Editörler :
24 Haziran 2019 12:48   

İmamoğlu Aleyhine Miting Yapıp "Onla Çalışmayız" Diyen İBB Çalışanların Akıbeti Ne Olmalı ?.

Bu ankete 29 gün 22 saatte, 12 kişi oy kullandı

24 Haziran 2019 13:45

Vanacıtuz
Yasaklı

Kin

Nefret

Öfke

Tahammülsüzlük

Yetkiyi eline alır almaz rovansist yaklaşım

Hepsini asmanızı öneriyorum

24 Haziran 2019 13:52

debug
Genel Müdür

asmaya gerek yok işten atılmaları kafi... Herkes istediğini düşünebilir ve destekleyebilir tabi ki Hatta İBB'de çalışan yüzlerce akp'li de vardır. Ancak bir belediye personeli seçimler sırasında çıkıp bir aday lehine basın açıklaması yapacakkadar partizansa sonuçlarına katlanacak. Çünkü bu tip adamlar muhtemel torpille girmiştir zaten. Yoksa sıradan memur çıkıp da o riski almaz.

24 Haziran 2019 14:08

Vanacıtuz
Yasaklı

Yok yok asın ki

Ibret olsun

Birdaha kimse böyle bir şeye yeltenmesin

24 Haziran 2019 14:09

hobaa78
Memur

Kin

Nefret

Öfke

Tahammülsüzlük

Yetkiyi eline alır almaz rovansist yaklaşım

Hepsini asmanızı öneriyorum

Vanacıtuz, 1 ay önce - Alıntıya git

zaten o çalışanların yaptıkları iş kanuna aykırı. memur sayıldıkları için, siyaset yaptıkları için atılmaları lazım.

ayrıca bu çalışanların kime ne hayrı dokunacak merak ediyorum. fanatik ve bağnaz bir şekilde nefret ve kin saçan adamlar hizmet etmez, biat eder. biat eden ise arkadan kuyu kazar.

24 Haziran 2019 15:02

huzur-I4
Genel Müdür

iste birde bunlar ozgur dusunceden,dusunceye saygidan,demokrasiden bahsederler,asil diktator sizsiniz...

kendiniz gibi olmayan herkes olsun kafasi

24 Haziran 2019 15:21

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı

Çalışıp mesailerini yapıyorlarsa hiç bir şey.Yeterki ATM ci olmasınlar.

24 Haziran 2019 15:31

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı

Takım tutar gibi partili olunmaz.Bu gün AKP li olurlar yarın CHP li.Kaldıki 800.000 kusur farkı başka türlü izah edemeyiz.HDP li 31 Marttada oy verdi.Bu fark Karadenizli MHP ve AKP lilerden geldi.Onları kazanalım.AKP li Esenyurt başkanı bize çalıştı istemeden:)

24 Haziran 2019 17:38

Vanacıtuz
Yasaklı

Takım tutar gibi partili olunmaz.Bu gün AKP li olurlar yarın CHP li.Kaldıki 800.000 kusur farkı başka türlü izah edemeyiz.HDP li 31 Marttada oy verdi.Bu fark Karadenizli MHP ve AKP lilerden geldi.Onları kazanalım.AKP li Esenyurt başkanı bize çalıştı istemeden:)

yeniçeri12, 1 ay önce - Alıntıya git

100 bin saadet ve diğer bağımsızlardan kaydı

250 bin cumhur ittifakından kaydı

Geri kalanı sandığa gitmeyen özellikle kürt seçmenden

24 Haziran 2019 17:46

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı

100 bin saadet ve diğer bağımsızlardan kaydı

250 bin cumhur ittifakından kaydı

Geri kalanı sandığa gitmeyen özellikle kürt seçmenden

Saadetten bize gelmez.Onlar huzur kafasında fanatikler.Ya SP yerir olmazsa tercihi AKP dir.Kürt seçmen ve Cumhur ittifakı tamamdır olabilir.Yani sizdende bize oy geldi.İmamın oğlu kendini AKP lilerede sevdirdi.Bu güveni kaybetmemesi oradaki AKP li vatandaşın partizan dahi olsa ekmeğiyle oynamaması gerekir

24 Haziran 2019 20:05

akademikbaytar
Şube Müdürü
buradaki troller utançtan nik değiştirip devam ettiklerine göre onlar da geçmişlerini silip insan olsunlar. Bu yük onlara yeter, anca kaldırırlar.
24 Haziran 2019 22:24

Vanacıtuz
Yasaklı
buradaki troller utançtan nik değiştirip devam ettiklerine göre onlar da geçmişlerini silip insan olsunlar. Bu yük onlara yeter, anca kaldırırlar.
akademikbaytar, 1 ay önce - Alıntıya git

Sana okkalı iki küfür ettim

Iki hesabim kapandı

Ne utancı

Siz 16 senede 10 secim üst üste kaybettiniz

Utandinizmi

24 Haziran 2019 23:03

akademikbaytar
Şube Müdürü

Sana okkalı iki küfür ettim

Iki hesabim kapandı

Ne utancı

Siz 16 senede 10 secim üst üste kaybettiniz

Utandinizmi

senin gibi tiplerde utanç gibi aziz hislerin olmadığı zaten açıkça bellidir. ayrıca acziyetin küfür etmekten kendini alamamana sebep oluyor. normalleşme sürecinin fitili muharremle ateşlenmeye çalışıldı ama olmadı, senesi çıkmadan imamoğlu fitili ateşlemeyi başardı. sizin gibi iletişim acizleri tekrar hakettiği noktaya gitmeye, ayak olmaya mahkumdur.
25 Haziran 2019 00:19

Vanacıtuz
Yasaklı
senin gibi tiplerde utanç gibi aziz hislerin olmadığı zaten açıkça bellidir. ayrıca acziyetin küfür etmekten kendini alamamana sebep oluyor. normalleşme sürecinin fitili muharremle ateşlenmeye çalışıldı ama olmadı, senesi çıkmadan imamoğlu fitili ateşlemeyi başardı. sizin gibi iletişim acizleri tekrar hakettiği noktaya gitmeye, ayak olmaya mahkumdur.
akademikbaytar, 1 ay önce - Alıntıya git

Ekoyu ilk tebrik eden binali beye

Geldin ilk yorumunda HAYSİYETSİZ dedin

Bu igrencligine gözmü yumsaydim

25 Haziran 2019 00:25

akademikbaytar
Şube Müdürü

Ekoyu ilk tebrik eden binali beye

Geldin ilk yorumunda HAYSİYETSİZ dedin

Bu igrencligine gözmü yumsaydim

Vanacıtuz, 4 hafta önce - Alıntıya git
Bu zihniyete karşı lafını esirgeyen namerttir. dur bi daha diyeyim; 31 martta yenildiğini bile bile 'ben kazandım' diye açıklama yapıp, şehri afişlerle donatan yalancının karşısında durmak yerine, ona çanak tutan taraftarlık yapan herkese aynen yine kullanıyorum aynı ifadeyi.
25 Haziran 2019 00:32

huzur-I4
Genel Müdür

39 ilçeden 24 ünü alanı başarısız görmek 'örümcek beyinliliktir'

bunun sonunda teşekkür etmemek saygısızlıktır

daha mazbata almadan anıtkabirde alıştığı üzere yalan söyleyerek program yaptıran,başkan diye imza atan,her dış basına verdiği demeçte ülkesini şikayet eden haindir...

kaldı ki her aday kendi müşahidinin getirdiği veriye göre açıklama yapar

nerden bilsin hırsızların birleştirme tutanağı ile ysk seçim sisteminde farklı yazacağını...

25 Haziran 2019 00:40

Vanacıtuz
Yasaklı
Bu zihniyete karşı lafını esirgeyen namerttir. dur bi daha diyeyim; 31 martta yenildiğini bile bile 'ben kazandım' diye açıklama yapıp, şehri afişlerle donatan yalancının karşısında durmak yerine, ona çanak tutan taraftarlık yapan herkese aynen yine kullanıyorum aynı ifadeyi.
akademikbaytar, 4 hafta önce - Alıntıya git

Valla çok nikimi yedin

Şimdi o niklerimi yediğin küfrü tekrar edersem ,senin gibi haysiyet yoksunu biri için çok olur

O ağır küfrü sen unutmamışsındır

Aynen tekrar ediyorum

Binali beye haysiyetsiz dediğin yetmiyormuş gibi , bizleri de içine kattığın için

Burda siyaset konuşmak istiyorum artık ben, sataşmaların durursa

25 Haziran 2019 00:52

akademikbaytar
Şube Müdürü

Valla çok nikimi yedin

Şimdi o niklerimi yediğin küfrü tekrar edersem ,senin gibi haysiyet yoksunu biri için çok olur

O ağır küfrü sen unutmamışsındır

Aynen tekrar ediyorum

Binali beye haysiyetsiz dediğin yetmiyormuş gibi , bizleri de içine kattığın için

Burda siyaset konuşmak istiyorum artık ben, sataşmaların durursa

Vanacıtuz, 4 hafta önce - Alıntıya git
küfür edince sana saygım artıyo. bi küfür daha patlatsana
25 Haziran 2019 10:12

kimimben-06
Aday Memur

Beyler yeter artık yeter...

02 Temmuz 2019 23:47

debug
Genel Müdür

39 ilçeden 24 ünü alanı başarısız görmek 'örümcek beyinliliktir'

bunun sonunda teşekkür etmemek saygısızlıktır

daha mazbata almadan anıtkabirde alıştığı üzere yalan söyleyerek program yaptıran,başkan diye imza atan,her dış basına verdiği demeçte ülkesini şikayet eden haindir...

kaldı ki her aday kendi müşahidinin getirdiği veriye göre açıklama yapar

nerden bilsin hırsızların birleştirme tutanağı ile ysk seçim sisteminde farklı yazacağını...

huzur-I4, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hırsız kimmiş belli oldu... "Huzur" un kaçtı ama kusura bakma :) Halk koydu tokatı hadi canım az ötede oyna

Toplam 19 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?