyemiyorum.

17 Haziran 2019 09:21

abra kadelyon
Şube Müdürü

neden işaretlenmiyor ki pansiyon işaretleniyor tercihlerin çıktısı alınıyor mu ilçeye verilecek mi

17 Haziran 2019 19:04

tarihci2406
Aday Memur

beyana dayalı bilgilerde pansiyon ile ilgili kutucuğu işaretlemedim sıkıntı çıkar mı

17 Haziran 2019 19:25

Safak Vaktii
Editor

Bulunduğunuz ilde 3 yılı doldurduysanız beyan kısmı pasiftir çünkü beyana gerek yoktur ancak 3 yıkını doldurmayanlarda beyan kısmı aktiftir çünkü beyan bildirmeden tayin isteyemezler. Geçen yıllarda beyana gerek olmadığı halde gereksiz yere beyan durumunu işaretleyenler olduğu için bakanlık sistemi bu yıl bu doğrultuda ayarlamış.

17 Haziran 2019 19:55

tarihci2406
Aday Memur

pansiyonda nöbet tutma ile ilgili kısmı işaretliyebiliyorsunuz ama işaretlemedende başvuru

kaydedildi.onay sırasında bir sıkıntı çıkar mı acaba

17 Haziran 2019 23:04

ilk-mat
Kapalı

pansiyonda nöbet tutma ile ilgili kısmı işaretliyebiliyorsunuz ama işaretlemedende başvuru

tarihci2406, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam ben de isaretlemedim.Zaten yazdığım okulda pansiyon yoktu.Bir de farkettiniz mi tercihleri kaydedince tekrar tercihler kısmı aktif durumda.Normalde seçim yapmaya izin vermezdi sistem.

17 Haziran 2019 23:07

ilk-mat
Kapalı

tarihci2406, 1 ay önce - Alıntıya git

Sayet sorun varsa yarın iptal eder idare yeniden tercih yaparız.Bu arada çıktı alacak miyiz? Okul mu yapacak işlemleri?

Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?