Editörler :
22 Haziran 2019 14:51   

Kapalı
Diyanet çalışanlarına 3+1 yok!!!

3 yıldır diyanette çalışıyorum diyanette çalışanlara 3+1 gelecek diyorlar e ama kendileriyle çelişiyorlar diğer sözleşmelileri kapsamıyor diyorlar ya mantık battı bunların yüzünden bir tüm diyanete 3+1 gelecek diyor diğer yandan 4+2 ile atanmayanların durumlarının farklı olduğunu Allah ıslah etsin diyanette çalışmışız 3 yıl gözünüz kör olsun

22 Haziran 2019 15:14

ratatouillee
Kapalı

https://www.google.com/amp/s/www.memurlar.net/haber/837454/diger-sozlesmelilerin-neden-3-1-e-dahil-e

22 Haziran 2019 15:19

ratatouillee
Kapalı
22 Haziran 2019 16:46

Saglıkçı44
Aday Memur

4+2 den önce atanan sağlıkçılar olarak da aynı durumdayız birlik olmalıyız

22 Haziran 2019 17:48

YsnzrnM
Aday Memur

4+2 den önce atanan sağlıkçılar olarak da aynı durumdayız birlik olmalıyız

Saglıkçı44, 6 ay önce - Alıntıya git
aynen öyle sağlık diyanet ve adalet gibi tarım bakanlıklarında çalışan sözleşmeli arkadalar dahil
22 Haziran 2019 18:10

akca066
Şef
MECLİS TUTANAĞI İSMAİL KONCUK (Adana) - Zaten burada ana hatlarımızı ifade ettik. Sağlık Bakanlığı çalışanlarıyla ilgili bir düzenleme yapılacağını ifade ettiniz, o sevindirici, o güzel. Ama burada bütün sözleşmelileri kül olarak değerlendirmemiz lazım çünkü Tarım Bakanlığında, Adalet Bakanlığında, diğer bakanlıklarda çalışan sözleşmelilere ne diyeceğiz, ne diyeceksiniz? Öğretmene yaptık, güzel, Diyanet İşleri Başkanlığını yaptık, sağlık çalışanları hak ediyorlar ama diğer sözleşmelilere bu hakkı neden vermediğimizi nasıl izah edeceğiz? BAŞKAN - Konumları farklı onların ama yani. Onlar kadro karşılığı zaten sözleşmeli olarak çalışmıyorlar ki. İSMAİL KONCUK (Adana) - Hepsi öyle, tamamı öyle. BAŞKAN - Onlar zaten görevi icabı... Onların dört yıl sonra, altı yıl sonra kadroya geçmesi diye bir durum söz konusu değil yani işe başlarken... İSMAİL KONCUK (Adana) - Sayın Başkanım, bunların tamamı 4/B kapsamında çalışıyor. BAŞKAN - Ama yani farklı bir şekilde başladıkları için göreve, onu diyorum. İSMAİL KONCUK (Adana) - Değil, değil, birbirinden farklı değil. Hepsi 657'nin 4/B'si kapsamında çalışan insanlar. Dolayısıyla şu anda yarısını yapmış oluyoruz, diğer yarısını görmezden gelmiş oluyoruz ki bu doğru bir yaklaşım değil. Bu mantığın düzeltilmesi amacıyla verdiğim bir teklifti. Teşekkür ederim.
23 Haziran 2019 09:00

crespo2002
Şef

https://www.google.com/amp/s/www.memurlar.net/haber/837454/diger-sozlesmelilerin-neden-3-1-e-dahil-e

ratatouillee, 6 ay önce - Alıntıya git

sen nasıl diyanet mensubusun ya kötü kötü beddua ediyon sen bu halinle atandığına şükret kapa çeneni otur oturduğun yerde.yemin ediyom şu diyanete personel alınırken dindarlık testi yapılmalı.adama bak gözünüz kör olsun diye beddua ediyo hükümetimize.diyanet zaten bu ülkede tek personel fazlası olan tek kurum herşey senin istediğin gibi mi olacak

24 Haziran 2019 19:21

ratatouillee
Kapalı

sen nasıl diyanet mensubusun ya kötü kötü beddua ediyon sen bu halinle atandığına şükret kapa çeneni otur oturduğun yerde.yemin ediyom şu diyanete personel alınırken dindarlık testi yapılmalı.adama bak gözünüz kör olsun diye beddua ediyo hükümetimize.diyanet zaten bu ülkede tek personel fazlası olan tek kurum herşey senin istediğin gibi mi olacak

crespo2002, 6 ay önce - Alıntıya git

çok tantana ediyorsun laflarına dikkat et sen çok düzgün konuşuyon bana mı ders verecen müslümanlığını gördük konuşmandan

24 Haziran 2019 19:23

ratatouillee
Kapalı

dindarlık testi nasıl yapacak kalbinin röntgenini çekerekmi çocuk

25 Haziran 2019 00:10

crespo2002
Şef

dindarlık testi nasıl yapacak kalbinin röntgenini çekerekmi çocuk

sen belli iş icabı namaz kılan tiplerdensin.hiç bişey olamamaşın muhtemelen kapağı diyanete atmışın.hep söylerim önüne geleni diyanete almayacan diye.senin gibiler toplumda dinin imajını bozuyor.ateistler senin gibi tipler yüzünden 10 katına çıktı. diyanete de liyakat şart.

25 Haziran 2019 03:57

ratatouillee
Kapalı

sen belli iş icabı namaz kılan tiplerdensin.hiç bişey olamamaşın muhtemelen kapağı diyanete atmışın.hep söylerim önüne geleni diyanete almayacan diye.senin gibiler toplumda dinin imajını bozuyor.ateistler senin gibi tipler yüzünden 10 katına çıktı. diyanete de liyakat şart.

crespo2002, 6 ay önce - Alıntıya git

ben sadece o alanda bilgili değilim sosyoloji psikoloji felsefe ve hukuk alanlarına da hakimim biz araştırarak sorgularak eleştirerek büyüyenlerdeniz şuan psikoloji alanında da tezli yükesk lisans yapıyorum senin ruh halini avucumun içi gibi biliyorum beş para etmezsin

25 Haziran 2019 08:40

crespo2002
Şef

ben sadece o alanda bilgili değilim sosyoloji psikoloji felsefe ve hukuk alanlarına da hakimim biz araştırarak sorgularak eleştirerek büyüyenlerdeniz şuan psikoloji alanında da tezli yükesk lisans yapıyorum senin ruh halini avucumun içi gibi biliyorum beş para etmezsin

yesinler senin ilgi alanlarını.hukuk da zaten günümüzün şişirilmiş üniversite kontenjanlarıyla herkesin girebildiği bişey haline dönüştü..diğer yazdığın sosyal bilgiler(bak bilim demiyorum) saçmalıkları senin gibilerde ufuk falan açmaz emin ol.ki onlar da hiçbirşey olamayanların girdiği ne işe yaradığı belli olmayan alanlar zaten.o kadar çok boş beleş zamanınız var ki bütün bu saçmalıklara zaman ayırabiliyon . sen git biraz matematikle falan uğraş belki analitik düşünürsün o zaman bir miktar.ne biliym git ekonomi işiyle falan uğraş banka promosyonu bile haram diyen tipler var.böyle şeyler bari açıklığa kavuşsun veya nickinden belli muhtemelen pis boğaz fransız özentisi,son yıllarda türeyen dinci gözüküp dindarlıkla alakası bile olmayan bişeysin.git aşçılık yap.din gibi ciddi özen gösterilmesi gereken bir alanda ne işin var. din adamı insanlara gözün kör olsun diye beddua etmez.senin gibi boş insanları diyanete dolduranlara da ne diyim bilmiyorum.yanlış yapıyorlar.sen kimsin ayrıca lan benim değerime karar veriyon.keko keko yorumlar yapıyon burada.inşallah imam falan değilsindir.diyanette çalışan bir düz memursundur.yoksa çok üzülürüm gerçekten.

Toplam 11 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;