Editörler :
20 Haziran 2019 23:44   

Psikiyatri

selamlar, psikiyatriye gidecegim heyecanlanma ve kafaya takma için. polislige engel olur mu ? suan uni okuyorum lise mezunu alimi cikmazsa anca 3 sene sonra basvrurum ?

21 Haziran 2019 10:18

Sakaryaafirat
Yasaklı

Takma kafanaaa , git tedavine basla bir an evvel

Mevcut polislerimizdende psikiyatrik destek alan coktur

21 Haziran 2019 10:19

Hsnclkk71
Aday Memur
gitme kardeşim sakın ha bende de aynı problem var dün geceden bu yana araştırıyorum tanı ilaç vs verdiği an bitti demektir 2 sene boyunca hiç hisekilde polis olamazsın sakin deneme bile
21 Haziran 2019 10:20

Hsnclkk71
Aday Memur
aynı sorun bende de var ben gittim ama tanı ilaç vs koymadı bana başka bı nedenle gitmiştim bu halde korkuyorum ben sen deneme bile tanı koyar ilaç verir engel teşkil eder
21 Haziran 2019 17:22

sakaya.fırat
Müsteşar
gitme kardeşim sakın ha bende de aynı problem var dün geceden bu yana araştırıyorum tanı ilaç vs verdiği an bitti demektir 2 sene boyunca hiç hisekilde polis olamazsın sakin deneme bile
Hsnclkk71, 2 ay önce - Alıntıya git

Polisler psikiyatriye gidemez , gitmemeli gibi bir şartmı var

Ogrenmek icin soruyorum

Mevcut gorevdeki polisler icin durum nasil

Boyle bir sart varsa cok sacma , hatta facia

23 Haziran 2019 13:36

Hsnclkk71
Aday Memur

Polisler psikiyatriye gidemez , gitmemeli gibi bir şartmı var

Ogrenmek icin soruyorum

Mevcut gorevdeki polisler icin durum nasil

Boyle bir sart varsa cok sacma , hatta facia

sakaya.fırat, 2 ay önce - Alıntıya git
kardeşim aynı dert şu an benim başımda da var uzman jandarma olamamış bı çok kişi psikiatri tanı koyduğu icin
23 Haziran 2019 15:50

sakaya.fırat
Müsteşar
kardeşim aynı dert şu an benim başımda da var uzman jandarma olamamış bı çok kişi psikiatri tanı koyduğu icin
Hsnclkk71, 2 ay önce - Alıntıya git

Psikiyatrik problemler bir tane degilki

Nasıl grip , nezle , bronşit , astım solunum yollarını ilgilendiren hastalıklardan bir kaçı ise

Psikiyatrininde bir çok hastalığı var

Bunlardan bazıları elbette kolluk kuvveti olmaya engel teşkil etsede , bazilarida bu görevi yapmaya engel olmamalı bence

Buna hekimlerimiz ve yetkili güvenlik üst yöneticileri karar vermeli

24 Haziran 2019 00:16

Ebruuu00
Aday Memur
ağır bi ilaç verilmediği müddetçe sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum
24 Haziran 2019 13:21

Hsnclkk71
Aday Memur

Psikiyatrik problemler bir tane degilki

Nasıl grip , nezle , bronşit , astım solunum yollarını ilgilendiren hastalıklardan bir kaçı ise

Psikiyatrininde bir çok hastalığı var

Bunlardan bazıları elbette kolluk kuvveti olmaya engel teşkil etsede , bazilarida bu görevi yapmaya engel olmamalı bence

Buna hekimlerimiz ve yetkili güvenlik üst yöneticileri karar vermeli

sakaya.fırat, 2 ay önce - Alıntıya git
orası doktorun insafına kalmış ama benim bildiğim ufacık bı nedenden dolayı tanı koyulduysa bile bunun kendi içinde sınıfları var a b c diye bunlardan biri konulmussa elenme sebebi diye biliyorum whatsap grubumuz var bı çok kişi psikiatri yüzünden elenmiş itiraz da fayda etmemiş.
24 Haziran 2019 21:51

Ebruuu00
Aday Memur
Ben 6 sene önce uykusuzluk için psikiyatriye gitmiştim hafif dozda ilaç vermişti aldım ama kullanmadm bile daha sonradan da almadm ilacı. Bu sıkıntı olur mu acaba.ilaç geçmişi istiyorlarmış genelde 6 ay önce yada son iki senenin dökümanına bakılıyormuş yine de endişeleniyorm
24 Haziran 2019 21:55

Ebruuu00
Aday Memur
Yönetmelikte son iki yıl içinde diyor
Toplam 10 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?