Editörler :
25 Haziran 2019 11:55

Kaya19234
Aday Memur

Basvuru tarih aralıklarını mi kapsıyor

25 Haziran 2019 15:20

yasminym
Şef

evet boyle oyle bılıyorum

25 Haziran 2019 18:27

yasminym
Şef

3. Sağlık hizmetinin aksamaması ve etkili personel planlaması yapılabilmesi için kura son başvuru tarihi itibariyle kadrosunun bulunduğu ile son atanma tarihinden itibaren fiilen en az 2 yıl çalışmış olan personelin müracaatları kabul edilecektir.

Burada açık şekılde yazıyor ıller arasıntayın ılan metnı madde 3 kura son başvuru tarihi itibariyle kadrosunun bulunduğu ile

25 Haziran 2019 21:17

Kaya19234
Aday Memur

Tamam cok tesukkur ederim

26 Haziran 2019 08:01

yasminym
Şef

Tamam cok tesukkur ederim

Kaya19234, 4 hafta önce - Alıntıya git

rıca ederım.eger agusto ayında 2 yılınız doluyor ıse agustos sonu gıbı olan ıller arası tayıne yetısebılırsınız

26 Haziran 2019 20:34

1923oguz
Aday Memur

b) Ancak halen kadrosunun bulunduğu ilde eş, sağlık ve öğrenim mazereti ile atananlar görev

yaptığı ilde fiilen (2) iki yıl çalışmış olması şartıyla müracaatını yapabilecektir. Bu kapsamda

tercih yapanların kadrosunun bulunduğu İle eş, sağlık ve öğrenim mazereti ile atanmadıklarının

tespiti halinde; halen bulunduğu İle yaptığı tercihler silinerek diğer tercihleri dikkate

alınacaktır. Kuraya sehven alınıp bulunduğu İle yerleşmesi halinde atamaları yapılmayacak,

atamaları yapılmış ise de iptal edilecektir.

26 Haziran 2019 20:41

1923oguz
Aday Memur

hocam yukarıda paylaştığım ilan metnindeki maddeye göre kadroyu mazeret ile geldiğimiz ile almamız gerekmiyor çünkü mazeret ile geldiğiniz ile de tercih verebilirsiniz denmiş metinde. ben de iller arasına başvurmak için 2 yılımın dolmasını bekliyorum o zaman mazeretimi sonlandırmamam gerekiyor galiba 2 yıl dolduktan sonra başvurabilmem için. sonlandırırsam kadromu bulunduğum ile alıp 0'dan başlamış sayıyor galiba sistem, sizin durumunuzda da olduğu gibi.

Toplam 27 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?