Editörler : Mehmet Balci
08 Temmuz 2019 13:06

Snnbzncr
Aday Memur

Mülakat sonuçları ne zaman açıklanır acaba kuruma soran arkadaş var mı ? İnşallah bu hafta açıklanır da merkezi atamayı etkilemez

08 Temmuz 2019 19:22

İnşaatmühendisi67
Memur

İnşaallah

12 Temmuz 2019 17:44

insmuh14
Aday Memur
guvenlik sorusturmasi kagitlari herkes den istendi mi arkadaşlar
12 Temmuz 2019 19:08

Snnbzncr
Aday Memur

Ne yani kazananlar belli mi oldu arandılar mı ?

12 Temmuz 2019 20:01

insmuh14
Aday Memur

Ne yani kazananlar belli mi oldu arandılar mı ?

Snnbzncr, 2 hafta önce - Alıntıya git
Yok hocam bugün arayıp güvenlik soruşturma formu gönderdiler mülakata giren herkesi aradılar sanırım
15 Temmuz 2019 21:42

baAYakgl
Aday Memur
guvenlik sorusturmasi kagitlari herkes den istendi mi arkadaşlar
insmuh14, 2 hafta önce - Alıntıya git
aciklandi mi ki ?? guvenlik sorusturmasi kagidi nasil istiyolar
16 Temmuz 2019 14:41

baAYakgl
Aday Memur
acaba guvenlik sorusturma formu istenen arkadaslar daha once baska bir kuruma form vermis miydiniz ? yada aranmayan arkadaslar daha once baska bir kuruma form verdiniz mi ? acaba onla mi alakali bu durum cunku herkes aranmamis bildigim kadariyla
16 Temmuz 2019 15:15

insmuh14
Aday Memur
acaba guvenlik sorusturma formu istenen arkadaslar daha once baska bir kuruma form vermis miydiniz ? yada aranmayan arkadaslar daha once baska bir kuruma form verdiniz mi ? acaba onla mi alakali bu durum cunku herkes aranmamis bildigim kadariyla
baAYakgl, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam kaski den arıyoruz dediler asıl ve yedek kazananları aradılar büyük ihtimalle
16 Temmuz 2019 16:03

baAYakgl
Aday Memur
Hocam kaski den arıyoruz dediler asıl ve yedek kazananları aradılar büyük ihtimalle
insmuh14, 1 hafta önce - Alıntıya git
daha once baska bir kuruma guvenlik sorusturma formu doldurmus muydunuz .
16 Temmuz 2019 18:56

insmuh14
Aday Memur
daha once baska bir kuruma guvenlik sorusturma formu doldurmus muydunuz .
Yok doldurmadım ayrıca kaski marastan arıyoruz bu kağıdı bize ulaştırın dediler
16 Temmuz 2019 21:25

baAYakgl
Aday Memur
Yok doldurmadım ayrıca kaski marastan arıyoruz bu kağıdı bize ulaştırın dediler
insmuh14, 1 hafta önce - Alıntıya git
daha once hicbir kuruma guvenlik sorusturmasi vermemis olanlar emniyette bilgisi olmayanlardan istenmistir digerlerinin zaten kaydi vardir bsska kurumlara form verdigi icin bu nedenle aranmamistr
16 Temmuz 2019 22:01

insmuh14
Aday Memur
daha once hicbir kuruma guvenlik sorusturmasi vermemis olanlar emniyette bilgisi olmayanlardan istenmistir digerlerinin zaten kaydi vardir bsska kurumlara form verdigi icin bu nedenle aranmamistr
istersen 20 kuruma başvuru yap hepsi senden o kağıdı isteyip tekrar tekrar güvenlik soruşturması yapılıyor
17 Temmuz 2019 19:08

gülakgül
Aday Memur

Kazananlar kendini zaten baştan beri biliyordur. Çünkü zaten en basından onun için açılmıştır bizim gibileride figuran oyunda yer alır sonrada bahaneler olur ben bir balvuruda sırf bayan oldugu için alınmadıgımı biliyorum bu sonradan konusuluo duyutluyor cimere şikayet ettim ama tabi alım yapılmıştı bunu yapan idareciler lütfen kendi kızlarını düşünsün haksızlık yaparken

Toplam 93 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?