Editörler : F16 Gökçen
20 Haziran 2019 15:18

Sınav yerleri açıklandı

Sınav giriş yerleri açıklandı hayırlısı olsun inşallah hakkımız da ben ilahiye fakültesinde gireceğim kısmet olursa

20 Haziran 2019 22:20

Herkese şimdiden Hayırlı olsun diyelim Heyecan doruktadır,ben seneye Kuzey Akademi ile hazırlanıp gireceğim bu tatlı,acı sınava:)

yargıc034
Müsteşar Yardımcısı
21 Haziran 2019 09:21

sizin bu reklamlarınızda beni öldürecek yeminle :):):)

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

Herkese şimdiden Hayırlı olsun diyelim Heyecan doruktadır,ben seneye Kuzey Akademi ile hazırlanıp gireceğim bu tatlı,acı sınava:)

kaplumbaga155
Yasaklı
21 Haziran 2019 14:50

o zaman netten fazla beklemeyin. zira kuzey akademinin reklam anlayışı memurlar nette profil açtırıp dersane övdürmekse o çöp yerden bi tane sağlam adam çıkmaz:)

22 Haziran 2019 00:20

DGS sen mi büyüksün ben mi?

defneakman
Aday Memur
24 Haziran 2019 09:41

herkese başarılar dilerim. güzel bir seneydi inşallah mutlu sonla biter :)

27 Haziran 2019 17:46

Bu dönem Kuzey Akademiyle hazırlanıp sınava girecek tanıdığım abi ve ablalarıma sınavlarınız inşallah denemelerdeki netleriniz kadar güzel geçer:) DGS için emek vermiş herkese bol şans dilerim.

mysterious66
Aday Memur
28 Haziran 2019 12:02

sizde mi dgs ye hazırlanacaksınız yoksa reklam mı yapıyorsunuz acaba anlayamadım:)

Bu dönem Kuzey Akademiyle hazırlanıp sınava girecek tanıdığım abi ve ablalarıma sınavlarınız inşallah denemelerdeki netleriniz kadar güzel geçer:) DGS için emek vermiş herkese bol şans dilerim.

Polis099
Aday Memur
28 Haziran 2019 23:04

Ben daha büyüğüm DGS !
Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi