Editörler :
04 Temmuz 2019 22:21

ahkalin
Aday Memur

Dershane sizi çalışmaya teşvik edecektir,siz yeter ki uyumlu olun,günlük çalışmanızı eksik etmeyin,birebir etüt Hocalarınızı sistemli takip edin başarı gelecektir eminim.Kuzey Akademi ile kardeşim bu sene şükür net yaptı.

poyrazadaliii, 5 ay önce - Alıntıya git
değerli arkadaşlar bu hesaplara itibat etmeyin bu sınavdan 100 net çıkartacak hiç kimse dersaneye falan gitmez. 100 ve üzeri net yapan 30 kişiyi geçmez bu sınavlarda bunlarda ya doktor ya mühendis ya mat. öğrt. yada asker olur genelde de dershane kapısının önünden de geçmezler
04 Temmuz 2019 23:56

Camunas
Aday Memur

Aklımdasınız ve sizi ekleyeceğim,sorularım olursa inşallah soracağım:) İstanbul mu? Ankara mı? yazayım sizce.

kirazefranurkiraz, 5 ay önce - Alıntıya git
Diğer arkadaşa da aynısını söyledim. Dgs hukuk için ankara mı istanbul mu tarzı seçenekler büyük lüks.. yani seçmek size kalacaksa için ilk 50 ye hadi olmadı ilk 100e girmenizlazım. Giremezseniz neresi olursa kabul edip yazmanız gerekiyor. Merak ettiğiniz bir şey olursa cevaplarım.. başarılar..
05 Temmuz 2019 09:43

abdullah321
Aday Memur

Harita Mühendisliğinin puanları düşer mi hesaplamalarda 290 civarı puanım çıkıyor gelir mi acaba

05 Temmuz 2019 21:21

damlaberen57
Yasaklı
Diğer arkadaşa da aynısını söyledim. Dgs hukuk için ankara mı istanbul mu tarzı seçenekler büyük lüks.. yani seçmek size kalacaksa için ilk 50 ye hadi olmadı ilk 100e girmenizlazım. Giremezseniz neresi olursa kabul edip yazmanız gerekiyor. Merak ettiğiniz bir şey olursa cevaplarım.. başarılar..
Camunas, 5 ay önce - Alıntıya git

DGS için faydalı bilgiler vermeniz ve arkadaşlarla ilgilenmeniz büyük bir nezaket,kendi adıma teşekürler.Hedefiniz ne kadar yüksek olursa netinizde o kadar iyi olur.

05 Temmuz 2019 21:25

damlaberen57
Yasaklı
değerli arkadaşlar bu hesaplara itibat etmeyin bu sınavdan 100 net çıkartacak hiç kimse dersaneye falan gitmez. 100 ve üzeri net yapan 30 kişiyi geçmez bu sınavlarda bunlarda ya doktor ya mühendis ya mat. öğrt. yada asker olur genelde de dershane kapısının önünden de geçmezler
ahkalin, 5 ay önce - Alıntıya git

Benim birçok tanıdığım Bu dönem Kuzey Akademi ile 90 ve üstü net çıkardı bir iki kişi 85 net dedi.Çalışınca ve günlük çalışmalarınızı aksatmassanız 90 üstü rahat bu sınavda çıkar.Kolay değil tabi ama yıllık neredeyse 50000 üstü soru çözen tanıdıklarım var.

05 Temmuz 2019 21:32

damlaberen57
Yasaklı

2020İçin bende erken kaydımı oldum:) İnşallah 100 e yakın ve üstü net hedefliyorum.Bu dönem arkadaşlarımın netleri genelde 90 üstü çoğu arkadaşım çok mutlu ve büyük bir yükü üzerlerinden attılar.Kuzey Akademi Ankara için gidilebilecek çok sistemli bir dershane gerçekten.

kirazefranurkiraz, 5 ay önce - Alıntıya git

Hedefinizi en yüksekte tutmak sizi motive eder ve yazdığınız neti inşallah yakalarsınız.Ben 2017 yılında Kuzey Akademi ile istediğim netleri ve ünv. şükür kavuşmuştum,darısı sana olsun tatlım.

05 Temmuz 2019 22:05

karacauzmez
Yasaklı

Benim birçok tanıdığım Bu dönem Kuzey Akademi ile 90 ve üstü net çıkardı bir iki kişi 85 net dedi.Çalışınca ve günlük çalışmalarınızı aksatmassanız 90 üstü rahat bu sınavda çıkar.Kolay değil tabi ama yıllık neredeyse 50000 üstü soru çözen tanıdıklarım var.

damlaberen57, 5 ay önce - Alıntıya git

Net sayılarına çok takılmam ama istediğiniz bölüm için kaliteli bir dershane şart derim.İstediğiniz başarıyı çalışarak yakalayabilmeniz için iyi hoca,birebir etüt,bol soru,deneme kampı ve bol soru ,kaliteli yayınlar lazım.85 net yeterse sizin olsun,90-95 vb..... artık size kalmış.

06 Temmuz 2019 00:52

Camunas
Aday Memur

DGS için faydalı bilgiler vermeniz ve arkadaşlarla ilgilenmeniz büyük bir nezaket,kendi adıma teşekürler.Hedefiniz ne kadar yüksek olursa netinizde o kadar iyi olur.

Rica ederim ne demek.. hem öğretmen olduğumdan hem adaletten hukuka geçtiğimden, özellikle de sınav süreçlerini öğrencilerimle yürüttüğümden faydalı bi şekilde yardımcı olabilirim aklınıza ne takılıyorsa.. isteyen buradan veya mesaj atarak istediğini sorabilir.. seve seve yardımcı olurum.. harcanan emekleri biliyorum.. herkes karşılığını alır umarım..
06 Temmuz 2019 17:35

Ysfhukuk

Arkadaşlar 55/5 Türkçe 25/3 mat ile devlet hukuk gelme ihtimali nedir?

06 Temmuz 2019 18:28

ahkalin
Aday Memur

Arkadaşlar 55/5 Türkçe 25/3 mat ile devlet hukuk gelme ihtimali nedir?

Ysfhukuk, 5 ay önce - Alıntıya git
obp kaç
06 Temmuz 2019 18:43

Ysfhukuk

Obp 73

06 Temmuz 2019 21:41

nilceylin34
Yasaklı

Bugün Ankarada 2-3 arkadaşımla görüştüm ve netleri ister inanın ,ister inanmayın 90-95 üstü..Kuzey Akademiyi giden arkadaşlarımdı,dershane kaliteli ve sistemli bir yer ,bu dönemde bile dershaneye kayıt olan birçok arkadaşım oldu.

06 Temmuz 2019 21:50

ebru1984
Memur

Bugün Ankarada 2-3 arkadaşımla görüştüm ve netleri ister inanın ,ister inanmayın 90-95 üstü..Kuzey Akademiyi giden arkadaşlarımdı,dershane kaliteli ve sistemli bir yer ,bu dönemde bile dershaneye kayıt olan birçok arkadaşım oldu.

nilceylin34, 5 ay önce - Alıntıya git
öyle zannediyorum k.akademiden nefret eden ya da kazık yiyen öğrenciler yapıyor bu kötülüğü o işletmeye. başarılı bir tiksindirme hareketi kim ne derse desin. şimdi ben dersaneye gitcek olsam Ankara'da gitmeyeceğim tek yer orası olur.
06 Temmuz 2019 21:57

poyrazadaliii
Yasaklı

nilceylin34, 5 ay önce - Alıntıya git

Ben bu dönem kardeşimi yazdırmıştım ve orta halli bir öğrenciydi,Hocaların desteği,birebir etüt çalışmaları,dershanenin disiplini ile çok şükür çok iyi bir netle sınavını tamamladı.Benim eskiden bildiğim ve tanıdığım Hocalarım vardı ve sağ olsunlar hem kardeşimi hemde arkadaşlarına desteğini unutamam.Dershanelerle görüşmeden asla karar vermeyin.

06 Temmuz 2019 22:02

poyrazadaliii
Yasaklı

Net sayılarına çok takılmam ama istediğiniz bölüm için kaliteli bir dershane şart derim.İstediğiniz başarıyı çalışarak yakalayabilmeniz için iyi hoca,birebir etüt,bol soru,deneme kampı ve bol soru ,kaliteli yayınlar lazım.85 net yeterse sizin olsun,90-95 vb..... artık size kalmış.

karacauzmez, 5 ay önce - Alıntıya git

Bölümünüz ve gittiğiniz dershane kaliteli ise rehberlik yapılıyorsa Hocalarınızın ilgisi varsa,dershaneniz sistemli ise,kendi yayınları varsa size netinize ulaştırıyorsa sorun yoktur bence.

07 Temmuz 2019 10:15

ahkalin
Aday Memur

Obp 73

Ysfhukuk, 5 ay önce - Alıntıya git
geçen yıla göre puanınız 299 civarı oluyor. geçtiğimiz yıl son devlet hukuk 301 ile kapattı. ayrıca düşen kontenjanları da düşünürsek zor gözüküyor. ancak %50 özel olabilir. hayırlısı inşallah sıralamayı da görmel lazım. benim düşüncem ea da ilk 500e giren devlet hukuka yerleşir.
07 Temmuz 2019 11:41

info-officer
Şef

Hedefinizi en yüksekte tutmak sizi motive eder ve yazdığınız neti inşallah yakalarsınız.Ben 2017 yılında Kuzey Akademi ile istediğim netleri ve ünv. şükür kavuşmuştum,darısı sana olsun tatlım.

arkadaşlar bunlar geçen yıl da her başlık altında reklam yapıp duruyordu. site kurallarına aykırı değil mi bu? şikayet edin de kurtulalım şunlardan. insanları yanıltmaktan başka bir şey yaptıkları yok.

07 Temmuz 2019 13:03

formennurettin
Şef

arkadaşlar bunlar geçen yıl da her başlık altında reklam yapıp duruyordu. site kurallarına aykırı değil mi bu? şikayet edin de kurtulalım şunlardan. insanları yanıltmaktan başka bir şey yaptıkları yok.

info-officer, 5 ay önce - Alıntıya git

şikayet değil de ben birkaç kez doğrudan küfür ettim, uyarı aldım. artık hesabı kapattırmayı göze alıp ana-avrat kalaylayacam gibi duruyor, diğer arkadaşlardan şimdiden özür dilerim.

07 Temmuz 2019 14:14

mathebjk
Aday Memur

hayır 2017 de basarılı oldugunu beyan eden damlaberen57 nickli arkadas senin ne menfaatin var aradan 2 sene gecmiş üniye gitmişin ama hayatın olagan akısına aykırı olarak sene için de forumdaki tüm konuları takip edip dersane reklamı yapabilcek bir üniversite hayatın var ..bahsettiğin dersane sanırım burs verdi sana güzel reklam yapıyosun aferim sana .komiksiniz gercekten

07 Temmuz 2019 21:32

kirazefranurkiraz
Yasaklı

hayır 2017 de basarılı oldugunu beyan eden damlaberen57 nickli arkadas senin ne menfaatin var aradan 2 sene gecmiş üniye gitmişin ama hayatın olagan akısına aykırı olarak sene için de forumdaki tüm konuları takip edip dersane reklamı yapabilcek bir üniversite hayatın var ..bahsettiğin dersane sanırım burs verdi sana güzel reklam yapıyosun aferim sana .komiksiniz gercekten

mathebjk, 5 ay önce - Alıntıya git

Gönül borcu olabilir kolay mı? bir sınavı geride bırakmak insanların haytaları değişiyor...Dershanedeki Hocalarla gönül bağı kurmuştur.Sevincini ve vefa borcunu belki kendince ödüyordur.

Toplam 174 mesaj

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?