Editörler :
24 Haziran 2019 22:10   

Muvazzaf astsubay ön kayıt işlemi

Arkadaşlar deniz kuvvetleri ile hava kuvvetleri bildiğiniz üzere ön kayıt için işlem yapacaklar. İşlemler bittikten sonra tekrar evlerine dönebilecekler mi? Daha sonraki tarih içerisinde mi teslim olacaklar ?

24 Haziran 2019 22:38

Can bakacı
Aday Memur

Merhaba bende havayı kazandım bunu bende merak ediyorum ön kayıt yapıp geri mi geleceğiz?

24 Haziran 2019 22:43

Gökbörü0
Memur
Açıklamada yazanı okuduğum kadarıyla eğtim tarihini orda söylüyolarmış muhtemelen eve dönüyoruz tam net bilgi bilen varsa yazabilirmi
24 Haziran 2019 22:44

Gökbörü0
Memur
26 sında ankarada demi deniz için kardeşim
24 Haziran 2019 22:57

zeqAniex
Aday Memur
ilanı okursaniz katılış işlemlerine kadar hiç bir sebeple adayların eğitim birliği nde kalmasına müsaade edilmeyecektir yaziyior
24 Haziran 2019 23:04

konyalibela
Aday Memur
26 sında ankarada demi deniz için kardeşim
Gökbörü0, 1 ay önce - Alıntıya git

evet kardeşim Ankara dikimevi. internetten baktım bir yer gösteriyor mamakta ama inşallah doğru adrestir.

24 Haziran 2019 23:06

konyalibela
Aday Memur
ilanı okursaniz katılış işlemlerine kadar hiç bir sebeple adayların eğitim birliği nde kalmasına müsaade edilmeyecektir yaziyior
zeqAniex, 1 ay önce - Alıntıya git

Bence de kayıt yaptıktan sonra bizi eve gönderecekler. Ön kayıt sırasında da şu yerde şu tarihte ol diyecekler diye düşünüyorum.

24 Haziran 2019 23:39

Gökbörü0
Memur

evet kardeşim Ankara dikimevi. internetten baktım bir yer gösteriyor mamakta ama inşallah doğru adrestir.

konyalibela, 1 ay önce - Alıntıya git
9-10 gibi gitsek sabah sorun olurmu acaba kardeşiö biliyomusun
25 Haziran 2019 03:34

konyalibela
Aday Memur
9-10 gibi gitsek sabah sorun olurmu acaba kardeşiö biliyomusun
Gökbörü0, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim 16.30 a kadar gidip kayıt işlemlerini yaptırman gerekiyor.

25 Haziran 2019 11:39

Gökbörü0
Memur

Kardeşim 16.30 a kadar gidip kayıt işlemlerini yaptırman gerekiyor.

konyalibela, 4 hafta önce - Alıntıya git
Kardeşim taahitnnamyi ön kayıta götürmücez demi eğtim için o deniz ön kayota götürcez mi
25 Haziran 2019 12:34

Gökbörü0
Memur
+
25 Haziran 2019 16:03

konyalibela
Aday Memur
Kardeşim taahitnnamyi ön kayıta götürmücez demi eğtim için o deniz ön kayota götürcez mi
Gökbörü0, 4 hafta önce - Alıntıya git

Kardeşim ön kayıtta istemiyorlar asıl kayıtta isterler bence. Ama ben yinede bir fotokopisini çıkardım. Ne olur ne olmaz isterlerse hemen orada noter bulur hallederiz.

25 Haziran 2019 16:57

Gökbörü0
Memur

Kardeşim ön kayıtta istemiyorlar asıl kayıtta isterler bence. Ama ben yinede bir fotokopisini çıkardım. Ne olur ne olmaz isterlerse hemen orada noter bulur hallederiz.

konyalibela, 4 hafta önce - Alıntıya git
Tamam kardeşiö sağol
Toplam 12 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?