Editörler :
26 Haziran 2019 13:04

birhemşireee
Memur
+
26 Haziran 2019 13:43

Creatiwe
Aday Memur

Arkadaşlar sosyal medya üzerinden değilde gerçek hayata biseyler yapılsa ÖSYM binası yada bakanlık binası önünde oturma eylemi yapılsa bence daha başarılı yararlı sonuç alıcı olur topluca olursa

26 Haziran 2019 14:03

Medabs
Aday Memur

Twitter etkinliği başladı lütfen destek olalım

26 Haziran 2019 14:06

BJK0691
Aday Memur

Arkadaşlar düşük yüksek puan demeden katılın etkinliğe ilk alım ne kadar erken olursa ikincisi o kadar erken olur

26 Haziran 2019 14:48

att.71
Aday Memur
biri nerede yaziyor biri nerde yaziyor biri buyuk harfle digeri buyuk harfle yaziyor
26 Haziran 2019 15:40

aysegulertok
Aday Memur
Kelime karmaşası üzerine, o kadar kişinin bekleyip bu kadar kişinin destek vermesi, bir de 4blilerin etkinliğinin daha önemli görülmesi sonucu etkinliğimiz Sudan çıkmış balığa dönmüştür. Katılan her arkadaşımdan Allah razı olsun. Bundan sonraki süreçte hepimizin hakkında hayırlısı olsun
26 Haziran 2019 19:11

viiyan
Aday Memur
Kelime karmaşası üzerine, o kadar kişinin bekleyip bu kadar kişinin destek vermesi, bir de 4blilerin etkinliğinin daha önemli görülmesi sonucu etkinliğimiz Sudan çıkmış balığa dönmüştür. Katılan her arkadaşımdan Allah razı olsun. Bundan sonraki süreçte hepimizin hakkında hayırlısı olsun
aysegulertok, 4 hafta önce - Alıntıya git

Cidden olabileceğine inandınız mı? Bol takipçili şahıslarla yapılmazsa tt olucagını sanmıyorum fenomenlerden falan yardım alınabilir veya twitter?a para basılır öyle tt olunur

26 Haziran 2019 19:40

Tugcehemsire34213
Aday Memur

Cidden olabileceğine inandınız mı? Bol takipçili şahıslarla yapılmazsa tt olucagını sanmıyorum fenomenlerden falan yardım alınabilir veya twitter?a para basılır öyle tt olunur

viiyan, 4 hafta önce - Alıntıya git
Zaten herkes yoruldu sürekli çaba göstermekten bıktık.vazgeçtim artık atanamayacağım anladım ben sizileri bilemem ciğerim söküldü aylardır
26 Haziran 2019 23:04

gurbetnurse
Memur
++
26 Haziran 2019 23:21

aysegulertok
Aday Memur

viiyan, 4 hafta önce - Alıntıya git
Sorun Trend Topic olmamak değildi. Benim için asıl sorun herkesin atanamamaktan dolayı bu kadar muzdarip olmasına rağmen elini taşın altına koymamasıydı. Fazla takipçili kişilerle de iletişime geçilebilirdi elbette ama atanmak isteyen kişi kendisini düşünmezse ben neden extra onları düşüneyim? İlk il dağılımları açıklanınca buralar doldu. Atama olmadıktan sonra isterseniz branş 1.si olun mesela hiçbir önemi yok.
Toplam 30 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?