Editörler :
24 Haziran 2019 23:19

ortradyoloj
Memur
Yeni mevzu evet ama daha ortada sağlık bakanlığının 12bin kişi alacağı haricinde resmi hiçbir bilgi yok elimizde. Ağustos diyenler bile var gerçekten ağustos olacaksa belkide sebep budur diyorum artık. Ne biliyim kendimi aylardır hazirana kadar şartlamıştım ki haziranın böyle bomboş geçeceğine inanmak istemiyorum. Nasıl olur hala bir haber olmaz bu aydan kaldı 6 gün 6 gün içinde bir haber gelmezse yıkılacağım.
Buse Filakia, 3 hafta önce - Alıntıya git

açıkçası dediğiniz mantıklı geliyor yeni düzenleme yapılıyor olabilir bir kaç güne görüşülecekmiş bu 3+1 direkt onaylanır resmi gazeteydi cumhurbaşkanı onayıydı 2 haftayı bulur gibi geliyor şimdiden eğer tabi sizin dediğiniz gibiyse. Değilse bu hafta açıklama yapılır kılavuz yayımlanır zaten

25 Haziran 2019 01:54

Buse Filakia
Şef

açıkçası dediğiniz mantıklı geliyor yeni düzenleme yapılıyor olabilir bir kaç güne görüşülecekmiş bu 3+1 direkt onaylanır resmi gazeteydi cumhurbaşkanı onayıydı 2 haftayı bulur gibi geliyor şimdiden eğer tabi sizin dediğiniz gibiyse. Değilse bu hafta açıklama yapılır kılavuz yayımlanır zaten

ortradyoloj, 3 hafta önce - Alıntıya git
Of offf. Şöyle bi uyusam uyandığımda kılavuz yayımlansa. Sanki hiç yayımlanmayacak sanki bu atama hiç olmayacakmış gibi hissediyorum resmen. Allah yardımcımız olsun :(
25 Haziran 2019 13:07

prmömergndz
Aday Memur
nerden vardi o kaniya
att.71, 3 hafta önce - Alıntıya git

kardeş görünen köy kılavuz istemez martta alım beklerken haziran bitiyor alım yok

25 Haziran 2019 15:17

Yüzmesporcusu
Aday Memur

Ne kılavuzmuş arkadaş gökten ayet bekleseydik gelmişti şimdiye kadar...

26 Haziran 2019 15:38

Ahmet.06
Aday Memur

Klavuz bu hafta yayınlanır mi sizce?

27 Haziran 2019 01:40

ortradyoloj
Memur

Klavuz bu hafta yayınlanır mi sizce?

Ahmet.06, 3 hafta önce - Alıntıya git

Artık yayımlansa da inanmayın ben şahsen bu sağlık bakanlığı kılavuzu mu cidden diyip arayacağım ÖSYMyi yayımlanınca

Toplam 26 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?