Editörler : muhtesem32
01 Temmuz 2019 14:47

arzik476
Şef

20 günün dolmasına bir kac gün kaldi. Telefonda temmuz ayi icerisinde diyurdu sistem. Muhtemelen bu hafta ici gelecek.

02 Temmuz 2019 15:06

Efe.tips
Aday Memur

Bir Allah'ın kulu almadı mi bu diplomayı yaaa

02 Temmuz 2019 23:15

IntromTrack
Aday Memur

Bugün Ümraniye aöf bürosuna gittim.Henüz gelmedi muhtemelen haftaya gelcek size zaten mesaj göndercez gelince dediler :(

03 Temmuz 2019 00:30

Taiga
Memur

Bugün Ümraniye aöf bürosuna gittim.Henüz gelmedi muhtemelen haftaya gelcek size zaten mesaj göndercez gelince dediler :(

IntromTrack, 3 hafta önce - Alıntıya git

Yani sınavı 1 hafta geç açıkladıkları gibi diplomaları da 1 hafta geç verecekler. Madem bir standartları yok neden diplomaların sınav sonuçları açıklandıktan sonra 20 gün içerisinde bürolara göndereceklerini yazıyorlar. Gün vermeseler eyvallah derim 2 sene bekledim 1 hafta daha beklerim derim ama gün verdiler. En kötü ihtimal 3 Temmuz'da diplomamı alacağım diye bekledim. Şimdi bu hafta gelmez bir sonraki hafta demişler. 1 hafta sınav sonuçlarının açıklanmasını bekle 1 hafta diplomanın gelmesini bekle.

03 Temmuz 2019 14:55

IntromTrack
Aday Memur

Yani sınavı 1 hafta geç açıkladıkları gibi diplomaları da 1 hafta geç verecekler. Madem bir standartları yok neden diplomaların sınav sonuçları açıklandıktan sonra 20 gün içerisinde bürolara göndereceklerini yazıyorlar. Gün vermeseler eyvallah derim 2 sene bekledim 1 hafta daha beklerim derim ama gün verdiler. En kötü ihtimal 3 Temmuz'da diplomamı alacağım diye bekledim. Şimdi bu hafta gelmez bir sonraki hafta demişler. 1 hafta sınav sonuçlarının açıklanmasını bekle 1 hafta diplomanın gelmesini bekle.

Taiga, 2 hafta önce - Alıntıya git

Elimizden birsey gelmiyor malesef :( Kesin haftaya gelcek demedi muhtemelen haftaya gelir dedi belki bir umut gelir haftaya kalmadan

03 Temmuz 2019 15:56

Umarımolur
Aday Memur

Taiga, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sizin yine iyi biz sağlık bölümü okuyanların 3 ay sonra diplomalarımız gelecek
04 Temmuz 2019 09:57

KenanK.
Aday Memur

yok mu diplomasını alan veyahut diplomalar geldi mi diye soran

04 Temmuz 2019 23:11

Taiga
Memur

Andolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin Facebook sayfasındaki gönderilerin altına yazılan yorumların bazılarını okudum. Orada biri Kütahya'dan diğeri Konya'dan diplomasını aldığını yazan 2 kişi var. Hatta biri mesaj gelmediğini büroya diplomayı sormaya gittiğini ve böylece diplomaların geldiğini öğrenip aldığını yazmış.

05 Temmuz 2019 12:06

guvenyesimsahin
Aday Memur
arkadaşlar canakkale bürodan simdi diplomami aldım bilginiz olsun
05 Temmuz 2019 13:13

MalamadreX
Aday Memur
arkadaşlar canakkale bürodan simdi diplomami aldım bilginiz olsun
guvenyesimsahin, 2 hafta önce - Alıntıya git
kimlik istiyorlar mı?
05 Temmuz 2019 13:58

guvenyesimsahin
Aday Memur

valla aöf öğrenci kimliğimi teslim aldılar nufus cüzdanını gösterdım.kımlık onlarda kaldı kardesım

05 Temmuz 2019 14:48

MalamadreX
Aday Memur

valla aöf öğrenci kimliğimi teslim aldılar nufus cüzdanını gösterdım.kımlık onlarda kaldı kardesım

guvenyesimsahin, 2 hafta önce - Alıntıya git
evet giderek öğrenmiş oldum . Ankara diplomalar gelmiş bu arada .
05 Temmuz 2019 16:32

ATT KONYALI
Aday Memur

siirt de pazartesi gelecekmiş diplomalar aksaray konya kütahya alan var

05 Temmuz 2019 19:39

Taiga
Memur

İstanbul Ataköy-Şirinevler bürosundan bu gün 17:00 gibi teslim aldım diplomamı. Sadece diploma ve transkript verdiler. Diploma supplement de vermeleri gerekmiyor muydu? Yoksa diploma supplementi önlisans mezunlarına vermiyorlar mı?

06 Temmuz 2019 10:21

zellice
Şef

Pazartesi itibariyle diplomalar alınabilir diplomalarda yalnız not ortlaması yazmıyor

08 Temmuz 2019 13:48

BlacksWhites

diplomamı İstanbul'dan teslim aldım. Dağıtım başlamış bilginize.

09 Temmuz 2019 09:45

vapi27
Genel Müdür

dün itibariyle gaziantepten aldım diplomamı

11 Temmuz 2019 17:12

kerem6428
Aday Memur

Ben pazartesi günü Uşak aöf bürosundan diplomamı teslim aldım. Diploma geldi diye mesaj göndereceğiz diyorlardı, öyle bir mesaj gelmedi ve gelmez de. Sadece diploma ile not durum belgesi veriliyor. Ne supplement var, ne de onur belgesi veriyorlar. Anadolu Üniversitesi kağıttan tasarruf yapmak için iyice pintileşmiş. Şükür ki mezun olup kurtuldum.

11 Temmuz 2019 21:56

aguli
Aday Memur

Önemli olan sistemde gözükmesidir. Dijital çağda basılı kağıdın ne önemi var ki? Zaten bir kaç yıla basılı kağıdı da kaldırırlar.

11 Temmuz 2019 23:59

ruhumira
Aday Memur

Geldi

Toplam 42 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?