Editörler :
24 Haziran 2019 16:26   

Kapalı
30.000 gerçekte 12.000 olma ihtimali var mı?
ekonomik krizden dolayı öyle bir ihtimal olabilir mi?
24 Haziran 2019 16:45

Hmsir11
Aday Memur

Maliye onay vermese 12 bin demezlerdi asıl 30 bin sıkıntı

24 Haziran 2019 16:52

kayseri204
Genel Müdür

Olamaz Cumhurbaşkanı açıkladı.

Saha da çok fazla açık var çoğunluk fazla mesai yapıyor.

24 Haziran 2019 16:54

Röntgen.12
Kapalı

Maliye onay vermese 12 bin demezlerdi asıl 30 bin sıkıntı

Hmsir11, 1 ay önce - Alıntıya git
o 12.000 mülakattan dolayı öyleydi. yani mülakat ı deneme amaçlı sayı düşüktü
24 Haziran 2019 17:08

ortradyoloj
Memur
o 12.000 mülakattan dolayı öyleydi. yani mülakat ı deneme amaçlı sayı düşüktü
Röntgen.12, 1 ay önce - Alıntıya git

o bizim kendimizi avuttuğumuz bişey kendimiz söylediğimiz yalana kendimiz inanmasak iyi olur

24 Haziran 2019 17:16

Hmsir11
Aday Memur

12 bin garanti ama gerisini bilemem

24 Haziran 2019 17:28

Hemşire501
Aday Memur
bazen o kadar sinirleniyorum ki gülüyorum sinirden la sizin kafada sıkıntı mı var yoksa ben mi yanlış biliyorum aq. resmi ağızlardan 29689 sayısı açıklanmış sayı maliyeden de geçmiş Cumhurbaşkanı tarafından da onaylanmış siz hala 12 bin olabilir mi yok ekonomik kriz etkiler mi yok bilmem ne he benım babam ekonomik kriz öğretmene polise ve diğer bakanlıklara işlemiyor da sağlığa mı işleyecek yanlış anlamayın ama yetişkin insanlarsiniz artık şu saçma sapan başlıkları açmayın şu forumda
24 Haziran 2019 17:37

ortradyoloj
Memur
bazen o kadar sinirleniyorum ki gülüyorum sinirden la sizin kafada sıkıntı mı var yoksa ben mi yanlış biliyorum aq. resmi ağızlardan 29689 sayısı açıklanmış sayı maliyeden de geçmiş Cumhurbaşkanı tarafından da onaylanmış siz hala 12 bin olabilir mi yok ekonomik kriz etkiler mi yok bilmem ne he benım babam ekonomik kriz öğretmene polise ve diğer bakanlıklara işlemiyor da sağlığa mı işleyecek yanlış anlamayın ama yetişkin insanlarsiniz artık şu saçma sapan başlıkları açmayın şu forumda
Hemşire501, 1 ay önce - Alıntıya git

Yapılsın o zaman bok var da mı bekletip miletti düşünmeye sev ediyorlar

24 Haziran 2019 17:41

Hmsir11
Aday Memur

Kardeşim resmi ağız deyip durmayın artık. Geçen senede 19 bin işçi alımı sözü vardı alınmadı. Bütçe yetmezse alınmaz şunu aklınıza sokun 29 bin alınmayacak bak gör

24 Haziran 2019 17:47

ans1
Aday Memur

Kardeşim resmi ağız deyip durmayın artık. Geçen senede 19 bin işçi alımı sözü vardı alınmadı. Bütçe yetmezse alınmaz şunu aklınıza sokun 29 bin alınmayacak bak gör

Beni de bu konu düşündürüyor alımı seçimden sonraya bıraktılar acaba sözlerini tutamayacaklari için mi. ya sayı ya mülakat ya da tarih ile alakalı bı terslik mi olacak diye

24 Haziran 2019 17:59

berkeavci
Aday Memur

Maliye onayı vermiş, cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bakanımız resmi ağızdan ve resmi sitelerde açıklama yapmış halen atama olmazsa diyorsunuz. Resmi makamlara inanmıyorsunuz gidiyorsunuz facebook gruplarındaki yorumlardan ya atama olmazda diye dertleniyorsunuz. Resmi açıklama yapılmış, Sağlık Bakanlığının sitesinde yayınlanmış halen atama olmazsa. Yapmayın artık herkes beklemekten sıkıldı ama yapacak birşey yok.

Ayrıca kimse 1 aya atama olacak demedi. Sanki mayıs sonunda atama yapacağız demişler de atama olmamış gibi davranıyorsunuz. Daha 7. Aya yeni giriyoruz 12. Ayın sonuna kadar bu atama olacaktır. Cumhurbaşkanımıza güveniniz olsun.

24 Haziran 2019 18:18

Hemşire501
Aday Memur

kaydediyorum bu mesajını alınırsa bu sefer sen görürsün ben değil
24 Haziran 2019 18:31

Hmsir11
Aday Memur
kaydediyorum bu mesajını alınırsa bu sefer sen görürsün ben değil

Tamam görelim bakalım

24 Haziran 2019 18:46

gurbetnurse
Memur
daha önceki yılda cb seçimiden önce alım oldu sorna da alım olavak denilmişti sayı da belliydi ama olmadı??
24 Haziran 2019 19:26

ortradyoloj
Memur
daha önceki yılda cb seçimiden önce alım oldu sorna da alım olavak denilmişti sayı da belliydi ama olmadı??
gurbetnurse, 1 ay önce - Alıntıya git

bakanlık mı dediydi onu da

25 Haziran 2019 12:14

gurbetnurse
Memur

ortradyoloj, 1 ay önce - Alıntıya git
sanırm bakanlık ama resmiydi yani o yüzden hiç umudum yok 2. alımda ailemin yanında kalıırm diye hayal ediyordum ama şuan ailem bile neresi olursa git yeterki git diyorlar haklı olarak
25 Haziran 2019 12:38

gurbetnurse
Memur

ortradyoloj, 1 ay önce - Alıntıya git
sanırm bakanlık ama resmiydi yani o yüzden hiç umudum yok 2. alımda ailemin yanında kalıırm diye hayal ediyordum ama şuan ailem bile neresi olursa git yeterki git diyorlar haklı olarak
Toplam 16 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?