Editörler : ayşegül bgm
19 Haziran 2019 08:33

3+1 sağlığa gelmeden uyku haram...

Arkadaşlar şundan asla vazgeçmeyin sosyal medya da etkinliklere sürekli katılıp cimere 24saatte bir durumu anlatacağız. Milli eğitim ve din görevlilerine yapılan 3+1 sağlıkçıya her türlü yapılmalı, sağlıkçı asla üvey evlat olamaz.

abcdefghjklm
Kapalı
19 Haziran 2019 08:42

bizden destek mestek beklemeyin millet burada 13 aydır atama beklerken siz nerdeydiniz hadi paşa paşa 4+2 çalışın...

Hemşirbey34
Aday Memur
19 Haziran 2019 08:44

Zihniyet böyle olursa senin gibi bizden bir cacık çıkmaz. Yazık sana.

abcdefghjklm
Kapalı
19 Haziran 2019 08:46

atandık bitti herşey dediniz mülakatıda kaldırtanlar atama bekleyenler oldu biriniz destek verdiniz mi asıl sana yazık
Hemşirbey34, 5 yıl önce

Zihniyet böyle olursa senin gibi bizden bir cacık çıkmaz. Yazık sana.

birdahaüye
Kapalı
19 Haziran 2019 08:54

Hemşirelerde birlik ve dirlik olmadıkça biz hep başka ellere bakacaz kardeşim birbirinizi neden atıyorsunuz tutun ki biz de güçlüyüz diyelim sesimiz çıksın o kadar maaş alıyoruz hakkımızdan daha az ama kimseden bir birlikte ses çıkmıyor icabında sağlık bakanlığı önünde eylem yapalım

abcdefghjklm, 5 yıl önce
atandık bitti herşey dediniz mülakatıda kaldırtanlar atama bekleyenler oldu biriniz destek verdiniz mi asıl sana yazık

abcdefghjklm
Kapalı
19 Haziran 2019 08:59

mülakat kaldırılsın diye öğretmenler bile desteklerken bizi soruyorum size bu atanmış saglıkçı arkadaşlar neredeydi acaba? ha durun söyleyeyim ne yapayım ya ben atandım nasılsa deyip köşelerine çekildiler şimdi kendilerini de ilgilendiren bir mesele de haksızlığa ugradıklarında nasıl da tepki gösteriyorlar.
birdahaüye, 5 yıl önce

Hemşirelerde birlik ve dirlik olmadıkça biz hep başka ellere bakacaz kardeşim birbirinizi neden atıyorsunuz tutun ki biz de güçlüyüz diyelim sesimiz çıksın o kadar maaş alıyoruz hakkımızdan daha az ama kimseden bir birlikte ses çıkmıyor icabında sağlık bakanlığı önünde eylem yapalım

kayseri204
Genel Müdür
19 Haziran 2019 09:13

Sıkıntı şu yarın sende atanırsan sende 6yıl kalacaksın.

Bir nevi şuan 3+1 gelirse senide etkilemiş olacak yani atananlar için bir şey yapmıyorsun yine kendiniz için yapıyorsunuz.

abcdefghjklm, 5 yıl önce
bizden destek mestek beklemeyin millet burada 13 aydır atama beklerken siz nerdeydiniz hadi paşa paşa 4+2 çalışın...

sicilyali. 14
Aday Memur
19 Haziran 2019 09:18

Ben de atanmamış bir sağlıkçıyım ama çok boş konuşuyorsun!
abcdefghjklm, 5 yıl önce

dytplvc
Kapalı
19 Haziran 2019 10:02

Bu bencillik yüzünden maalesef sağlıkçılar hep ezilen hor görülen bir meslek grubu oluyor. Öğretmenler için hepimiz tepki gösterdik, atama yapılsın mülakat kaldırılsın diye yine etkinliklere katıldık ama şimdi bakıyoruz mülakat olmasın diye etkinlik yapılırken 400bine ulaşan tweet sayısı dün 100bine bile ulaşamadı. Atanayım da ne olursa olsun milletten banane kafasında çoğu kişi. Çok yazık çok.

sicilyali. 14, 5 yıl önce
Ben de atanmamış bir sağlıkçıyım ama çok boş konuşuyorsun!

allo44
Kapalı
19 Haziran 2019 10:11

++

bsrmfç
Memur
19 Haziran 2019 11:17

Daha kendi içimizde anlaşamıyoruz, ayrışıyoruz. Atanan/atanamayan, o branş bu branş.

Sağlık bakanlığında görevli herkes aynı iş için var, bi sıkıntı herkesi birden etkiliyor ve de etkileyecek. Bu şekilde devam edersek kimse bizi zaten önemsemez. Ezilsin dursun sağlıkçı da kim.. Helal olsun öğretmenler kadar birbirine sahip çıkan kimse yok, bakanları bile arkalarında tüm ülkeyi bile arkalarına alıyorlar isteyince. Biz de hala abidik gubidik şeylerle çatışıp duralım :) bugün 3+1 banaysa yarın da sana. Kendi ayağına neden sıkıyorsun güzel kardeşim :)

Hemşirbey34
Aday Memur
19 Haziran 2019 16:45

Destek arkadaşlar.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi