Editörler :
11 Temmuz 2019 19:23

mathebjk
Aday Memur

batsın şu reklamlarınız ya batsın yıllardır bu sayfayı reklam yapmak için kullanan insanlar yaptıgınız etik değil ...neymiş ankara cevresı arkadaslar şu kadar net yapmıs da falan filan ..işiniz gücünüz yok her sene takip edin burayı .

mathebjk, 2 ay önce - Alıntıya git

^'Bugün üşenmedim h.sonunu değerlendirme adına öğleden sonra birkaç dershane gezdim,sizin ve arkadaşlarım tavsiye ettiği kuzey dahil 3 dershane gezdim,işinde en ciddi olan DGS alanına ve sorularımın cevaplarını aldığım tek yer kuzey oldu,her şeyi ile çok ciddiler gerçekten,bakalım^'

bu yorumun sahibi karacauzmez nickli arkadas 14/01/2018 tarihinde yazmıs oldugun yazı bu..hayırdır reklamını yaptıgın dersane seni kazandıramamıs heralde yıllardır burdasın

11 Temmuz 2019 20:46

formennurettin
Şef

^'Bugün üşenmedim h.sonunu değerlendirme adına öğleden sonra birkaç dershane gezdim,sizin ve arkadaşlarım tavsiye ettiği kuzey dahil 3 dershane gezdim,işinde en ciddi olan DGS alanına ve sorularımın cevaplarını aldığım tek yer kuzey oldu,her şeyi ile çok ciddiler gerçekten,bakalım^'

bu yorumun sahibi karacauzmez nickli arkadas 14/01/2018 tarihinde yazmıs oldugun yazı bu..hayırdır reklamını yaptıgın dersane seni kazandıramamıs heralde yıllardır burdasın

mathebjk, 2 ay önce - Alıntıya git

kapağı yağlasaydın keşke kardeş, gerçi gerek kalmamış fena yerleştirmişsin kapağı:)

12 Temmuz 2019 22:35

kirazefranurkiraz
Memur

2019 DGS için bölüm ve net sayılarını niçin paylaşmıyorsunuz arkadaşlar,en azından duyumlarınızı paylaşsanız ve bizleri bilgilendirseniz çok sevinirim.

hasyaren.6, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim bu dönem Kuzey AKademi ile hazırlanan birçok arkadaşımın neti ve duyumum 85ve 90stü netleri var ...Benim hedefim 90 üstü inşallah seneye buralarda sizlerle paylaşırım.

13 Temmuz 2019 00:59

sayinarkadasim
Aday Memur

Benim bu dönem Kuzey AKademi ile hazırlanan birçok arkadaşımın neti ve duyumum 85ve 90stü netleri var ...Benim hedefim 90 üstü inşallah seneye buralarda sizlerle paylaşırım.

kirazefranurkiraz, 2 ay önce - Alıntıya git

O değil de bu iş için kaç lira alıyosun? Kursunuz bu reklamlardan çok kazanç sağlıyor mu? Bide siz kaç kişisiniz? DGS puanımdan daha çok sizi merak ediyorum. Ülkede işsiz de çok, böyle kolay para kazanılıyorsa eğer bunu yayın yani, topluma bi faydanız olsun, bu da bi şey..

13 Temmuz 2019 21:36

loklokmanhekim0666
Şef

Bölümlere göre net sayıları değişkendir tabi.Ama hedefiniz her zaman en yüksek net olması ve istediğiniz ünv.yerleşme olasılığınızı ve 1 yılınızı boşa harcamamayı garanti etmiş olursunuz :) İnşallah güzel haberlerini burada paylaşırsın.

14 Temmuz 2019 21:25

nilceylin34
Memur

Bölümlere göre net sayıları değişkendir tabi.Ama hedefiniz her zaman en yüksek net olması ve istediğiniz ünv.yerleşme olasılığınızı ve 1 yılınızı boşa harcamamayı garanti etmiş olursunuz :) İnşallah güzel haberlerini burada paylaşırsın.

loklokmanhekim0666, 2 ay önce - Alıntıya git

Hangi sınav olursa olsun kolay değildir ve emek vererek sistemli ve disiplinli bir dershaneye giderek planlı çalışarak ancak başarı elde edilir.

14 Temmuz 2019 21:36

nilceylin34
Memur

Kuzey Akademi ya da başka bir dershaneye kayıt olan ve önümüzdeki dönem hazırlanacak binlerce arkadaşımıza canı gönülden başarılar:)

16 Temmuz 2019 16:41

kirazefranurkiraz
Memur

Bir dönem daha geride kaldı ve herkes emeğinin karşılığını umarım almıştır.Benim arkadaşlarımın çoğu sınavdan çok memnun inşallah tercihlerde istediklerii ünv. yerleşirler.Herkese başarılar dostlarım.

17 Temmuz 2019 15:37

betterking
Kapalı

Ne Kuzey Akademi'ymiş arkadaş, yok arkadaşı 85-90 net yapmış, yok disiplinmiş etütmüş, sınavdan dersten tiksindirdiniz insanı. Ben Kitapseç'in yerinde olsam bu bölüme sponsorluğu bırakırdım. Benden çok Kuzey Akademi'nin ismi geçiyor, onlar sponsor olsun derdim.

18 Temmuz 2019 14:10

linyevesorti
Aday Memur

İnsanların paralarını almak bu kadar kolay mı ? burda sırf reklam için yapacağınız yönlendirmeyle belki de kul hakkına giriyorsunuz. Gerçekten tecrübe etmediğiniz yerleri sırf burada reklam için yazmayın arkadaşlar.

18 Temmuz 2019 21:04

karakedi4466
Memur

Benim bazı tanıdıklarımın netleri yanılmıyorsam 79,81,83 vb..sizin netleriniz çok iyiymiş,tebrikler

19 Temmuz 2019 21:55

damlaberen57
Şef

2019 için sınav sonucu ve tercihleri herkese şimdiden hayırlı olsun can arkadaşlarım.

22 Temmuz 2019 22:55

kirazefranurkiraz
Memur

Bir dönem daha geride kaldı ve herkes emeğinin karşılığını umarım almıştır.Benim arkadaşlarımın çoğu sınavdan çok memnun inşallah tercihlerde istediklerii ünv. yerleşirler.Herkese başarılar dostlarım.

Tercih döneminin çok hareketli geçeceğini görebiliyorum.Birçok arkadaşım tercihler için çok heyecanlı.Umarım emek verenlerin tercihleri istedikleri ünv. yeterli olur.

23 Temmuz 2019 20:01

Prmşeker
Aday Memur

Mat. 30d 1 y

Türkçe 28 d 1 y

Obp:64

Kaç puan civarı gelir sizce hemşirelik gelebilir mi?

Toplam 174 mesaj