Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Haziran 2019 12:20

İl dışı tayin ilişik kesme son tarih nedir?

İlişiğimi eylül gibi kessem olur mu?

18 Haziran 2019 14:23

NE İLİŞİĞİ

Aysntskrn
Aday Memur
19 Haziran 2019 07:40

Hocam yaz tatiline girilecek zaten.Teblig aldiginiz andan itibaren 15 gun icinde bulunacaksiniz. Eylul gec olur. En gec agustos 15 de kesersiniz. Eylul de okullar aciliyor

Velocıraptor
Genel Müdür
19 Haziran 2019 09:38

yasal süre belli ne eylülül ne ağustosu. buyur istersen bekle eylülü, görürsün behlülü :)

Ozkanozen62
Memur
19 Haziran 2019 14:10

İlişik kararnameler geldikten 15 gün içinde kesilir ama evliyseniz ve eşiniz özür durumuna başvuracaksa özür grubu atamalarından sonra kesilir.

Sirin İpek
Aday Memur
19 Haziran 2019 15:11

Senden sonra yorum yapan arkadaş da bir öğretmen sen de..

Lakayıtlığa gerek yok

Velocıraptor, 5 yıl önce

yasal süre belli ne eylülül ne ağustosu. buyur istersen bekle eylülü, görürsün behlülü :)

yemrec
Aday Memur
20 Haziran 2019 00:52

Gevşek adam

Velocıraptor
Genel Müdür
20 Haziran 2019 09:09

vallahi sizin basit bir bilgiden habersiz olup eylül'de mi kessem ilişiğimi cahilliğinize yakışacak bir cevap verdim.

profil fotosuna yarı çıplak sarışın futbolcu fotoğrafı koyup sonra ciddiyetten ve devlet memurluğundan bahsetmekte ayrı bir ironi ve gevşeklik.bu cıvıklıkla mı öğrencilerin karşısına çıkıyorsunuz?

Sirin İpek, 5 yıl önce

Senden sonra yorum yapan arkadaş da bir öğretmen sen de..

Lakayıtlığa gerek yok

kutlay7
Daire Başkanı
20 Haziran 2019 12:54

Ilisik kesme konusu net degil. Bi gorus yazisi olmali. "Tebligden itibaren 15 gun" diyor. Kimisi de mudur tebligi 15 gun icinde yapmali 15+15=30 diyor. Ama ben daha once bi il disi tayinimide ilisik kesmeyi 1 aydan fazla uzattim. Sartlarim belli degildi, mudurden gec teblig etmesini istedim. Yasal miydi degil miydi bilmem ama yeni yerime 2 ay sonra basladim.

Sirin İpek
Aday Memur
20 Haziran 2019 12:58

Kimin cahil olduğu yaptığınız hakaretlerle belli oluyor. Genelde cahil insanlar böyle konuşurlar. Profil fotom da sizi hiç alakadar etmez. İşinize bakın beyfendi. Beyfendi dediysem oyle oldugunuz için değil benim kibarlığımdan

Velocıraptor, 5 yıl önce

vallahi sizin basit bir bilgiden habersiz olup eylül'de mi kessem ilişiğimi cahilliğinize yakışacak bir cevap verdim.

profil fotosuna yarı çıplak sarışın futbolcu fotoğrafı koyup sonra ciddiyetten ve devlet memurluğundan bahsetmekte ayrı bir ironi ve gevşeklik.bu cıvıklıkla mı öğrencilerin karşısına çıkıyorsunuz?

Velocıraptor
Genel Müdür
21 Haziran 2019 08:47

sizi profil fotonuz ve gündüz düşlerinizle baş başa bırakıyorum. bir daha başkasını eleştirmeden önce yarı çıplak erkek profil fotonuza uzun uzun bakarsınız. selametle.

Sirin İpek, 5 yıl önce

Kimin cahil olduğu yaptığınız hakaretlerle belli oluyor. Genelde cahil insanlar böyle konuşurlar. Profil fotom da sizi hiç alakadar etmez. İşinize bakın beyfendi. Beyfendi dediysem oyle oldugunuz için değil benim kibarlığımdan

kutlay7
Daire Başkanı
21 Haziran 2019 08:48

Ilisik kesme suresini net bilen yasayan var mi?

Burcucicek
Aday Memur
21 Haziran 2019 10:30

Hocam okulda il dışı ihtiyaç olmadığı halde 2 kontenjan açılmış bu kontenjanlara kesin öğretmen atanır, gelir mi demek oluyo yoksa gelmeme ihtimali de var mı??

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi