Editörler : hopaliSafak Vaktii
17 Haziran 2019 17:29   

3+1 kanunlaştı mı?

3+1 kanunlaştı Meclis'ten geçince ağostos ta eş durumu verecekler mi

17 Haziran 2019 17:33

MY.23
Aday Memur
Hacam henüz yasalaşmadı 3+1. Burda Ekim gibi kadroya geçme olacak. İnşallah Meb Ağustosta bu hakkı verir. En kötü 2020 şubat. Ama ben bu konudaki mağduriyetlerin giderileceğine olan inancımı kaybetmek istemiyorum. İyi düşünelim iyi olsun.
17 Haziran 2019 21:09

isyankar30
Aday Memur
Hacam henüz yasalaşmadı 3+1. Burda Ekim gibi kadroya geçme olacak. İnşallah Meb Ağustosta bu hakkı verir. En kötü 2020 şubat. Ama ben bu konudaki mağduriyetlerin giderileceğine olan inancımı kaybetmek istemiyorum. İyi düşünelim iyi olsun.
MY.23, 2 ay önce - Alıntıya git
Teşekkürler hocam ağostos eş durumu yetişebilecek mi peki Kardo için dönem baz Alınıyor diye biliyorum
17 Haziran 2019 21:46

Samyeli76
Aday Memur
3+1 sistemine göre 3. Yılını dolduran bir sözleşmeli öğretmen +1 yıllık süreyi beklemeden eş durumu tayini yapabiliyor mu ?
17 Haziran 2019 21:53

Lafuguzaf
Aday Memur
3+1 sistemine göre 3. Yılını dolduran bir sözleşmeli öğretmen +1 yıllık süreyi beklemeden eş durumu tayini yapabiliyor mu ?
Samyeli76, 2 ay önce - Alıntıya git

ben de bu durumu çok merak ediyorum. ben kadroluyum eşim sözleşmeli. sırf eş durumu belirsizliği yüzünden il dışı tercih yapıp yapmamaya karar veremiyorum. çalışanını bu kadar mağdur eden başka bir bakanlık var mıdır acaba

17 Haziran 2019 22:20

Samyeli76
Aday Memur
Bu konuda belirsizlik mevcut malesef ki. Çevremdeki öğretmen arkadaşlar kadroya geçtiğimiz anda bu hakkı elde edeceğimizi söylüyorlar. Umarım denildiği gibi olur eşler arasındaki mesafeler uzaklıklar son bulur.
18 Haziran 2019 16:26

isyankar30
Aday Memur
Samyeli76, 2 ay önce - Alıntıya git
Kadroya geçtikten sonrA evt Bizde onu bekliyoruz zaten kadro ağostos 1 gibi verilir tahminen ağostos 5 de eş durumu tayinleri başlayacak
18 Haziran 2019 18:57

Samyeli76
Aday Memur
İnşallah hocam
Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce İstanbuldaki sel felaketinde, İBB başarılı bir şekilde hizmet edebildi mi?