Editörler :
20 Haziran 2019 15:18   

Sınav yerleri açıklandı

Sınav giriş yerleri açıklandı hayırlısı olsun inşallah hakkımız da ben ilahiye fakültesinde gireceğim kısmet olursa

20 Haziran 2019 22:20

kirazefranurkiraz
Memur

Herkese şimdiden Hayırlı olsun diyelim Heyecan doruktadır,ben seneye Kuzey Akademi ile hazırlanıp gireceğim bu tatlı,acı sınava:)

21 Haziran 2019 09:21

yargıc034
Müsteşar Yardımcısı

Herkese şimdiden Hayırlı olsun diyelim Heyecan doruktadır,ben seneye Kuzey Akademi ile hazırlanıp gireceğim bu tatlı,acı sınava:)

kirazefranurkiraz, 4 hafta önce - Alıntıya git

sizin bu reklamlarınızda beni öldürecek yeminle :):):)

21 Haziran 2019 14:50

kaplumbaga155
Daire Başkanı

kirazefranurkiraz, 4 hafta önce - Alıntıya git

o zaman netten fazla beklemeyin. zira kuzey akademinin reklam anlayışı memurlar nette profil açtırıp dersane övdürmekse o çöp yerden bi tane sağlam adam çıkmaz:)

22 Haziran 2019 00:20

olcaybeydiyeceksiniz
Aday Memur

DGS sen mi büyüksün ben mi?

24 Haziran 2019 09:41

defneakman
Aday Memur

herkese başarılar dilerim. güzel bir seneydi inşallah mutlu sonla biter :)

27 Haziran 2019 17:46

kirazefranurkiraz
Memur

Bu dönem Kuzey Akademiyle hazırlanıp sınava girecek tanıdığım abi ve ablalarıma sınavlarınız inşallah denemelerdeki netleriniz kadar güzel geçer:) DGS için emek vermiş herkese bol şans dilerim.

28 Haziran 2019 12:02

mysterious66
Aday Memur

Bu dönem Kuzey Akademiyle hazırlanıp sınava girecek tanıdığım abi ve ablalarıma sınavlarınız inşallah denemelerdeki netleriniz kadar güzel geçer:) DGS için emek vermiş herkese bol şans dilerim.

kirazefranurkiraz, 3 hafta önce - Alıntıya git

sizde mi dgs ye hazırlanacaksınız yoksa reklam mı yapıyorsunuz acaba anlayamadım:)

28 Haziran 2019 23:04

Polis099
Aday Memur
Ben daha büyüğüm DGS !
Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?