Editörler : E.Kayı Han

Yasaklı
17 Haziran 2019 16:43

Tarihi Buluşma Moderatörlüğü

Bu tarihi buluşmanın belki de en iyi ismi Buket Aydın olabilir. Hem iki siyasi kişiye önceki programlarında hakim ve iki siyasi liderle gayet akıcı bir program sundu. Belki iki siyasiye moderatörlük yapması çok güzel bir durumu teşkil edicek bilinmez, ki bence iki erkek siyasinin karşısında gerilimi düzelten toparlayan bir görevde görebilir diyebiliriz. Bunun yanı sıra hem kişiliği hem de duruşuyla oldukça güzel bir oturum gerçekleştirebilir diye düşünüyorum. Kadın haber sunucu kişiliğinin bu oturum için oldukça iyi olacağı, hatta iki siyasinin daha ciddi bir tavırla sorulara yanıt vereceğini düşünüyorum. Umuyorum bahsi geçen moderatörler arasından sıyrılıp böyle tarihi bir moderatörlüğe imza atabilir.

huzur-I4
Yasaklı
17 Haziran 2019 16:56

ismail küçükkaya adil olmaya çalıştı ama hazırladığı sorular tarafgirdi,eksikti...

program başında ki tanıtımı hiç yakışmadı.....

tabi adaylardan biri çirkef olduğu için durmadan bana şu kadar bana bu kadar süre diye talepte bulundu sürekli

ekrem imamoğlunun üstelik her soruya önceden hazırlanan pankartla cvp vermesi manidar

hemde hiç aramadan şak diye çıkardı,sıralmayı bile bozmadı.

ekrem binali beye attığı iftirayı kendisi mi yaptı bilemiyorum

binali beyin soruları ilk defa duyduğu belliydi...

üstelikte çocuk gibi herkese 3 dk verme,karşılıklı konuşma olmaması sıkıcı ve havada kalmasına sebep oluyor

adayla karşılıklı konuşabilmeli....

tamam söz kesme olmasın ama karşılık olmadan vasat oluyor.....

ya da 2 farklı moderator olmalı

fatih altaylı,ahmet hakan,fatih portakal bile daha verimli olurdu

turgay güler ,mehmet metiner de olabilir

Sakaryaafirat
Yasaklı
17 Haziran 2019 17:02

Ismail berbatti , programda öyle

Didem arslan yakışırdı bu işe

Fotmatta değişik olmali

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük