Editörler :
24 Haziran 2019 14:48   

THY teknik 13 temmuz mühendis sınavı Hk.

Bu sınava başvuran var mı ? Başvuru sırasında bir şey dikkatimi çekti, 05.2017 tarihinden sonraki YDS sonuçları dikkate alınacaktır denmiş fakat başvuru formunda , "Dil belgeniz 17.05.2019 tarihinden önce ise, Dil Belgesi Yok seçeneğini işaretleyin" diye bir şey yazıyor. Bu bana biraz gaip geldi çünkü neredeyse herkesin dil belgesi bu tarihten önce oluyor. (06.07.2019 Tarihinde yapılacak E-YDS sınavını saymazsak.)

24 Haziran 2019 15:18

braince
Aday Memur

Merhaba, ben başvurdum yds dil belgem olmadığı için dikkatimi çekmemişti ama biraz saçma olmuş. Gerçi ben o belgelere baktıklarını sanmıyorum, kendi yaptıkları sınavlar mülakatlara göre alım yapıyorlar diye düşünüyorum. Yeni mı başvurdunuz siz?

24 Haziran 2019 15:20

samurayınız
Aday Memur

İlanda 01.05.2017 tarihi itibariyle yazıyor dogrusu o.Başvur kısmındaki belli ki hatalı

24 Haziran 2019 15:50

Dogax21
Aday Memur

Merhaba, ben başvurdum yds dil belgem olmadığı için dikkatimi çekmemişti ama biraz saçma olmuş. Gerçi ben o belgelere baktıklarını sanmıyorum, kendi yaptıkları sınavlar mülakatlara göre alım yapıyorlar diye düşünüyorum. Yeni mı başvurdunuz siz?

braince, 2 ay önce - Alıntıya git

benim yüksek yds puanım olduğu için belki işime yarar diyordum o yüzden eklemek istedim ama kafamı karıştırdı bu şekilde yazması. Henüz başvurmadım bugün veya yarın başvuru yapacağım.

24 Haziran 2019 18:22

braince
Aday Memur

benim yüksek yds puanım olduğu için belki işime yarar diyordum o yüzden eklemek istedim ama kafamı karıştırdı bu şekilde yazması. Henüz başvurmadım bugün veya yarın başvuru yapacağım.

Dogax21, 2 ay önce - Alıntıya git

Bence nolur nolmaz yükleyin tarihi eski bile olsa en kötü denemiş olursunuz. Kendileri de sınav yapıyor zaten, ekstra olmuş olur.

13 Temmuz 2019 20:39

HBDYO
Aday Memur

https://chat.whatsapp.com/FLF1YhL0Qr6CIv36vmRnSq

19 Temmuz 2019 19:43

Elektrikelktromüh
Aday Memur
Arkadaşlar geri dönüş alan var mı
23 Temmuz 2019 17:08

ssrl
Aday Memur
Olumsuz geri dönüş aldım.
23 Temmuz 2019 18:28

babyknight
Aday Memur

mail mi geliyor? ben henüz geri dönüş alamadım

23 Temmuz 2019 20:21

Falp
Aday Memur

Arkadaşlar bende mail almadım. Mail almayan arkadaşlar hangi oturuma girdiler ? Birde olumlu mai alan var mı ?

23 Temmuz 2019 23:38

Elektrikelktromüh
Aday Memur
Bende olumsuz dönüş aldım arkadaşlar 13 temmuz sabah oturumuna girmiştim.
24 Temmuz 2019 00:19

Falp
Aday Memur
Mail alan arkadaşlar kaçta aldılar maili? Hala gelen giden yok
24 Temmuz 2019 15:20

ssrl
Aday Memur
Mail alan arkadaşlar kaçta aldılar maili? Hala gelen giden yok
Falp, 4 hafta önce - Alıntıya git
Dün 16 gibi mail geldi.
24 Temmuz 2019 16:16

Falp
Aday Memur
Dün 16 gibi mail geldi.
ssrl, 4 hafta önce - Alıntıya git

Benim gibi halen yanıt almayanlar var sanırım

24 Temmuz 2019 20:10

ssrl
Aday Memur

Benim gibi halen yanıt almayanlar var sanırım

Falp, 4 hafta önce - Alıntıya git
Yanıt almayanlara olumlu dönüş yapacak olabilirler.
24 Temmuz 2019 20:18

Falp
Aday Memur
Yanıt almayanlara olumlu dönüş yapacak olabilirler.
ssrl, 4 hafta önce - Alıntıya git

Sanmıyorum. Önceki sınavlarda yorumlara baktım sonrasında olumsuz dönüş alanlarda var

25 Temmuz 2019 14:30

zobu1907
Aday Memur

Arkadaşlar sınavım iyi geçmesine rağmen mailde olumsuz cevap aldım.

THY insan kaynakları müdürlüğünü aradım. Ne için olumsuz olduğunu öğrenmek istediğimi

söyledim. Mailde doğru-yanlış sayısı veya sınavdaki sıralamam ile ilgili hiç bir bilgiye yer

verilmediğini belirttim. İnsan kaynaklarından yetkili bu konu hakkında bilgi veremiyoruz dedi.

THY gibi bir firmanın personel almak için düzenlediği bir sınav daha şeffaf olması gerekmez mi ?

Biz figüran olarak sınava gireceksek neden vaktimizi çalıyorlar ?

Cimer vb. yerlere şikayette bulundum.

25 Temmuz 2019 14:35

Falp
Aday Memur

Arkadaşlar sınavım iyi geçmesine rağmen mailde olumsuz cevap aldım.

THY insan kaynakları müdürlüğünü aradım. Ne için olumsuz olduğunu öğrenmek istediğimi

söyledim. Mailde doğru-yanlış sayısı veya sınavdaki sıralamam ile ilgili hiç bir bilgiye yer

verilmediğini belirttim. İnsan kaynaklarından yetkili bu konu hakkında bilgi veremiyoruz dedi.

THY gibi bir firmanın personel almak için düzenlediği bir sınav daha şeffaf olması gerekmez mi ?

Biz figüran olarak sınava gireceksek neden vaktimizi çalıyorlar ?

Cimer vb. yerlere şikayette bulundum.

zobu1907, 3 hafta önce - Alıntıya git

Merhaba. Olumsuz yanıtını ne zaman aldınız acaba ?

25 Temmuz 2019 15:17

zobu1907
Aday Memur

Merhaba. Olumsuz yanıtını ne zaman aldınız acaba ?

Falp, 3 hafta önce - Alıntıya git

23 Temmuz'da aldım. Bu sayfayı görünce de belirtmek istedim.

25 Temmuz 2019 15:49

Falp
Aday Memur

23 Temmuz'da aldım. Bu sayfayı görünce de belirtmek istedim.

zobu1907, 3 hafta önce - Alıntıya git

Anladım. 23 temmuzda olumsuz gelmiş mailler bugün ise olumlu fakat halen daha benim gibi birkesime gelmemiş

15 Ağustos 2019 17:27

KAPTAN5723
Aday Memur
Arkadaşlar a1 kategori lisanslı uçak bakım teknisyeliği kursu başvurusu yapan varmı arkadaşlar sınavla ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır Bi bilgisi olan var mı başvuruda net bilgi yok
Toplam 20 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?