Editörler : crops35

sedattt54
Aday Memur
01 Temmuz 2019 23:36

Arkadaşlar ben bugün kurumu aradım evrak teslim tarihi iş başı tarihi dediler yani evrak teslim ayın 19 u son ayın 22 sinde işbaşı yapmak gerekiyor bilginiz olsun!!!

dkchr
Aday Memur
02 Temmuz 2019 20:51

ne güzel işte hemen başlıyacaz inşallah ben evrakları ayın 8 inde teslim edecem o tarihe kadar beklemek gerekmiyor ne kadar erken o kadar güzel olur

sedattt54
Aday Memur
03 Temmuz 2019 00:26

Ben 10 unda gidecem nasipse daha önce giden ekstrem bişey olursa paylaşsın burdan arkadaşlar gerçi üç kişi varız forumda ama
dkchr, 5 yıl önce

ne güzel işte hemen başlıyacaz inşallah ben evrakları ayın 8 inde teslim edecem o tarihe kadar beklemek gerekmiyor ne kadar erken o kadar güzel olur

bll12bll
Aday Memur
03 Temmuz 2019 06:33

bende 9-10 u gibi gideceğim inşallah öğrendiklerimi burdan paylaşırım

sedattt54, 5 yıl önce
Ben 10 unda gidecem nasipse daha önce giden ekstrem bişey olursa paylaşsın burdan arkadaşlar gerçi üç kişi varız forumda ama

sedattt54
Aday Memur
09 Temmuz 2019 17:15

Arkadaşlar ben bugün teslim ettim evrakları 16 sında gelin dediler işbaşı için. Ankara demiryol fabrikası motor tamşrciliği benim çalışma saatleri 8-6 cumartesi pazar tatil servis yok buraya gelen kayaş sincan banliyö hattı ücretsizmiş hat üzerinden ev tutarsanız iyi herkeze hayırlı olsun

ttahr
Aday Memur
09 Eylül 2020 21:41

Arkadaşlar tcdd taşımacılık a.ş 184 kişilik işçi alımı sonucları acıklandı kazandık sukur sız sanırım gecen sene kasanmıssınız deneyimlerinizi paylaşırmısınız?

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi