Editörler :
23 Haziran 2019 10:47   

Atanmış Öğretmenim Görücü Gelmiyor

Çalıştığım kurumda beyler çok genç 22-23 yaşlarındalar.Yaşı bana uygun olanlarsa evli.Görücü gelir diye ümit ettim ama tık yok.Daha doğrusu apartmanda kimseyle de tanışmadık.Çok sorguladım neden diye.Şimdi bana çirkinsindir demeyin çok çekiciyim.Ama Allah istemiyorsa napayım?

23 Haziran 2019 15:32

siirtilmerkezi
Şube Müdürü

Ben 60 yaşındayım ve 2014 te 35 yıl hizmetle emekli bir öğretmenim. Eşim ev kadını. Tek çocuğumuz olan 37 yaşında ve 2007 de atanmış ve Mersin ilçelerinin birinde öğretmenlik yapan oğlumuz var. Eğer sen de daha önce yazanlar gibi sahte değilsen ve yaşın da uygunsa ki 32 -37 arasındaysan diyorum ki sana: ALLAHIN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ İLE SENİ SENDEN OĞLUMA İSTİYORUM .Varsa bir yanıtın alier3356@gmail.com adresine mail ile yazarsın.

23 Haziran 2019 15:35

Rabken
Genel Müdür
şaka mısınız siz ya :))) troll degilse eğer böyle öğretmenlere cocuk teslim ediliyor olması cok acı. düşünceye bak yazdığı yere bak ya sabr
23 Haziran 2019 15:59

siirtilmerkezi
Şube Müdürü

RABKEN sana ne başkalarının yazdıkları ,yazacakları,nerede yazdıkları ki

23 Haziran 2019 17:50

Rabken
Genel Müdür

RABKEN sana ne başkalarının yazdıkları ,yazacakları,nerede yazdıkları ki

siirtilmerkezi, 3 hafta önce - Alıntıya git
öğretmen bey lütfen yazı yazma işini geliştirin. oğlunuzun kısmeti söz konusu sizde haklısınız
24 Haziran 2019 10:31

gkhansparta
Memur
şaka mısınız siz ya :))) troll degilse eğer böyle öğretmenlere cocuk teslim ediliyor olması cok acı. düşünceye bak yazdığı yere bak ya sabr
Rabken, 3 hafta önce - Alıntıya git

Adam oğluna eş arıyor siz önce kırıcı üslubunuzu düzeltin ,32 yaşından sonra kız bulup evlenmek ekstra emek ister.

Konuyu açan hanımefendi ben de 23 yaşındayım benim çalıştığım kurumun yaş ortalaması da 52 oluyor ortalamayı ben düşürüyorum :)

Bir andır bu bir candır bu

giden gelmez bir handır bu

dağ taş değil insandır bu

gelsende bir gelmesen de

24 Haziran 2019 16:41

Rabken
Genel Müdür

Adam oğluna eş arıyor siz önce kırıcı üslubunuzu düzeltin ,32 yaşından sonra kız bulup evlenmek ekstra emek ister.

Konuyu açan hanımefendi ben de 23 yaşındayım benim çalıştığım kurumun yaş ortalaması da 52 oluyor ortalamayı ben düşürüyorum :)

Bir andır bu bir candır bu

giden gelmez bir handır bu

dağ taş değil insandır bu

gelsende bir gelmesen de

gkhansparta, 3 hafta önce - Alıntıya git
al birini vur ötekine. evlilik bu kadar basit mi cidden buralardan Allahin emriyle kızı kendinden istemek felan. baya üzücü
05 Temmuz 2019 00:44

akademikbaytar
Şube Müdürü
medeniyetten yoksun musun sen ya. insan gibi medenice ve özgüvenle bir tavsiyede bulunuyor amca. oğlundan bahsetti, bi tanışın dedi diye hanımefendiyi eve kapatıp zorla nikah kıydıracak değil ya. referansı olan tanışmak, amacı ne olduğu belirsiz, ne idiği belirsiz biriyle olmaktan daha evladır.
05 Temmuz 2019 01:29

Rabken
Genel Müdür
medeniyetten yoksun musun sen ya. insan gibi medenice ve özgüvenle bir tavsiyede bulunuyor amca. oğlundan bahsetti, bi tanışın dedi diye hanımefendiyi eve kapatıp zorla nikah kıydıracak değil ya. referansı olan tanışmak, amacı ne olduğu belirsiz, ne idiği belirsiz biriyle olmaktan daha evladır.
akademikbaytar, 2 hafta önce - Alıntıya git
valla senin yazdıklarına bakılırsa bu durumu normal karşılamana asla şaşırmam. bu medeniyet mi gerçekten aile kavramı bu kadar degersiz mi arkadaşım memurlar.netten gorucuye çıkacak kadar buradan eş bulacak kadar mı değersiz bu durum için internette zaten bir çok site vardır emin olun. amca dediginiz kişi ogluna kızı görmeden tanımadan istemiş kendisinden yapmayin bakin gormuyo musunuz insanlar dolandiriliyor ediliyor belki kotu niyeti yok amcanın ama bu kadar olaya atlanmaz yani burada yazılan koca bulamıyorum yazısına direkt girerse cok çabukta kandırılır. bunun medeniyetle felan alakası yok yani nerede görülmüş babasi anası olmadan kızı kendinden internetten istemek şaka mısınız siz ya :))
05 Temmuz 2019 01:30

Rabken
Genel Müdür
sizde digerleri gibi sahte degilseniz cümleside zaten soylediklerimi doğrular nitelikte
05 Temmuz 2019 01:37

akademikbaytar
Şube Müdürü
kızı mal ister gibi babasından istemesinden kesinlikle daha medeni durum. - x bey kızını istiyorum - verdim gitti hayrını gör.... bir de; -kızım seni oğluma istiyorum cevabın varsa şu adresten ulaş - (whatsapptan görüntülü görüşülür veya bir çay içilerek yüz yüze sohbet edilir sonra karar bildirilir)bana uygun değilsin sevmedim seni veya tam benim kafadansın müsait zamanda yine görüşelim hangisi daha medeni. babasından mal gibi istese daha iyi tabi. dolandırılma konusuna gelince demirden korkuyorsa trene de binmesin bir zahmet
05 Temmuz 2019 12:26

Rabken
Genel Müdür
kızı mal ister gibi babasından istemesinden kesinlikle daha medeni durum. - x bey kızını istiyorum - verdim gitti hayrını gör.... bir de; -kızım seni oğluma istiyorum cevabın varsa şu adresten ulaş - (whatsapptan görüntülü görüşülür veya bir çay içilerek yüz yüze sohbet edilir sonra karar bildirilir)bana uygun değilsin sevmedim seni veya tam benim kafadansın müsait zamanda yine görüşelim hangisi daha medeni. babasından mal gibi istese daha iyi tabi. dolandırılma konusuna gelince demirden korkuyorsa trene de binmesin bir zahmet
bende ondan bahsediyorum. istemesi saçma zaten yapmayın ya insanlar bu kadar saf değil artık boyle internetten kız istemek felan benim mantığım dışı
06 Temmuz 2019 11:23

ylmzdoga
Aday Memur

kısmetini bulmak içi kendin neden bir şeyler yapmıyorsun? :D

Toplam 12 mesaj

ANKET
Bir acil durum halinde, mahallenizdeki toplanma alanlarının neresi olduğunu biliyor musunuz?