Editörler : muhtesem32
12 Temmuz 2019 15:23

mevlut0637
Aday Memur

Geldi ama Almadım, Ancak e-devletten mezuniyet belgesi alıp kurumuma verdim, kabul edildi.

14 Temmuz 2019 16:27

kaplumbaga155
Daire Başkanı

11 temmuz günü sabahtan aldım.

20 Ağustos 2019 18:04

Taiga
Memur

İstanbul Ataköy-Şirinevler bürosundan bu gün 17:00 gibi teslim aldım diplomamı. Sadece diploma ve transkript verdiler. Diploma supplement de vermeleri gerekmiyor muydu? Yoksa diploma supplementi önlisans mezunlarına vermiyorlar mı?

Taiga, 1 yıl önce - Alıntıya git

Diploma Eki'ni almak isteyenlerin Açıköğretim Bürosu'na giderek başvurması gerekiyormuş. Bu gün başvurdum iş çıkışı. Bilgilendirmek amaçlı yazayım dedim. Her şeyden kısmaya başladılar. Kitap pdf, onur belgesi pdf, diploma eki isteyene, yakında diplomayı da pdf olarak verip isteyen yazdırsın derlerse şaşırmam :(

20 Ağustos 2019 18:32

zerdalinka
Aday Memur

Diploma Eki'ni almak isteyenlerin Açıköğretim Bürosu'na giderek başvurması gerekiyormuş. Bu gün başvurdum iş çıkışı. Bilgilendirmek amaçlı yazayım dedim. Her şeyden kısmaya başladılar. Kitap pdf, onur belgesi pdf, diploma eki isteyene, yakında diplomayı da pdf olarak verip isteyen yazdırsın derlerse şaşırmam :(

Taiga, 11 ay önce - Alıntıya git
Diploma Eki ne oluyor ki
20 Ağustos 2019 20:03

Taiga
Memur
Diploma Eki ne oluyor ki
zerdalinka, 11 ay önce - Alıntıya git

Kısaca diplomayı yurt dışında tanınır yapan belge. İnternette şöyle güzel bir tanım buldum:

"Diploma Eki, yükseköğretim kurumları tarafından diploma ile birlikte verilmekte ve öğrencinin sahip olduğu derecenin düzeyi, içeriği ve işlevi hakkında ayrıntılı bilgi vermeyi amaçlamayan AB düzeyinde geçerliliği olan bir belgedir. Ulusal eğitim sistemi ve üniversitenin eğitim ve değerlendirme sistemi gibi bilgilere de yer verilen Diploma Eki?nin en önemli amaçlarından biri yükseköğretimde şeffaflığı ve tanınırlığı arttırmaktır. Dolayısıyla derecelerin akademik ve mesleki açıdan adil ve tarafsız bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır."

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bir işe yaramıyor ama sonradan keşke alsaymışım dememek için almakta fayda var.

21 Ağustos 2019 13:12

zerdalinka
Aday Memur
Diplomalar aöf bürolarına gelince tlf mesaj geliyor mu
21 Ağustos 2019 15:22

radyologg
Memur
Diplomalar aöf bürolarına gelince tlf mesaj geliyor mu
zerdalinka, 11 ay önce - Alıntıya git
Evet
24 Ağustos 2019 15:43

zerdalinka
Aday Memur
Pazartesi diplomalar gelir mi
26 Ağustos 2019 12:23

Tıbbisekreter4
Aday Memur

Aof etkileşim merkezini aradım. bütün diplomalar teslim edildi dedi . Sistem kaynaklı mesaj gitmemiş olabilir . Büronuzdan diplomanızı alabilirsiniz dedi.

26 Ağustos 2019 14:07

zerdalinka
Aday Memur

Aof etkileşim merkezini aradım. bütün diplomalar teslim edildi dedi . Sistem kaynaklı mesaj gitmemiş olabilir . Büronuzdan diplomanızı alabilirsiniz dedi.

Tıbbisekreter4, 11 ay önce - Alıntıya git
Niye yalan söylüyorsun aos desteğe sordum bürolara teslim edilmedi diyor 1 haftaya teslim edilir diye msj attı ayrıca mesaj gönderilir diyor
27 Ağustos 2019 10:41

zerdalinka
Aday Memur
Niye kimse yazmıyor
27 Ağustos 2019 17:35

zerdalinka
Aday Memur
Güncel
27 Ağustos 2019 22:45

zerdalinka
Aday Memur
Yarın bürolara teslim edilir mi acaba
28 Ağustos 2019 13:18

zerdalinka
Aday Memur
Güncel
28 Ağustos 2019 14:12

zerdalinka
Aday Memur
Diplomalar nerden geliyor acaba hala teslim olmadı
28 Ağustos 2019 23:41

zerdalinka
Aday Memur
Güncel
30 Ağustos 2019 21:41

murat788
Daire Başkanı

yok mu bi haber haftaya gelir mi

Toplam 57 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?