Editörler : hopaliSafak Vaktii
26 Haziran 2019 14:19

Kara2702
Aday Memur

twiterda paylaşalım..2019 il dışı iptal hakkı verilmeli...

26 Haziran 2019 14:29

Kara2702
Aday Memur

bulunduğunuzun ilde ilde il milli eğitime dilekçe verin...bakanlığa daha hızlı gider

27 Haziran 2019 13:01

iambilisimci
Şef

Bazıları ile aynı mesleği yapmaktan utanıyorum. Senin yazıp da gitmek istemediğin yere başka biri gidecekti neden iptal ediyorsun kardeşim? Çocuk gibi ağlaya ağlaya her istediğinizi bakanlığa talep ediyorsunuz. Baskı yaparak iptel ettiriyon, bu sefer iptal edenler oldu diye 2.il dışı talebinde bulunuyon. Bakanlık 2. İl dışını açıyor bu sefer özür durumunda gideceklere açılan kontenjanlar da eriyor.

27 Haziran 2019 18:10

yeniyayla
Kapalı

bu nasıl bir iştir. il onayladıktan sonra hiçbir değişiklik yapılamaz deniyor. Sonra bazı illerde iptal hhakkı ile ilgili bilgilendirme yapıldığına yönelik iddialar yapılıyor.

Ben İstanbuldayım. En çok öğretmenin bulunduğu bir şehirde böyle bir şey duymadım.

Meb bu iddialara yanıt vermelidir.

Bu iddialar doğruysa il dışı iptal hakkı vermek zorundadır.

27 Haziran 2019 21:25

Hitit12
Aday Memur

Ben iptal ide destekliyorum. 2 il dışında destekliyorum. İnsanların sonradan oluşan özürler olabiliyor katı olmamak lazım kimse mutsuz olacağı bir yerde çalışmak istemez sonuçta doğruda değildir

27 Haziran 2019 21:46

Tomurcuk06
Aday Memur

iptal hakkı gelirmi arkadaşlar sizce

27 Haziran 2019 22:07

ulubahtlıı
Şef

iptal hakkı gelirmi arkadaşlar sizce

Tomurcuk06, 4 hafta önce - Alıntıya git
Gelse simdiye gelirdi..
27 Haziran 2019 22:07

muratyakin
Şef

Valla benim de hiç alkıma gelmezdi tayin çıktıktan sonra iptal ettirmeye çalışacağım. Ama mecburen ettirmem gerekiyor.

27 Haziran 2019 22:31

egitimcibirey
Aday Memur

Daha önce verilen iptal hakkı bu sene de verilmeli bence. 2. il dışı tayin hakkı da verilirse ortada hiçbir mağduriyet olmaz diye düşünüyorum. Daha önce yapılan bir uygulama...

Toplam 49 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?