Editörler :
01 Temmuz 2019 17:15

formennurettin
Şef

TEBRİKLER DOSTUM....mÜKEMMELE YAKIN NET DİYEBİLİRİM.BENDE DE 97-100 NET ARASI DİYEBİLİRİM.3 SORU KAFAMI İYİCE KARIŞTIRDI,HAYIRLISI ARTIK...Dershane,sistem bu sınavlar için şart 5 net fazla yapmak bile insana huzur veriyor.

loklokmanhekim0666, 3 ay önce - Alıntıya git

geldi yine bu basit insanlar. bakın it demiyorum basit diyorum.

01 Temmuz 2019 18:47

ahkalin
Aday Memur

geldi yine bu basit insanlar. bakın it demiyorum basit diyorum.

formennurettin, 3 ay önce - Alıntıya git
geçen yıldan biliyorum sizi beraber yakın netlerle kaçırmıştık ne yaptınız bul ben geçen mat 31 tr 41 obp 76 idi 1198 sıralama 297 puandı bul yıl mat 46 tr 40 net bekliyorum inş bul olacak
01 Temmuz 2019 22:18

formennurettin
Şef
geçen yıldan biliyorum sizi beraber yakın netlerle kaçırmıştık ne yaptınız bul ben geçen mat 31 tr 41 obp 76 idi 1198 sıralama 297 puandı bul yıl mat 46 tr 40 net bekliyorum inş bul olacak
ahkalin, 3 ay önce - Alıntıya git

evet geçen yıl 890'dı sıralama. puan 300 ile bi yer gelmemişti. bu yıl 42 mat 40 türkçe görünüyor, okul puanı 75,6. yine gelmez sanırım. geçen yıl aynı netler olsaydı kesin geliyordu, çünkü kontenjanlar bu yılkinin 2 katıydı. bu kontenjan meselesi bu yıl çok kişinin canını yakar. tahminim size de ankara-istanbul dışında herhangi bir yer rahat gelir, inşallah istediğiniz yer olur.

01 Temmuz 2019 22:33

ahkalin
Aday Memur

evet geçen yıl 890'dı sıralama. puan 300 ile bi yer gelmemişti. bu yıl 42 mat 40 türkçe görünüyor, okul puanı 75,6. yine gelmez sanırım. geçen yıl aynı netler olsaydı kesin geliyordu, çünkü kontenjanlar bu yılkinin 2 katıydı. bu kontenjan meselesi bu yıl çok kişinin canını yakar. tahminim size de ankara-istanbul dışında herhangi bir yer rahat gelir, inşallah istediğiniz yer olur.

aslında devlet kontenjanları 520 den 386 ya düşmüş ilk 500 e girilirse devlet olur. ben aslında ist istiyorum ama bakalım hayırlısı sizinde olur diye düşünüyorum. sonuçları görmek lazım
01 Temmuz 2019 22:42

formennurettin
Şef
aslında devlet kontenjanları 520 den 386 ya düşmüş ilk 500 e girilirse devlet olur. ben aslında ist istiyorum ama bakalım hayırlısı sizinde olur diye düşünüyorum. sonuçları görmek lazım

diğer başlıkta tam da bu sorunun cevabını bilen var mı diye sormuştum. demek ki toplamışsınız. sizin diğer iller rahat olur dedim ama ankara-istanbul olmaz demedim. bence ankara-istanbulu da zorlarsınız. tabi devlet üniversitelerini kastediyorum.

01 Temmuz 2019 23:02

ahkalin
Aday Memur

diğer başlıkta tam da bu sorunun cevabını bilen var mı diye sormuştum. demek ki toplamışsınız. sizin diğer iller rahat olur dedim ama ankara-istanbul olmaz demedim. bence ankara-istanbulu da zorlarsınız. tabi devlet üniversitelerini kastediyorum.

2018 de 518 devlet 494 özel 2019 da 386 devlet 316 özel puanlarda yükselme olabilir ama max 5 puan artar diye düşünüyorum. ayrıca bu yıl hukuk için giren kişi sayısı daha az muhtemelen
01 Temmuz 2019 23:05

mathebjk
Aday Memur

Geçen sene en son devlet hukukuna giren kişi sıralaması kaç?

01 Temmuz 2019 23:39

Cengiz65
Aday Memur
Mat 52/2 Türkçe 15/7 İstanbul içi hemşirelik istiyorum.
02 Temmuz 2019 15:45

farklimemur
Aday Memur

hangi bölümsün sayısalsa gelir devlet rahat gelir hemde

lacusso, 3 ay önce - Alıntıya git

adalet bölümündeyim

02 Temmuz 2019 15:53

farklimemur
Aday Memur

Ankara Kuzey Akademi'nin ucuz viral reklam çalışması sebebiyle o dershaneye kaydolmayı düşünen 3 4 arkadaşımın vazgeçmelerini sağladım. Bu sitelerdeki sahte troll hesaplar vasıtasıyla bilgi akışını kirletip saçma sapan reklamlar yapan hesapların adminler vasıtasıyla silinmesi gerekmektedir. Hem foruma hem de bilgilenmeye çalışan insanlara zarar veriyorlar. Kuzey akademinin ucuz reklam politikasını kınıyorum.

02 Temmuz 2019 16:01

mathebjk
Aday Memur

Ankara Kuzey Akademi'nin ucuz viral reklam çalışması sebebiyle o dershaneye kaydolmayı düşünen 3 4 arkadaşımın vazgeçmelerini sağladım. Bu sitelerdeki sahte troll hesaplar vasıtasıyla bilgi akışını kirletip saçma sapan reklamlar yapan hesapların adminler vasıtasıyla silinmesi gerekmektedir. Hem foruma hem de bilgilenmeye çalışan insanlara zarar veriyorlar. Kuzey akademinin ucuz reklam politikasını kınıyorum.

farklimemur, 3 ay önce - Alıntıya git

kesinlikle katılıyorum bilgi kirliliği yapıp umut tacirliği yapılıyor

02 Temmuz 2019 16:31

loklokmanhekim0666
Şef
Mat 52/2 Türkçe 15/7 İstanbul içi hemşirelik istiyorum.
Cengiz65, 3 ay önce - Alıntıya git

Matematik netiniz çok iyi Hemşirelik İstanbul gelme ihtimali çok yüksek inşallah kalbindeki yer olur.Kuzey Akademiden bir arkadaşımın türkçe netleri sizden yüksek bilginize o ANKARA ya da İZMİR istiyor.

02 Temmuz 2019 16:56

karacauzmez
Şef

Kim ne derse desin kim ne yazarsa yazsın....Kendi kalbinizi ve beyninizi dinleyin LÜTFEN...

Bende dönem başında dershaneye gitme konusunda kararsızdım şimdi sınav bitince anladım ne kadar doğru karar verdiğimi.98-102 arası netim var şükür.Kuzey Akademi disiplinli ve sistemli çalışması,birebir etütleri ile benim netlerimi ve belki de hayatımı değiştirdi:) Şimdi tatil ve kafa dinleme zamanı ....

02 Temmuz 2019 17:02

karacauzmez
Şef
2018 de 518 devlet 494 özel 2019 da 386 devlet 316 özel puanlarda yükselme olabilir ama max 5 puan artar diye düşünüyorum. ayrıca bu yıl hukuk için giren kişi sayısı daha az muhtemelen

Tercihler her şeyi belirleyecek inşallah Rehber Hocamla konuştum her sene saplamalar olduğu için 10 puan üst 10 puan alt limit belirleyebilirsiniz demişti.Şimdi sınavın rahatlığı ve dinlenme tercih yapılacak inşallah.Netlerimin artmasında dershane arkadaşım ve Hocalarıma çok çok teşekkürler.

02 Temmuz 2019 17:16

nilceylin34
Memur

Kim ne derse desin kim ne yazarsa yazsın....Kendi kalbinizi ve beyninizi dinleyin LÜTFEN...

Bende dönem başında dershaneye gitme konusunda kararsızdım şimdi sınav bitince anladım ne kadar doğru karar verdiğimi.98-102 arası netim var şükür.Kuzey Akademi disiplinli ve sistemli çalışması,birebir etütleri ile benim netlerimi ve belki de hayatımı değiştirdi:) Şimdi tatil ve kafa dinleme zamanı ....

karacauzmez, 3 ay önce - Alıntıya git

Tecrübeli arkadaşlarımızın bize yol göstermesi beni inanın çok mutlu ediyor ve çalışmaya teşvik ediyor.Bende Ankara Kuzey Akademiye yazıldım ve çok umutluyum.Bu sene dershaneye giderek hazırlanan birçok arkadaşımın sınavı çok iyi geçmiş darısı bize inşallah.

02 Temmuz 2019 17:22

nilceylin34
Memur

Matematik netiniz çok iyi Hemşirelik İstanbul gelme ihtimali çok yüksek inşallah kalbindeki yer olur.Kuzey Akademiden bir arkadaşımın türkçe netleri sizden yüksek bilginize o ANKARA ya da İZMİR istiyor.

loklokmanhekim0666, 3 ay önce - Alıntıya git

Hemşirelik özel sınıflarını Ankara'da açan tek dershane Kuzey Akademi.Benim bu dönemde arkadaşlarım kayıtlarını oldular.52 matematik Hemşirelik bölümü için bence çok çok iyi bir net.

02 Temmuz 2019 21:28

Nargiel
Aday Memur

Bot hesap da hiç çekilmiyor arkadaş...

02 Temmuz 2019 22:40

ertann-34
Aday Memur

Mazallah milletteki netlere bak...ben 30 turkce net 10 sayisal net cikardim..hedefim istanbul yada marmara isletme iken..bu durumda harran ünv. Sini teget geciyorum

.yapana helal olsun

03 Temmuz 2019 10:41

hayatilik
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba. Kafamı bir şey çok meşgul ediyor benim ya. Şimdi ben bu kitapçık üzerindeki kimlik yerine yanlış bir numara yazmış olabilirim diye korkuyorum. Öyle olsa bile bir problem olmaz değil mi? Netice itibari ile kitapçıkların bir önemi yok.

03 Temmuz 2019 15:04

abdullah321
Aday Memur

36.75 Matematik net ve 6.5 Türkçe net 45.80 öbp ile harita mühendisliği gelir mi acaba

Toplam 174 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?