Editörler : Renjiro
19 Haziran 2021 22:09

Dr.doc.dr
Şef

Çoğunlukla ayda bir görüşülüyor. Bir önceki soruda masraf ne diye sormussunuz. Avukatınız ile ilgili olmakla beraber. 3 ila 5 bin arasında su an piyasa galiba ilerideki bilirkişi ücretleri hariç. Burada önemli olan bence masraftan ziyade hakkımızın korunması ve bu gidişe dur diyebilmek. Ben bu sebeple dava açtım. Sonuna kadar gideceğim maddi, manevi ne kadar dava varsa açacağım sonuna kadar. Yaşadığım o stresli günleri, o jüri üyelerinin yaşaması için her şeyi yapacağım...

nicksiz000, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam bu arada size özelden de mesaj attım uygunolduğunuzda bakar mısınız?

21 Haziran 2021 03:05

Dr.doc.dr
Şef

Umarım bu hafta itiraz dilekçeleri görüşülür bu saat oldu hala uyuyamıyorum sürekli bunu düşünüyorum, sabah olunca memurları arayıp bilgi almaya çalışacağım

21 Haziran 2021 12:38

Dr.doc.dr
Şef

Sayın hocalarım yakın zamanda itiraz dilekçesi gönderenler olarak toplantı tarihi hakkında bilgi alabilirsek buradan paylaşabilirsek sevinirim

21 Haziran 2021 19:37

Dr.doc.dr
Şef

UAK hukuk musavirliginin fonksiyonu nedir arkadaslar, ne telefonla ne de maille cevap veriyorlar. Hukuki yollarla hakkimizi aramak konusunda bir yardimlari olur mu? Daha once ulasip bilgi alan var midir ?

Bir de bu konularda uzman daha once dava kazanmis tanidiginiz avukatlar varsa ozelden ya da buradanyazar misiniz?

21 Haziran 2021 19:47

Dr.doc.dr
Şef

Diğer bir sayfada da yazdım ama UAK hukuk musavirliginin fonksiyonu nedir arkadaslar, ne telefonla ne de maille cevap veriyorlar. Hukuki yollarla hakkimizi aramak konusunda bir yardimlari olur mu? Daha once ulasip bilgi alan var midir ?

Bir de bu konularda uzman daha once dava kazanmis tanidiginiz avukatlar varsa ozelden ya da buradanyazar misiniz?

08 Temmuz 2021 15:40

DrDaritmik
Aday Memur

Hocam aynen benimde öyle geldi. Derhal dava açtım. Hakkımı hukukta arayacağım. Size daha büyük bir skandal yazayım. Sizin, benim daha birçok kişinin dosyasını keyfi kriterler ile reddeden jüri Bursa Uludağ Üniversitesinde Görevli Kenan Saka'nın dosyasında BAŞLICA YAZAR makalesi TARAMADA OLMAYAN DERGİDE OLMASINA RAĞMEN Kenan Saka'ya Doçentlik verdi. İsmi direk yazıyorum Yök Akademi ve Web of Science'dan kontrol ettim ve iddianın doğru olduğunu gördüm. Rezillik diz boyu hocam.Derhal dava açın hocam...Jüri keyfi kriter koyup, subjektif yaklaşımla dosyaya başarısız veremez. Burada UAK büyük bir hata yapıyor. Avukatımdan öğrendim. Bir jüri üyesi adayı Etik yada asgari şartlara vermedikçe adayda problem yoktur. Fakat

sistemde aday etik ve asgari şartları sağlasa bile ekrana uyarı verip "ADAY ETİK VE ASGARİ ŞARTLARI SAĞLIYOR OLABİLİR AMA HALA BAŞARISIZ DİYEBİLİRSİNİZ" uyarısı düşüyormuş. Velhasıl herşey aşırı saçma ve rezil durumda

Kaan Korcan, 2 ay önce - Alıntıya git

nasıl bir yol izlediğinizi söyleyebilir misiniz?

Toplam 106 mesaj

ANKET
Türkiye'nin yangınla mücadelesini nasıl buluyorsunuz?