Editörler :
17 Haziran 2019 08:28   

Hangi illerde şark görevi yok

arkadaslar herkes aklinda bi plan tercih yapmistir benim size sormak istedigim hangi illerin merkezi veya ilcesi sarktan sayiliyor ornegun ankaranin hicbir yerinde sark yok oraya atanan hemsire 4 snee sonra sarka yollanabilir benim size sorum su azcok herkes kendi ilini biliyor hangi ilin hangi ilcesi sarktan sayiliyor ? cevap yazarsaniz sevinirim

17 Haziran 2019 09:30

isimsoyisim01
Kapalı
hemşirelikte şark görevi diye birşey yok
17 Haziran 2019 10:02

eyfel555
Aday Memur
hemşirelikte şark görevi diye birşey yok
isimsoyisim01, 1 ay önce - Alıntıya git
evet yokmus bana atanan bi hemsire dedi ama ole bisey yokmus saolun :)
17 Haziran 2019 11:07

Muhammed212147
Aday Memur

Ne saçmalıyorsun şark görevi felan hayırdır sen

17 Haziran 2019 14:28

Williiam Smith
Kapalı

Şark görevi ne kardesim asker misin? TSK forumuna yaz askersen burası sağlık forumu :(

17 Haziran 2019 15:25

eyfel555
Aday Memur

Şark görevi ne kardesim asker misin? TSK forumuna yaz askersen burası sağlık forumu :(

Williiam Smith, 1 ay önce - Alıntıya git
komiksin :D
17 Haziran 2019 15:30

Williiam Smith
Kapalı
komiksin :D
eyfel555, 1 ay önce - Alıntıya git

Aaaa ben mi komiğim kardesim? Kendi hakkını yeme. Sen bu konuyu açarak benden daha komik olduğunu kanıtladın :D Seni tebrik eder ve bundan sonraki çalışma hayatında seninle çalışacak çalışma arkadaşlarına kolaylıklar diliyorum :D Allah yardım etsin :D

17 Haziran 2019 15:39

eyfel555
Aday Memur

Aaaa ben mi komiğim kardesim? Kendi hakkını yeme. Sen bu konuyu açarak benden daha komik olduğunu kanıtladın :D Seni tebrik eder ve bundan sonraki çalışma hayatında seninle çalışacak çalışma arkadaşlarına kolaylıklar diliyorum :D Allah yardım etsin :D

Williiam Smith, 1 ay önce - Alıntıya git
aminnnn :)
Toplam 7 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?