Editörler : Pangaea
25 Haziran 2019 07:40

Tek kültür bakanligi ihdasi var bakalim ne zaman alcak

bilguc
Aday Memur
25 Haziran 2019 16:54

DSİ ninde alma ihtimali var önceki merkezi alımda olduğu gibi bu temmuzda da alsa ne güzel olur

25 Haziran 2019 17:16

Hocam kac kisilik ihdasi var almiyor, merkezide alacagi bir iki kisiye de sevinmeyelim ihda dururke

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
25 Haziran 2019 19:59

Insaatcilar basarilarinin cezasını cok agir ödüyor. Kabul edelim ki , bundan sonra 2020 de 94 ten düşük alan insaatci atanamaz.Bictiler bizi.alim yok ya.1 tam yil gecti .
25 Haziran 2019 20:36

Valla ya neyse ki maras ilana cikti yoksa ilan da yok aylardir

bilguc
Aday Memur
25 Haziran 2019 21:51

İnş alımlar güzel haberler daha çok gelir artık sevinelim biraz

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
25 Haziran 2019 21:53

Maraş alimi vb.leri bize islemez hocam adam gider marasa atanir bikac ay sonra merkezide tercih yapar yani bunlar puanlari düşürecek alimlar değil.
İnşaatmühendisi67, 5 yıl önce

Valla ya neyse ki maras ilana cikti yoksa ilan da yok aylardir

25 Haziran 2019 22:26

Dogru diyorsun hocam bilinc lazim insanlarda biraz tüm sozlesmeliler bilinclenmeli meslektaşları aç

25 Haziran 2019 22:33

Bu heybetlimuhendisin zirvalamalarini okuyan gercekten hic alim olmyacagini dusunup 94 93 puanli adam atanamam diye marasi yaziyo

sus artik be adam milleti bos boss evhamlandirma sizde ciddiye almayin bu arkadasi insaat muh arkadaslar

Heybetlimühendis, 5 yıl önce
Maraş alimi vb.leri bize islemez hocam adam gider marasa atanir bikac ay sonra merkezide tercih yapar yani bunlar puanlari düşürecek alimlar değil.

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
25 Haziran 2019 23:11

Degerli bir arkadasimizin özel mesajina buradan cevap vermek zorunda kaldim; Soylemim kadro yakma soylemini mesrulastirma degil arkadaslar, atanan bir kisi kurumundan sikildigi an cetrefilli yollari dener. (Örn 2016 da yakilan kadrolar) yani bu bizim soylememizle olacak sey deil.Cirakmisna gelince herkese satasiyor.Bos yorumda kendisinin ustune tanimam.sana gore konusacak degiliz!!!
25 Haziran 2019 23:20

Sadece sacmasapan konusanlara cevabini veriyorum .

94 puanli bi kiso bu forumda takiliyo marasa basvuran senin bu temmuz ayindaki alimlarda sanki son merkezi gibi atanamam diye basvuruyo 90 a duscek yer 91 de kaliyo

Daha fazla yazmaya devam edersen sifir alim tarzi eski meshur nickinle ifsa edecegim tum foruma:)

Heybetlimühendis, 5 yıl önce
Degerli bir arkadasimizin özel mesajina buradan cevap vermek zorunda kaldim; Soylemim kadro yakma soylemini mesrulastirma degil arkadaslar, atanan bir kisi kurumundan sikildigi an cetrefilli yollari dener. (Örn 2016 da yakilan kadrolar) yani bu bizim soylememizle olacak sey deil.Cirakmisna gelince herkese satasiyor.Bos yorumda kendisinin ustune tanimam.sana gore konusacak degiliz!!!
26 Haziran 2019 10:21

Birlik olalim beyler 5 kadroda ciksa 50 kadroda ciksa disaridan alimlari arttirmamiz lazim

bilguc
Aday Memur
26 Haziran 2019 18:15

Pozitif olmak önemli ve birlikte sesimizi duyormak çok daha önemli İnş emekler ve çabalar boşa gitmez

26 Haziran 2019 20:47

Insallah hocam birlik olmadikca ses cikmiyor

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
27 Haziran 2019 15:56

Toplanalim, birlik olalım, herkes elini cebine atsın olmadi para toplayalim ama bu hafta ici birsey deneyelim.2 hafta kaldi.Kadro 10 gelse ne 50 gelse ne...Biz arttirmak 100-200leri merkeziye sokmaya ugrasalim.Mevcut durumun kotu oldugunu biliyoruz.degistirelim bunu.

AHMET23PALU
Aday Memur
27 Haziran 2019 16:09

++

acmmvyz
Kapalı
29 Haziran 2019 12:41

Vay be nereden nereye 2012 de keşke inşaat mühendisi olsaydım diyordum. Her merkez alımda 300-350 kadro veriyorlardı.
29 Haziran 2019 12:52

Aç kaldık

29 Haziran 2019 13:37

umarım yüzümüzü güldürecek bir sayı gelir. çok yıprattılar bu sene meslektaşlarımızı.

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
29 Haziran 2019 14:57

Ya sen ne zirvaliyosun be.!!! 30 yasinda adam benim sozume goremi tercih yapacak.Bu is vicdan ve etik meselesidir.Vicdani olan kimsenin hakkini gaspetmek istemez tercih vermez.Vicdansizi ise mulakati bile kazansa baska yere basvurur.94 puanla adam iki hafta sonra atanacagini bilmiyorda mi , kaskiye basvuruyor iskiyi kazanipta hemde .Gec bu bos zirvalari gec.Etik meselesi bu.
Cirakmiskin, 5 yıl önce

Bu heybetlimuhendisin zirvalamalarini okuyan gercekten hic alim olmyacagini dusunup 94 93 puanli adam atanamam diye marasi yaziyo

sus artik be adam milleti bos boss evhamlandirma sizde ciddiye almayin bu arkadasi insaat muh arkadaslar

Toplam 64 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi