Editörler : ayşegül bgm
22 Haziran 2019 15:24

1835

Arkadaslar instagramda ve saglik personelde gorsugumuz haberler dogru heralde kesin diye konusuyorlar ne dersiniz neden yalan soylesinler ki?

22 Haziran 2019 15:34

Ben bunun toplam sayı olduğunun kanaatindeyim.

Privnurse
Yasaklı
22 Haziran 2019 15:38

Ben toplam sayı olduğunu düşünmüyorum. 5000e 1835 sayısı, toplam sayının 6835 olması açısından doğru. Bence ya dağılım yanlış ya da gerçekten 1835 olacak. Ama bu yılki toplam sayı 1835 değil bence.
birhemşireee, 5 yıl önce
22 Haziran 2019 15:42

Ben de ortaöğretim olsam ben de toplam sayı olduğunu düşünmek istemem siz de haklısınız.
Privnurse, 5 yıl önce
Ben toplam sayı olduğunu düşünmüyorum. 5000e 1835 sayısı, toplam sayının 6835 olması açısından doğru. Bence ya dağılım yanlış ya da gerçekten 1835 olacak. Ama bu yılki toplam sayı 1835 değil bence.

Privnurse
Yasaklı
22 Haziran 2019 15:47

Her iki açıdan fikrimi söyleyip objektif cevap verdim fakat sen anlamak istediğin kısmı çekip aldın ve cevap verdin. Bu sayı daha az olabilir ya da 1835 doğru deyince ortaogretim hemşire olduğum için olaylara iyi tarafından bakmış olmuyorum.
birhemşireee, 5 yıl önce
Ben de ortaöğretim olsam ben de toplam sayı olduğunu düşünmek istemem siz de haklısınız.
22 Haziran 2019 15:54

Az olabilir diye bir kısım göremedim cevabında o yüzden objektif değilsin teşekkürler.
Privnurse, 5 yıl önce
Her iki açıdan fikrimi söyleyip objektif cevap verdim fakat sen anlamak istediğin kısmı çekip aldın ve cevap verdin. Bu sayı daha az olabilir ya da 1835 doğru deyince ortaogretim hemşire olduğum için olaylara iyi tarafından bakmış olmuyorum.

Privnurse
Yasaklı
22 Haziran 2019 16:13

Dağılım yanlış kısmında alımın daha az olacağını ifade etmek istedim fakat anlamak istediğin taraftan anladın. İnsanların fikirlerini söylemelerine hep bir kibirlisiniz, bir tuhafsınız gerçekten. Sana da teşekkürler :))
birhemşireee, 5 yıl önce
Az olabilir diye bir kısım göremedim cevabında o yüzden objektif değilsin teşekkürler.
22 Haziran 2019 16:24

Ben bi kibir sergilediğimi düşünmüyorum siz de haklısınız diyorum olumlu tarafından bakmakla ben de olsam ben de öyle düşünürüm diyorum. Ben lisans olarak fazla olmasını dilerim siz de ortaöğretim olarak fazla olmasını dilersiniz söylemek istediğim bu herkes öyle ister hepimizin gönlüne göre olması be atanmamız dileğiyle :)

Hemsiree7890
Kapalı
22 Haziran 2019 16:28

doğru olursa bu egolisans lar çok ağlar :)

22 Haziran 2019 16:37

Ağlarım ama şimdi 1835 kişi alınırsa deme öyle :)
Hemsiree7890, 5 yıl önce

doğru olursa bu egolisans lar çok ağlar :)

orthemsire55
Memur
22 Haziran 2019 18:55

cok yanlış bır kanaat 27 bınde 1800den fazla idi toplam sayı 2500 olacaktır 2019 için
birhemşireee, 5 yıl önce

Hemsiree7890
Kapalı
22 Haziran 2019 18:58

yani demi yoksa burda ne işin olur :)

birhemşireee, 5 yıl önce
Ağlarım ama şimdi 1835 kişi alınırsa deme öyle :)
22 Haziran 2019 20:53

Ya ne gerek var laf itelemeye saçmalamayın ya fikrimi söyledim ağlamak filan ayıp kaç yaşında insanlarız bunlara gerek yok biliyorum bunu istiyorsunuz umarım da olur benlik sorun yok :)
Hemsiree7890, 5 yıl önce

yani demi yoksa burda ne işin olur :)

Hemsiree7890
Kapalı
23 Haziran 2019 17:00

ağlamayacak olan sen değilsen neden yoruma sen atladın ki o zaman :)

birhemşireee, 5 yıl önce
Ya ne gerek var laf itelemeye saçmalamayın ya fikrimi söyledim ağlamak filan ayıp kaç yaşında insanlarız bunlara gerek yok biliyorum bunu istiyorsunuz umarım da olur benlik sorun yok :)
23 Haziran 2019 17:30

1500 kere görmemiş gibi aynı başlığı açınca yazma gereği duydum herkesin sizinle derdi var gibi ne bu muhabbet ? Alın sizin olsun neymişsiniz be yok egolisansmış falan filan bunları söyleyen sizlerin aynaya bakmasını tavsiye ederim çocuklar sahada da.
Hemsiree7890, 5 yıl önce

ağlamayacak olan sen değilsen neden yoruma sen atladın ki o zaman :)

Hemsiree7890
Kapalı
23 Haziran 2019 17:54

hahaha valla bizim hal hareketlerimiz belli herkes kendinin ne oldugunu da biliyor o yüzden size düşmeyen işlere karışmayın lütfen bakanlık planlıyor sayıları bize eğer çok eğer az verilecek yani sizin orda burda boş boş muhabbet yapmanızla sayı ne artacak ne azalıcak o yüzden kafanızı çok yormayın böyle şeylere...

birhemşireee, 5 yıl önce
1500 kere görmemiş gibi aynı başlığı açınca yazma gereği duydum herkesin sizinle derdi var gibi ne bu muhabbet ? Alın sizin olsun neymişsiniz be yok egolisansmış falan filan bunları söyleyen sizlerin aynaya bakmasını tavsiye ederim çocuklar sahada da.
23 Haziran 2019 18:09

Ya ne de güzel söyledin fikir beyan edenlere bu kadar kafanı yorma senin konuşmanla ne artar ne azalır aferin iyi tespit.
Hemsiree7890, 5 yıl önce

hahaha valla bizim hal hareketlerimiz belli herkes kendinin ne oldugunu da biliyor o yüzden size düşmeyen işlere karışmayın lütfen bakanlık planlıyor sayıları bize eğer çok eğer az verilecek yani sizin orda burda boş boş muhabbet yapmanızla sayı ne artacak ne azalıcak o yüzden kafanızı çok yormayın böyle şeylere...

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi