Editörler :
16 Haziran 2019 22:47   

Kapalı
Kılavuz YKS sonuçlarının açıklanmasının beklenmesi yüzünden yayınlanmıyor galiba :(

.......

16 Haziran 2019 22:56

Nidahilda
Aday Memur
Kişisel görüşlerinizi kendinize saklayın. Her gün "bence bu yüzden kılavuz yayımlanmıyor" başlıklarını görmekten bıktık
16 Haziran 2019 23:25

ilyashemşir
Aday Memur

Canım kardeşim benim, neden akşam akşam beni günaha sokuyorsun ? Kendine kufur ettirmek hoşuna mı gidiyor? Zevk mi alıyorsun bundan? Bu soruyu sorarken hiç mi o minik beynini kullanmadın? Senin gibi patatesler atanmasın ya faydadan cok zararsınız zaten.

16 Haziran 2019 23:46

Williiam Smith
Kapalı

Açılan saçma sapan başlıklar için ironi yaptım sakinn :)

16 Haziran 2019 23:47

Williiam Smith
Kapalı

Keşke tepkinizi ciddi ciddi düşünerek bu tarz başlıklar açan arkadaşlara gösterseniz...

17 Haziran 2019 00:04

ortradyoloj
Memur

bir ay atar böyleyse

17 Haziran 2019 00:27

carlsagann
Aday Memur
2,5 milyon kişinin girdiği sınavın soruları yayınlanınca yoğunluk olmuyor da 12 bin kişilik alımın kılavuzu mu yoğunluk oluşturacak allasen.
17 Haziran 2019 00:38

Williiam Smith
Kapalı

Ben de onu diyorum.OSYM karar alamaz. OSYM alınan kararları uygular. Sağlık bakanlığı karar alır şu tarihte alım yapın der osym'de bu kararı uygular. Hatta Cumhurbaşkanı emir verir, sağlık bakanlığının söylediği tarihten daha önce alım yapar osym. Koskoca OSYM 90'lardan kalma sistemler mi kullanıyor sanıyorsunuz? Sizin mantığınıza kaldıysak, bütün yaz sınavlarla dolu. Sonbahara kadar alım yapmazlar. Bir de bu tarz konular açan tiplere ciddi ciddi cevap veren tipler yok mu? Onlar daha komik :D Yks soruları açıklandı ama kılavuz daha yayınlanmadı çok şaşkınım diye yazmışlar sjlklksdjsd :D

Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?