Editörler :
21 Haziran 2019 00:47   

Psikiyatri kaydım var mülakattan elenir miyim?

arkadaşlar bu sene içerisinde 3 defa psikiatri kaydım gozukuyo ama 2si devlet hastanesi 1i özel ama herhangi bir tanı yok ilaç yok devlet Hastanesi'ne gittim ilk içeri giremedim sonra girdim 2 kayıt böyle var psikoteknik raporu onayı için gitmiştim o onay veremem dedi. Ankara'ya özel hastaneye gidip onaylattim elenme sebebi mi bu 5 temmuz jandarma mulakatim var

21 Haziran 2019 00:49

Hsnclkk71
Aday Memur
ACİLLLL
21 Haziran 2019 01:45

mariano12
Aday Memur

has

21 Haziran 2019 01:49

mariano12
Aday Memur

hastaneden hastaneye doktordan doktora degişiyor.e devletini doktorlara kapat bir ihtimal bakmama şansı var.eger 1 yıldan fazla olduysa aradan geçen zaman eczaneden 1 yıllık ilaç geçmişini al öyle git ona bakıp sisteme bakmayabilir.öğleye dogru kalabalık zamanda ve kalabalık hastaneleri tercih et.psikiyatri geçmişi olup geçende var elenende tamamen şansına kalmış

21 Haziran 2019 01:50

mariano12
Aday Memur

ilaç kullanmadıysan tanıda ne yazıyor birde

21 Haziran 2019 07:11

Hsnclkk71
Aday Memur

ilaç kullanmadıysan tanıda ne yazıyor birde

mariano12, 1 ay önce - Alıntıya git
tanı yok kardeşim ilaçda yok sadece psikoteknik belgesi onayı için gittim
21 Haziran 2019 08:13

farzimahal
Aday Memur
tanı yok kardeşim ilaçda yok sadece psikoteknik belgesi onayı için gittim
Hsnclkk71, 1 ay önce - Alıntıya git
tanı ve ilaç yoksa sıkıntı yok hocam
21 Haziran 2019 08:26

Hsnclkk71
Aday Memur
tanı ve ilaç yoksa sıkıntı yok hocam
farzimahal, 1 ay önce - Alıntıya git
kayıt olması bile elenme sebebi dediler inşallah elemezler
21 Haziran 2019 10:22

Hsnclkk71
Aday Memur
yaşayan elenen yada geçen yokmu arkadaşlar ?
21 Haziran 2019 14:52

zepline
Aday Memur

kardesım tanı falan yoksa hiç bi bok yiyemezler hayırdır kayıt elenme sebebiymiş anlatırsın durumu

21 Haziran 2019 15:47

TurkoCaner
Aday Memur
Kardeşim benim bildiğim muayneye gittiysen tanı olmak zorunda. E nabızdan kontrol etmende fayda var. Sen doktora görünüp muayne olduktan sonra oraya bişey yazmak zorunda. Şurdan biliyorum lisede rapor alırken doktora formaliteden girilirdi. Doktorlarda hep tanıya solunum yolu enfeksiyonu, alerji vs tanıya birşey yazıyordu. E nabızda hepsi çıkıyor. Bi kontrol et derim. Hakkında hayırlısı olsun inşallah
21 Haziran 2019 17:28

mariano12
Aday Memur

tanı yoksa dert etme ben tecrübeliyim güven bana

23 Haziran 2019 13:35

Hsnclkk71
Aday Memur
Kardeşim benim bildiğim muayneye gittiysen tanı olmak zorunda. E nabızdan kontrol etmende fayda var. Sen doktora görünüp muayne olduktan sonra oraya bişey yazmak zorunda. Şurdan biliyorum lisede rapor alırken doktora formaliteden girilirdi. Doktorlarda hep tanıya solunum yolu enfeksiyonu, alerji vs tanıya birşey yazıyordu. E nabızda hepsi çıkıyor. Bi kontrol et derim. Hakkında hayırlısı olsun inşallah
TurkoCaner, 1 ay önce - Alıntıya git
ettim kardeşim tanı ve ilaç yazmıyor sadece psikoteknik belgesi onayı için gitmiştim
23 Haziran 2019 17:56

TurkoCaner
Aday Memur
ettim kardeşim tanı ve ilaç yazmıyor sadece psikoteknik belgesi onayı için gitmiştim
Hsnclkk71, 1 ay önce - Alıntıya git
Psikoteknik belgesi için gittiysen hiçbir problem olmaz kardeşim için rahat olsun hastalık yok bişey yok rabbim gönlüne göre versin..
23 Haziran 2019 22:57

Japon-25
Aday Memur

tanı yoksa dert etme ben tecrübeliyim güven bana

mariano12, 1 ay önce - Alıntıya git
Tanı varsa kesin elenme sebebi mi?
24 Haziran 2019 02:19

önemsizz
Memur

senin durumun için elenme sebebi olmaz çünkü hastalığın yok ve ilaç kullanmamışsın. BU başlığı görüp kendi durumu hakkında bilgi arayan arkadaşlar için

TSK sağlık yönetmeliğinde subay olmak için gerekli koşullar yazıyor. burada kimse o yönetmeliğe tam vakıf olamaz. örnek verecek olursak kalpte hafif mitral yetmezlikten elenen arkadaşlar var ama geçenler de var burada ateş püskürüyorlar torpil var diye sağlık yönetmeliğini açtım ve baktım

kalp romatizması olupta kalpte hafif mitral yetmezlik varsa elenme sebebi olduğu yazıyor.tek başına değil.

böyle küçük ayrıntılara çoğu kişi dikkat etmez sana geçersin, şu kişi geçti derler ama başka bir hastalıkla beraber görülürse elenme sebebidir elenirsin.

en sağlıklısı yönetmeliği aç kendini ilgilendiren bölümü dikkatlice okuyun.

24 Haziran 2019 11:44

Malatyam444
Aday Memur

Bazen ilaç geçmişi bile sıkıntı oluyor Ama tamamen doktorun inisiyatifine kalmış. Şans nasip meselesi

24 Haziran 2019 13:21

Hsnclkk71
Aday Memur

senin durumun için elenme sebebi olmaz çünkü hastalığın yok ve ilaç kullanmamışsın. BU başlığı görüp kendi durumu hakkında bilgi arayan arkadaşlar için

TSK sağlık yönetmeliğinde subay olmak için gerekli koşullar yazıyor. burada kimse o yönetmeliğe tam vakıf olamaz. örnek verecek olursak kalpte hafif mitral yetmezlikten elenen arkadaşlar var ama geçenler de var burada ateş püskürüyorlar torpil var diye sağlık yönetmeliğini açtım ve baktım

kalp romatizması olupta kalpte hafif mitral yetmezlik varsa elenme sebebi olduğu yazıyor.tek başına değil.

böyle küçük ayrıntılara çoğu kişi dikkat etmez sana geçersin, şu kişi geçti derler ama başka bir hastalıkla beraber görülürse elenme sebebidir elenirsin.

en sağlıklısı yönetmeliği aç kendini ilgilendiren bölümü dikkatlice okuyun.

önemsizz, 1 ay önce - Alıntıya git
çok teşekkür ederim
25 Haziran 2019 08:08

tuncay59
Memur

Bunun tespiti nasıl yapılıyormuş bilmek gerekir..İstihbarat mı, muayene ile mi? Önemli bi şey değil aslında ülkenin nerdeyse tamamının doktora ihtiyacı var

25 Haziran 2019 17:33

Gamaliiiiiiii
elenirsin aynısı Bende de oldu elediler
18 Temmuz 2019 13:17

Hsnclkk71
Aday Memur
hastanede psikiatri A17f3 diye bı tanı koydu tekrarlayan uyum bozukluğu anlamına geliyo eleme sebebiymis itiraz etsem sonuç ne olur bilen var mı ? daha önce itiraz Edip de geçen var mı ?
Toplam 20 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?