Editörler : ayşegül bgm
26 Haziran 2019 13:16

Bilen biri yardımcı olabilir mi?
Arkadaşlar malum atama gecikti bende bu sebepten dolayı askere gitmeye karar verdim ancak ilk atamada direk atanacak puanım var ama askerdeyken atama olursa hakkım yanıyor mu tercih verebiliyor muyum ve nasıl bir yol izlemem gerekiyor internette hakkımın yandıgına dair yazılarda okudum saklı kaldıgına dair yazılarda okudum geldikten sonra atamamın başka bir hastaneye yapışacağına dair yazılarda okudum bana yardımcı olursanız sevinirim

Yabgu-han
Kapalı
26 Haziran 2019 15:05

sen ne istediğini açıkça söyle bence

yasminym
Kapalı
26 Haziran 2019 15:26

benım abım yıllar once askerdeyken kpss tercıhı yapmıstı ve atanmıstı askerde oldugu ıcın belge gonderılmıstı ve askerlıgı bıttıkten sonra atandıgı yere baslamıstı ama suan kı durum ne bılemem malum yonetmelıkler sureklı degısıyor

26 Haziran 2019 15:32

Askerdeyken tercih verip atamam yapılır mı yapılırsa askerden sonra atamamın yapıldıgı hastanede iş başı yapabilir miyim ?
Yabgu-han, 5 yıl önce

sen ne istediğini açıkça söyle bence

Hayalperesthemşire
Müsteşar
26 Haziran 2019 17:01

Ben seni kız sanıyordum öncelikle :) sıkıntı yok askere git atan, oradayken atanırsan evrak teslimi yapılacak soruştrma başlaması için, onun içinde vekalet veriyorsun ailene onlar snn yerine il sağlığa evrak teslimi yapıyor, hatta zimmetede düş gene sıkıntı değil hakkın saklı kalıyor askerlık sonrası giidp başlıyorsun, bunu çok erkek arkds yaptı

26 Haziran 2019 18:12

peki o evraklar neler benim ailem ben askerdeyken toparlayabilir mi bilemedim en azından gitmeden toparlayabildiğimi toparlasam diye düşünüyorum...
Hayalperesthemşire, 5 yıl önce

Ben seni kız sanıyordum öncelikle :) sıkıntı yok askere git atan, oradayken atanırsan evrak teslimi yapılacak soruştrma başlaması için, onun içinde vekalet veriyorsun ailene onlar snn yerine il sağlığa evrak teslimi yapıyor, hatta zimmetede düş gene sıkıntı değil hakkın saklı kalıyor askerlık sonrası giidp başlıyorsun, bunu çok erkek arkds yaptı

Hayalperesthemşire
Müsteşar
26 Haziran 2019 22:55

Toparlanack bişi yok, o sıra bakanlık sistem açıcak, oraya girip bilgileri doldurcan, onu çıktı alıcan, sonra kpss sonuç belgesi bazı yerler bide dilekce yazdırıyor okdr, yani hepsi o sıra yapılacak işler, zaten 1 hafta süren var, her türlü halledersin ailen yapar zor değil yani, telden bile doldurabiliyorsun bilgileri sisteme girip,

uykusuzhemsire, 5 yıl önce
peki o evraklar neler benim ailem ben askerdeyken toparlayabilir mi bilemedim en azından gitmeden toparlayabildiğimi toparlasam diye düşünüyorum...
27 Haziran 2019 17:33

çok teşekkür ederim

Toparlanack bişi yok, o sıra bakanlık sistem açıcak, oraya girip bilgileri doldurcan, onu çıktı alıcan, sonra kpss sonuç belgesi bazı yerler bide dilekce yazdırıyor okdr, yani hepsi o sıra yapılacak işler, zaten 1 hafta süren var, her türlü halledersin ailen yapar zor değil yani, telden bile doldurabiliyorsun bilgileri sisteme girip,

Umarımolur
Aday Memur
27 Haziran 2019 19:38

Diploma ve diğer belgeler güvenlik soruşturmasından sonra mı teslim edilecek ?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi