Editörler : nayzen
19 Temmuz 2019 12:08

ugurpen
Aday Memur

İlçe onayını kendim verdiğim için müdüre söyledim bir karışıklıkta onayladım gitti. Şimdi il milli eğitimi aradı iptal ediyoruz memurum gitmeyecek diye tripleniyor. Bana da çok baskı yapıyor, gitme dilekçe yaz diye bugün bir akşam olsaydı.

keci, 5 gün önce - Alıntıya git

İl dışı tayin istemeniz sizin kendi hakkınız, amirin insiyatifinde olan bir şey değil. "Göndermem, vermem seni ellere" kimse diyemez yani :) Çalıştığım kurumdaki amirim de benim gitmemi istemiyor ama engelleme hakkı yok.

19 Temmuz 2019 13:47

mateja9
Aday Memur

Hizmet sürelerinde bir sıkıntı var sanki...

shift_34, 5 gün önce - Alıntıya git

30 eylül baz alınıyor.

19 Temmuz 2019 14:11

birtikci
Aday Memur

İl dışı tayin istemeniz sizin kendi hakkınız, amirin insiyatifinde olan bir şey değil. "Göndermem, vermem seni ellere" kimse diyemez yani :) Çalıştığım kurumdaki amirim de benim gitmemi istemiyor ama engelleme hakkı yok.

ugurpen, 5 gün önce - Alıntıya git

müdür gececek o işleri ili ara eğer deki benim sözlü ya da yazılı dilekcem haricinde başvurumu iptal ederseniz yasal yollara basvururum de zaten hic bir memurda o riski göze almaz siz söylemeden baskasının sözüyle iptal etmez

19 Temmuz 2019 21:49

Dmrsmr
Aday Memur

Arkadaslar merhaba. Cok kisa bi sure once bosanma durumuyla baska bi sehire tayin istedim ancak yasadigim eski sehire geri donmek istiyorum. Ve donmek istedigim sehrin bir fakultesinin lisans programinda kaydim bulunmakta. Ancak 4 yillik ogrenim suresini astim ve devamsiz oldugum 1 dersim var. Buna istinaden egitim durumundan tayin isteyebilir miyim. Saglik bakanliginda vhki yim.

19 Temmuz 2019 22:56

ugurpen
Aday Memur

Bugün itibarıyla il dışı atama başvuruları son erdi. Artık şafak sayar gibi 31 temmuz'u bekleyeceğiz :) Hepimiz için hayırlısı olur umarım arkadaşlar. Tayin çıktığında neresi geldiğini buraya yazacağım.

23 Temmuz 2019 15:11

Yarasalardı
Aday Memur

bu da açıklanmasın

Toplam 106 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?