Editörler : hopaliSafak Vaktii
25 Haziran 2019 13:31   

Atama Takvimi ile ilgili

Atama takvimi açıklandı. Buna göre 30 Temmuz- 5 Ağustos'ta tercihler yapılacak. 9 Ağustos'ta sonuçlar açıklanacak. 2 Eylül'de ise göreve başlanacak. Ancak 2 Eylül biraz erken geldi bana. Güvenlik soruşturması bu kadar çabuk biter mi? 2-3 ay sürüyordu diye biliyordum geçen atamalarda.

25 Haziran 2019 13:59

aku55
Aday Memur

atamadan sonra araya kurban bayramı tatili giriyor. atananların evrakları teslimi zaten ay sonunu buluyor gibi. 2 eylül tarihi tam ne anlam taşıyor anlayamadım

25 Haziran 2019 14:12

Kyrgiakos27
Memur

atamadan sonra araya kurban bayramı tatili giriyor. atananların evrakları teslimi zaten ay sonunu buluyor gibi. 2 eylül tarihi tam ne anlam taşıyor anlayamadım

aku55, 4 hafta önce - Alıntıya git

2 eylül göreve başlama tarihi olarak geçiyor.

25 Haziran 2019 15:09

Cigubigule
Aday Memur

2 eylül göreve başlama tarihi olarak geçiyor.

Kyrgiakos27, 4 hafta önce - Alıntıya git

4 temmuzda mülakat sonucu belli olacak, adamlar atama tercihini 30 temmuz, atama sonucunu 9 ağustos tarihinde açıklayacak. Yani bir süreç kasıtlı olarak bu kadar mı uzatılır? Amaçları insanları 28 temmuzda ki öabt sınavına sokmak başka bir amaçları yok. E kardeşim 4 temmuzda sonuç açıklanıyor itiraz süreci vs derken başlatsana tercihleri 20 temmuzda. Ama yok insanlarla dalga geçmek daha keyifli. Şimdi 9 ağustos tarihinde sonuçlar açıklanır peşinden bayram tatili ile 1 hafta hiçbir açık devlet kurumu bulamayız, öğretmenlik başvurusu güvenlik soruşturması derken 2 eylüle herkes yetişir(!).

26 Haziran 2019 01:37

Kyrgiakos27
Memur

Nasıl yapacaklar acaba

Toplam 4 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?