Editörler :
24 Haziran 2019 19:47   

K.K. K Personel Yedek

Geçen senelere göre bilgisi olan var mı? Başarı sıralamam 47, en son ön lisanstan 44. kişiyi çağırmışlar. Kesin gözüyle bakıp hazırlıklara başlayayım mı?

Temel Bakım da başarı sıralamam 8, önümde 1 kişi var en son giren 6. sırada.

24 Haziran 2019 19:57

yamtar37
Aday Memur

Kardeşim sen bavulunu hazırla inşallah gelir hayırlı olsun

24 Haziran 2019 20:00

MiaShige
Aday Memur

Kardeşim sen bavulunu hazırla inşallah gelir hayırlı olsun

yamtar37, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim kardeşim haftalarca beklediğimize değdi sonunda. Sende durumlar nasıl?

24 Haziran 2019 20:02

Emre5834
Kapalı

kardeşlerim kkk piyade 418. girmiş ben 429 önümde 11 kişi var gelme ihtimali var mı?

24 Haziran 2019 20:03

yamtar37
Aday Memur

Teşekkür ederim kardeşim haftalarca beklediğimize değdi sonunda. Sende durumlar nasıl?

MiaShige, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben Jandarmayı bekliyorum kardeşim

24 Haziran 2019 20:04

Emre5834
Kapalı

KKK personelde 56. sıradayım en son 44. girmiş 12 var ama personelde 12 kişi çağırcaklarını düşünmüyorum ihtimal var mı hemen hemen tüm branşlarda 10 15 aralığı kişi var önümde

24 Haziran 2019 20:06

yamtar37
Aday Memur

kardeşlerim kkk piyade 418. girmiş ben 429 önümde 11 kişi var gelme ihtimali var mı?

Emre5834, 2 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim piyadede bırakan cok oluyor bence gelir sana sıra

24 Haziran 2019 20:08

Huraza1
Aday Memur

Mia kardesim senin kpss fyt kacti yazabilirmisin

24 Haziran 2019 20:12

Ahmet353535
Aday Memur
Kara maliye 677 Kara personel 2261 Kara ikmal 794 Hava maliye 276 Arkadaşlar Ümit var mı sıralamada
24 Haziran 2019 20:12

Emre5834
Kapalı

Kardeşim piyadede bırakan cok oluyor bence gelir sana sıra

yamtar37, 2 ay önce - Alıntıya git

4 temmuzda ikinci çağırım olacakmış illaki kkk piyade kazanıp başka branşlarıda kazandığı için diğer branşlara gidenler olacaktır çünkü herkes nolur nolmaz diyerek kkk piyadeyi yazdı daha az talep oldugu için başka branşa kayıt yaptıklarında 4 temmuzda ikinci çağırımda gelme ihtimali yüksek midir? piyade 11.yedeğim diğer kkk branşlarında da hep 10 12 arası yedekteyim personel dahil

24 Haziran 2019 21:34

MiaShige
Aday Memur

Emre kardeşim bence gelir gönlünü ferah tut. Subaylıkta 23 kişi almışlardı, 20 kişi kayıt yaptırmadı ikinci çağrıda bile baya kontenjan geldi. Jandarma kazanan, farklı kuvvetleri kazanan çok olacak kaymalar çok olacak. Pzt günü gözün güncel kontenjan durumunda olsun pertemi takip et.

24 Haziran 2019 21:56

Emre5834
Kapalı

Emre kardeşim bence gelir gönlünü ferah tut. Subaylıkta 23 kişi almışlardı, 20 kişi kayıt yaptırmadı ikinci çağrıda bile baya kontenjan geldi. Jandarma kazanan, farklı kuvvetleri kazanan çok olacak kaymalar çok olacak. Pzt günü gözün güncel kontenjan durumunda olsun pertemi takip et.

Eyvallah kardeşim benim bunu personel sınıfı için söylüyorsun dimi?? çünkü tahminimce piyade sınıfı 4 temmuzda açıklandığında tabi inşallah kesin gelicek ilk 10dayım cünkü ve piyade tercihi az suan asil kazananlar genel olarak kazandıgı başka branşlara yerleşecek piyade zor oldugu için bu sebeple piyadeden bayağı alım olacaktır 4 temmuzda diye düşünüyorum ama personel branşından emin değilim önümde 12 kişi olmasına rağmen subaylarda öyle olduysa asttada olur mu dersin tabi bu söylediğini personel sınıfı için dediysen

24 Haziran 2019 22:06

MiaShige
Aday Memur

Eyvallah kardeşim benim bunu personel sınıfı için söylüyorsun dimi?? çünkü tahminimce piyade sınıfı 4 temmuzda açıklandığında tabi inşallah kesin gelicek ilk 10dayım cünkü ve piyade tercihi az suan asil kazananlar genel olarak kazandıgı başka branşlara yerleşecek piyade zor oldugu için bu sebeple piyadeden bayağı alım olacaktır 4 temmuzda diye düşünüyorum ama personel branşından emin değilim önümde 12 kişi olmasına rağmen subaylarda öyle olduysa asttada olur mu dersin tabi bu söylediğini personel sınıfı için dediysen

Emre5834, 2 ay önce - Alıntıya git

Bence en kötü 10 kişiye kadar çıkacak ilk çağrımda. Yalnız dostum piyade gelirse diğer tercihler söndürülüyor. İnşallah personel gelir önce.

Bu arada KPSS 77, FYT 44 benim arkadaşlar. Soranlar için söyleyeyim.

24 Haziran 2019 22:21

Emre5834
Kapalı

Bence en kötü 10 kişiye kadar çıkacak ilk çağrımda. Yalnız dostum piyade gelirse diğer tercihler söndürülüyor. İnşallah personel gelir önce.

Bu arada KPSS 77, FYT 44 benim arkadaşlar. Soranlar için söyleyeyim.

İnşallah kardeşim ilk personel sınıfı gelir diğerleri söner o olmazsa piyade gelsin hayırlısı diyelim personel ilk 11 12ye vurur inşallah onca emeğimiz boşa gitmez subay temininde o kadar olduysa asttada olacaktır diye düşünüyorum çünkü onların alımı daha azdı bakalım bir hafta sabredp görcez

24 Haziran 2019 23:58

MiaShige
Aday Memur

Arkadaşlar bu İlişik Kesme Belgesi ne oluyor? Müdürümüze soruyorum ben daha önce öyle bir belge hiç çıkartmadım diyor. Özel sektörde çalışanlar ne yapacağız?

Toplam 14 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?