Editörler : muhtesem32ulsgkc
23 Haziran 2019 15:54   

Tercih sürecinde üniversiteler hakkında bilgiler

Üniversite de okuyan öğrenciler, okudukları üniversite

hakkında bilgi verip öğrencilere tercih sürecinde yardımcı

olalım.

23 Haziran 2019 16:00

UkuMagduru
Aday Memur

Uluslararası KIBRIS Üniversitesi Hukuk fak öğrencisiyim.

Kayıt koşullarında devam zorunluluğu yok , dediler . çalışan biri

olduğum için tercih edip kayboldum. Sene sonunda sınavlardan

başarılı olduğum halde devamsızlıktan bıraktılar.. Kayıt eanasındaki

koşullar öğrenci aleyhine değiştirebiliyorlar. Dikkat edin..

23 Haziran 2019 17:48

UkuMagduru
Aday Memur

Bir de mezun olunca sizi bir denklik sorunu bekler .. Her ne kadar öyle bir sorun yok deselerde

Mezun olup denklikleri uğraşan öğrencileri dinlenenizde yarar var.. Kıbrıs tercih ederken çok çok iyii araştırın.

24 Haziran 2019 14:20

Adayagmur17
Aday Memur
Tekirdag Namik Kemal Universitesi Saglik Yuksekokulu Hemsirelik bolumu dusunenler, bin kez dusunsunler. Sinav gecme notu 60tir. Dersler zorlayici, bir cok uygulama-sinav yapiyorlar. Son sene intornluk sistemi var. Bedava 10 ay haftanin 4 gunu hastanede 8-4 calistiriliyorsunuz. İlk 3 sene zaten dersler sikistirilmis sekilde veriliyor. Son sene sadece hastane var, ders yok. Hocalar kafalarina gore hastane disi bir gun vaka sunumu yaptirabiliyorlar. Bence baska unide hemsireligi okumanizda fayda var. Tabi hic tutmuyorsa baska bir yer mecburi gelinebilinir.
24 Haziran 2019 14:22

Sicilian
Tekirdag Namik Kemal Universitesi Saglik Yuksekokulu Hemsirelik bolumu dusunenler, bin kez dusunsunler. Sinav gecme notu 60tir. Dersler zorlayici, bir cok uygulama-sinav yapiyorlar. Son sene intornluk sistemi var. Bedava 10 ay haftanin 4 gunu hastanede 8-4 calistiriliyorsunuz. İlk 3 sene zaten dersler sikistirilmis sekilde veriliyor. Son sene sadece hastane var, ders yok. Hocalar kafalarina gore hastane disi bir gun vaka sunumu yaptirabiliyorlar. Bence baska unide hemsireligi okumanizda fayda var. Tabi hic tutmuyorsa baska bir yer mecburi gelinebilinir.
Adayagmur17, 2 ay önce - Alıntıya git

sen ne bekliyorsun ki? kayıt ol, sınıfa gir-çık diploma mı alacağını sanıyordun.

24 Haziran 2019 14:24

Sicilian

Sen ne bekliyordun ki? kayıt ol, sınıfa gir-çık diploma mı alacağını sanıyordun.

24 Haziran 2019 14:47

Adayagmur17
Aday Memur

Sen ne bekliyordun ki? kayıt ol, sınıfa gir-çık diploma mı alacağını sanıyordun.

Sicilian, 2 ay önce - Alıntıya git
Okuman yok sanirim. Hakkin olan sinav puanini bile vermeyebiliyorlar. Bedavadan calistirilmak hosuna gidiyorsa pasa pasa gidersin. Sen buraya yorum yap diye yazmadim ben bunu. Bu benim sahsi fikrim giderler gitmezler kisiye kalmis bir karar. Fikrin olmadigi gibi zikrin de yok belli.
24 Haziran 2019 15:18

Sicilian
Okuman yok sanirim. Hakkin olan sinav puanini bile vermeyebiliyorlar. Bedavadan calistirilmak hosuna gidiyorsa pasa pasa gidersin. Sen buraya yorum yap diye yazmadim ben bunu. Bu benim sahsi fikrim giderler gitmezler kisiye kalmis bir karar. Fikrin olmadigi gibi zikrin de yok belli.

öz ve kısa anlattım. Yazdığımı tekrar tekrar oku belki anlarsın.

24 Haziran 2019 15:39

Adayagmur17
Aday Memur

öz ve kısa anlattım. Yazdığımı tekrar tekrar oku belki anlarsın.

Sicilian, 2 ay önce - Alıntıya git
Cahilliğin başa bela, klavyeden konusmak kolay tabi. Akilsiz.
24 Haziran 2019 15:53

Sicilian
Cahilliğin başa bela, klavyeden konusmak kolay tabi. Akilsiz.

ya offf. sen haklısın, seni ciddiye alıp cevap vermemek gerek. Git köşede oyna.

26 Haziran 2019 00:27

bozduman06
Kapalı

Atatürk Üniversitesi çok güzel bir okuldur. Geçme notu 40 olduğu için de okuması keyiflidir. Kent özellikle; İzmir- İstanbul-Ankara ve Antalya'dan gelenler için sıkıcı olsa da küçük olmadığı ve yapılacak çok aktivite olduğunu göreceksiniz.

Toplam 10 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;