Editörler : Mehmet Balci
24 Haziran 2019 14:50   

İSKİ mülakatı iptali ve kpss puanına göre alımı

Arkadaşlar İSKİ mülakatının nasıl ve hangi şartlarda yapıldığını biliyoruz onun için Ekrem imamoğluna ulaşıp alımın iptali için uğraşmalıyız, bununla ilgili WhatsApp grubu varsa paylaşırsanız sevinirim.

24 Haziran 2019 14:53

murdock reis
Daire Başkanı

yeniden alıma çıkılmalı ve sadece puana üstünlüğü olmalı!

24 Haziran 2019 15:08

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
Iski su an dava asamasinda sonuclanmis bir surec.Buna ekrem imamoglunun yapacagi birsey yok.Ama eger dava acilmamissa ibb meclis karariyla iptal edebilir diye biliyorum.
24 Haziran 2019 15:43

91maliye.p3
Aday Memur
davaları zaten kpps puani yuksek olanlar acti. baskan denetler usulsuzlugu bulur. liste puana gore tekrar aciklanir. davada hem magduriyet giderildiginden hemde konusu kalmadigindan duser
24 Haziran 2019 17:01

tele1993
Aday Memur

Cok koniksiniz arkadaşlar. Benim girdiğim listede en yüksek puanlıyla en düşükler arasında 3 puan fark var. Girdiğim mülakatta mülakatta yuksek puanlıların girip hiçbir şey yapamdım diye ağladığını bile gordüm. Şimdi yok sehiv sevdesi sordular yok adaletsizdi falan diyip seçimden dolayı oluşan siyasi ortamdan yararlanmak istiyorsunuz. Algı yaratmanız seçimden once işlerine geldi destek çıkıldıama yok öyle sorular sorulmadı. Hiçbir soruyu cevaplayamayan benden 2 ouan yuksek almış insanında benim yerimeouanıyla atanması bir hak değil bana yapılcak bir haksızlıktır. Kanuna aylırı hiçbir şey yok açın davanızı eğer sizin mülakatınızda özel bir olay olduysa hakkınızıalırsınız. Yoksa peri masalı anlatıp insanları boşa umutlandırmayın onunuze bakın

24 Haziran 2019 17:09

buffalosoldier
Aday Memur

iskiyi aradım iptal olacak mı diye net soru sordum. kanunen bunu söylememiz yanlış, yerleştirme çalışmalarına devam ediyoruz dedi.

24 Haziran 2019 17:13

delo
Aday Memur

Bu gözler bu ülkede neler görmedi ki herşey olur alım iptal olur tekrar dan herkese 100 verilir olur

24 Haziran 2019 19:32

sevo88
Aday Memur

İSKİ MÜLAKAT MAĞDURLARI WHATSAPP GRUBUMUZ

https://chat.whatsapp.com/I7mnMjTALfQ38k1Rxm7B8P

24 Haziran 2019 19:34

İnşaatmühendisi67
Memur

Kpss puanina alinirsa guzel olur önümüzden daha cok insan gitmis olur

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?