Editörler : supporters.
23 Haziran 2019 10:47

Atanmış Öğretmenim Görücü Gelmiyor

Çalıştığım kurumda beyler çok genç 22-23 yaşlarındalar.Yaşı bana uygun olanlarsa evli.Görücü gelir diye ümit ettim ama tık yok.Daha doğrusu apartmanda kimseyle de tanışmadık.Çok sorguladım neden diye.Şimdi bana çirkinsindir demeyin çok çekiciyim.Ama Allah istemiyorsa napayım?

siirtilmerkezi
Şube Müdürü
23 Haziran 2019 15:32

Ben 60 yaşındayım ve 2014 te 35 yıl hizmetle emekli bir öğretmenim. Eşim ev kadını. Tek çocuğumuz olan 37 yaşında ve 2007 de atanmış ve Mersin ilçelerinin birinde öğretmenlik yapan oğlumuz var. Eğer sen de daha önce yazanlar gibi sahte değilsen ve yaşın da uygunsa ki 32 -37 arasındaysan diyorum ki sana: ALLAHIN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ İLE SENİ SENDEN OĞLUMA İSTİYORUM .Varsa bir yanıtın [email protected] adresine mail ile yazarsın.

Rabken
Yasaklı
23 Haziran 2019 15:35

şaka mısınız siz ya :))) troll degilse eğer böyle öğretmenlere cocuk teslim ediliyor olması cok acı. düşünceye bak yazdığı yere bak ya sabr

siirtilmerkezi
Şube Müdürü
23 Haziran 2019 15:59

RABKEN sana ne başkalarının yazdıkları ,yazacakları,nerede yazdıkları ki

Rabken
Yasaklı
23 Haziran 2019 17:50

öğretmen bey lütfen yazı yazma işini geliştirin. oğlunuzun kısmeti söz konusu sizde haklısınız
siirtilmerkezi, 5 yıl önce

RABKEN sana ne başkalarının yazdıkları ,yazacakları,nerede yazdıkları ki

gkhansparta
Memur
24 Haziran 2019 10:31

Adam oğluna eş arıyor siz önce kırıcı üslubunuzu düzeltin ,32 yaşından sonra kız bulup evlenmek ekstra emek ister.

Konuyu açan hanımefendi ben de 23 yaşındayım benim çalıştığım kurumun yaş ortalaması da 52 oluyor ortalamayı ben düşürüyorum :)

Bir andır bu bir candır bu

giden gelmez bir handır bu

dağ taş değil insandır bu

gelsende bir gelmesen de

Rabken, 5 yıl önce
şaka mısınız siz ya :))) troll degilse eğer böyle öğretmenlere cocuk teslim ediliyor olması cok acı. düşünceye bak yazdığı yere bak ya sabr

Rabken
Yasaklı
24 Haziran 2019 16:41

al birini vur ötekine. evlilik bu kadar basit mi cidden buralardan Allahin emriyle kızı kendinden istemek felan. baya üzücü
gkhansparta, 5 yıl önce

Adam oğluna eş arıyor siz önce kırıcı üslubunuzu düzeltin ,32 yaşından sonra kız bulup evlenmek ekstra emek ister.

Konuyu açan hanımefendi ben de 23 yaşındayım benim çalıştığım kurumun yaş ortalaması da 52 oluyor ortalamayı ben düşürüyorum :)

Bir andır bu bir candır bu

giden gelmez bir handır bu

dağ taş değil insandır bu

gelsende bir gelmesen de

akademikbaytar
Yasaklı
05 Temmuz 2019 00:44

medeniyetten yoksun musun sen ya. insan gibi medenice ve özgüvenle bir tavsiyede bulunuyor amca. oğlundan bahsetti, bi tanışın dedi diye hanımefendiyi eve kapatıp zorla nikah kıydıracak değil ya. referansı olan tanışmak, amacı ne olduğu belirsiz, ne idiği belirsiz biriyle olmaktan daha evladır.

Rabken
Yasaklı
05 Temmuz 2019 01:29

valla senin yazdıklarına bakılırsa bu durumu normal karşılamana asla şaşırmam. bu medeniyet mi gerçekten aile kavramı bu kadar degersiz mi arkadaşım memurlar.netten gorucuye çıkacak kadar buradan eş bulacak kadar mı değersiz bu durum için internette zaten bir çok site vardır emin olun. amca dediginiz kişi ogluna kızı görmeden tanımadan istemiş kendisinden yapmayin bakin gormuyo musunuz insanlar dolandiriliyor ediliyor belki kotu niyeti yok amcanın ama bu kadar olaya atlanmaz yani burada yazılan koca bulamıyorum yazısına direkt girerse cok çabukta kandırılır. bunun medeniyetle felan alakası yok yani nerede görülmüş babasi anası olmadan kızı kendinden internetten istemek şaka mısınız siz ya :))
akademikbaytar, 5 yıl önce
medeniyetten yoksun musun sen ya. insan gibi medenice ve özgüvenle bir tavsiyede bulunuyor amca. oğlundan bahsetti, bi tanışın dedi diye hanımefendiyi eve kapatıp zorla nikah kıydıracak değil ya. referansı olan tanışmak, amacı ne olduğu belirsiz, ne idiği belirsiz biriyle olmaktan daha evladır.

Rabken
Yasaklı
05 Temmuz 2019 01:30

sizde digerleri gibi sahte degilseniz cümleside zaten soylediklerimi doğrular nitelikte

akademikbaytar
Yasaklı
05 Temmuz 2019 01:37

kızı mal ister gibi babasından istemesinden kesinlikle daha medeni durum. - x bey kızını istiyorum - verdim gitti hayrını gör.... bir de; -kızım seni oğluma istiyorum cevabın varsa şu adresten ulaş - (whatsapptan görüntülü görüşülür veya bir çay içilerek yüz yüze sohbet edilir sonra karar bildirilir)bana uygun değilsin sevmedim seni veya tam benim kafadansın müsait zamanda yine görüşelim hangisi daha medeni. babasından mal gibi istese daha iyi tabi. dolandırılma konusuna gelince demirden korkuyorsa trene de binmesin bir zahmet

Rabken
Yasaklı
05 Temmuz 2019 12:26

bende ondan bahsediyorum. istemesi saçma zaten yapmayın ya insanlar bu kadar saf değil artık boyle internetten kız istemek felan benim mantığım dışı
kızı mal ister gibi babasından istemesinden kesinlikle daha medeni durum. - x bey kızını istiyorum - verdim gitti hayrını gör.... bir de; -kızım seni oğluma istiyorum cevabın varsa şu adresten ulaş - (whatsapptan görüntülü görüşülür veya bir çay içilerek yüz yüze sohbet edilir sonra karar bildirilir)bana uygun değilsin sevmedim seni veya tam benim kafadansın müsait zamanda yine görüşelim hangisi daha medeni. babasından mal gibi istese daha iyi tabi. dolandırılma konusuna gelince demirden korkuyorsa trene de binmesin bir zahmet

ylmzdoga
Aday Memur
06 Temmuz 2019 11:23

kısmetini bulmak içi kendin neden bir şeyler yapmıyorsun? :D

MELİKE-07
Şef
09 Ağustos 2019 12:10

Ne evlenmesi rahat mı battı. Evlenince masraf sorumluluk herşey 2 katına biniyor. Bekarlığının değerini bil

MBŞR08
Aday Memur
19 Ağustos 2019 15:06

nasılsın iyimisin tanışabilirmiyiz melike hnm

istiglaltr
Kapalı
25 Ağustos 2019 15:58

hocam bi tanışın demenin ne zararı var ki? en fazla bir yerde oturup 2 çay içerler, sohbet ederler, kafaları birbirini açarsa bir sonrakine kahve içerler, açmazsa biter. hiç mi bir arkadaşınıza "olm yok mu lan boşta tanıdığın bi kız, beni tanıştırsan" demediniz :D

Rabken, 5 yıl önce
bende ondan bahsediyorum. istemesi saçma zaten yapmayın ya insanlar bu kadar saf değil artık boyle internetten kız istemek felan benim mantığım dışı

Rabken
Yasaklı
25 Ağustos 2019 16:22

erkek değilim hocam kadınım. arkadaşına dersin çünkü arkadasin taniyodur ama buradan hic tanımadığın birinin yazdığı seye atlamak bana biraz safca geliyor. masumca aslında ama fazla masumlukta zarar. mail adresi bırakmış falan
istiglaltr, 5 yıl önce

hocam bi tanışın demenin ne zararı var ki? en fazla bir yerde oturup 2 çay içerler, sohbet ederler, kafaları birbirini açarsa bir sonrakine kahve içerler, açmazsa biter. hiç mi bir arkadaşınıza "olm yok mu lan boşta tanıdığın bi kız, beni tanıştırsan" demediniz :D

istiglaltr
Kapalı
25 Ağustos 2019 16:28

affedersiniz özür dilerim hanımefendi. yani evet hiç tanımadığınız birinin söylediği bir şeye atlamak biraz safça kaçıyor doğru ancak denemekten de bir zarar gelmez diye düşünüyorum

Rabken, 5 yıl önce
erkek değilim hocam kadınım. arkadaşına dersin çünkü arkadasin taniyodur ama buradan hic tanımadığın birinin yazdığı seye atlamak bana biraz safca geliyor. masumca aslında ama fazla masumlukta zarar. mail adresi bırakmış falan

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
09 Eylül 2019 20:08

vay be ben şok

shiftmn
Kapalı
24 Eylül 2019 09:20

son durum nedir :D

Celil Turani
Memur
25 Eylül 2019 05:03

bana ulaşırmısın